İzmir Rinoplasti Prof. Dr. Murat Songu

Birtonsiyah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2019
59
18
37
Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır burun estetiği için arama yapıyorum. İzmirde Prof. Dr. Murat Songu Beye ameliyat olan var mı veya görüşen var mı yorumlarınızı bekliyorum. Yıllardır bu anı bekliyorum.

Kimse cevap vermemiş ama özelden yazan arkadaşlarım oldu. Ben Prof. Dr. Murat Songu Rinoplasti konusunda kararımı verdim. Daha önceden çok kez ameliyat olmama ve anestezi almış olamama rağmen biraz korkum olsa bile sosyal medya hesaplarında hastaları ile yazıştım. ve doktoruma çok güveniyorum. Yeni burnumla aranıza kısa sürede döneceğimi ve süreç hakkında da bilgi vereceğimi belirtmek isterim. Dualarınızı esirgemeyin

Ben de İzmir'de doktor arayışındayım, öncelikle sana bol şans diliyorum :)

Murat Hoca dışında kimlerle görüştün, neden Murat Hoca'yı seçtin merak ettim. Görüştüğün isimleri bizimle de paylaşabilir misin fikir edinebiliriz tecrübelerinden.

Birçok doktorla görüştüm isim vermem buradan yazmak doğru olmaz ama isterseniz özel mesajla yazabilirim.
Tercih etme sebeplerim arasında
Çok sayıda ameliyat yapmış olması,
Hastaları ile konuştuğumda hepsinin olumlu yazması
Paylaştığı fotoğraflar hayalimdeki buruna sahip olacağımın inancını bana verdiği için.
Yarın ameliyat oluyorum bu arada

Süper ben en zor kısmı atlatmışsın, gerisi göz açıp kapayana kadar geçecektir :) Umarım hayalinden de güzel olur burnun ve nefesin :KK200:

Onunla ilgili bilgim yok ama ümit karagözü tavsiye ederim bende onda olmustum şuan aşığım burnuma ekol hastanesinde çalışıyor
Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır burun estetiği için arama yapıyorum. İzmirde Prof. Dr. Murat Songu Beye ameliyat olan var mı veya görüşen var mı yorumlarınızı bekliyorum. Yıllardır bu anı bekliyorum.
nub

Kimse cevap vermemiş ama özelden yazan arkadaşlarım oldu. Ben Prof. Dr. Murat Songu Rinoplasti konusunda kararımı verdim. Daha önceden çok kez ameliyat olmama ve anestezi almış olamama rağmen biraz korkum olsa bile sosyal medya hesaplarında hastaları ile yazıştım. ve doktoruma çok güveniyorum. Yeni burnumla aranıza kısa sürede döneceğimi ve süreç hakkında da bilgi vereceğimi belirtmek isterim. Dualarınızı esirgemeyin
Merhabalar,
Ameliyat bitti sanırım. Umarım çok iyi geçmiştir. Ben de doktor arayışındayım aylardır ama “Budur!” Diyeceğim doktor olmadı henüz. Memnun kaldın mı? Kolay mıydı? Buradan ya da özelden ücret konusunda bilgi verebilir misin? Az çok fikir sahibi olmak istiyorum.

Onunla ilgili bilgim yok ama ümit karagözü tavsiye ederim bende onda olmustum şuan aşığım burnuma ekol hastanesinde çalışıyor

nub
Merhabalar,
Özelden burnunu görmemde sakınca var öı acaba? Ne zaman olmuştun ameliyat? Ben revizyon olacağım ama doktor konusunda henüz tatmin olamadım.

Merhabalar,
Ameliyat bitti sanırım. Umarım çok iyi geçmiştir. Ben de doktor arayışındayım aylardır ama “Budur!” Diyeceğim doktor olmadı henüz. Memnun kaldın mı? Kolay mıydı? Buradan ya da özelden ücret konusunda bilgi verebilir misin? Az çok fikir sahibi olmak istiyorum.
Bir süredir giremiyordum. Ben oldum. Ödem olmasına rağmen o kadar harika bir burun, o kadar güzel yüzüme yakışan bir burun oldu ki dediğim gibi ödem olmasına rağmen durup durup aynaya bakıyorum.
Murat Songu da yanılmadığımı anladım. Aynalarla barıştırdı beni.

Bir süredir giremiyordum. Ben oldum. Ödem olmasına rağmen o kadar harika bir burun, o kadar güzel yüzüme yakışan bir burun oldu ki dediğim gibi ödem olmasına rağmen durup durup aynaya bakıyorum.
Murat Songu da yanılmadığımı anladım. Aynalarla barıştırdı beni.
Çok sevindim adınıza. Özelden fiyat konusunda bilgi verir misiniz peki? Ben olmuşken liplift de yaptırmak istiyorum.

X