Izmir sosyete pazarı

sophronie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
912
264
izmir'i sevme nedenlerinden sadece biri =)

bildiğim kadarıyla gaziemir'de cuma günleri kuruluyor. ünlü markaların (bershka, zara, mango vs) ürünlerini satan tezgahlar var. üstünde etiketleri bile duruyo yani :) ve acayip ucuz.

izmir'e gidenlere tavsiye ederim.

Sosyete pazarına gfiiden var mı? oncerir msnz ben hiç gitmedm gaziemir e ... karsıyaka an nasıl gidilio bilmiorm da

Canım bornova özkanlar pazarı var...cumartesileri kuruluyor...
alsancaktan 63,62,168 e binip gelebilrsn...
konaktan da metroya binip...bölge durağında inersen...pazara ulaşablrsin...

sevgiler.. a.s.

hatay(salı),bostanlı(çarşamba) ve bornova-özkanlar(cumartesi) pazarları güzeldir...bunların içindeki favorim kesinlikle özkanlar..çok derli toplu geliyor bana

ya ben özkanlar pazaını hiç beğenmedim o kadar kalabalıkkki fenalık geldi. ayrıca pek bişeyde yok. bostanlı çok iyi. hataya hiç gitmedim.

Tabii ki Özkanlar pazarı:lepi:

Karşıyaka-Bostanlı Pazarı çok karışık geliyor bana.Özkanlar'da büyüdüğüm için kolay gelebiliyor olabilir pazarı;ama en derli toplu pazar diyebilirim.Fazla kalabalığa kalmamak açısından saat 9-10 arası gideceksiniz.

gaziemirdeki sosyete pazarıda benim favorim. fazla kalabalıkta olmuyor, çok güzel şeyler bulabiliyorum rahatlıkla.

geçenlerde zara etiketli bir body aldım, 7.5 tlye :) zaranın mağazasında aynı modelin farklı bi rengi 45 tlydi :KK70: o derece diyorum.

botanlı pazarında vakko çantaları 90 tl ye satıyolar delikafadulden bide kredi kartı geçerli sırnaşık şey

Bende Özkanlar diyorum..
Çünkü burnumun dibinde..
:roflol:

ALLAH'ım artık bizimde bir sosyete pazarımız var..istanbula özenirdim gitmek isterdim gidemezdim izmirdede varmış.artık yalovadada var...kızlar yarından itibaren her perşembe hemde bizim evin önüne kurulacak hepinizi bekliyorum toplanıp gelin.hihoyyytzemuszemuskaydirigubbakcemile3 ve bütün çılgın ,mutlu smileyler...

ALLAH'ım artık bizimde bir sosyete pazarımız var..istanbula özenirdim gitmek isterdim gidemezdim izmirdede varmış.artık yalovadada var...kızlar yarından itibaren her perşembe hemde bizim evin önüne kurulacak hepinizi bekliyorum toplanıp gelin.hihoyyytzemuszemuskaydirigubbakcemile3 ve bütün çılgın ,mutlu smileyler...

Gözünaydın tatlımkaydirigubbakcemile5

Bir kaç sene öncesi Hatay pazarında çokgüzel ve markalı ne istersen bulabiliyordun,şimdilerde çok kötü oldu.

Bir kaç sene öncesi Hatay pazarında çokgüzel ve markalı ne istersen bulabiliyordun,şimdilerde çok kötü oldu.

evet ya hatay perşembe pazarı şimdi salı oldu..Metro yüzünden çirkin bişey haline geldi hala gidiyorum arada ama eski tadı yok..bi dahaki sefere bostanlıyı deniycem

X