İzmir ve çevresi kaplıca önerisi olan var mı?

Bambirellla

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2021
253
137
28
Merhaba. Ben gebelik için pcos tedavisi görüyorum. Kaplıcaların bu konuda iyi gelebildigini okumuştum. Hem onun için hemde tatil amaçlı gitmeyi düşünüyoruz. İzmir ve çevresinde (Manisa falanda olabilir) kaplıcaya gidip deneyimlemis olanlar var ise onerilerinizi yazar mısınız???

papatyabuketi

wingardium leviosaa
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2014
2.889
3.286
Merhaba. Ben gebelik için pcos tedavisi görüyorum. Kaplıcaların bu konuda iyi gelebildigini okumuştum. Hem onun için hemde tatil amaçlı gitmeyi düşünüyoruz. İzmir ve çevresinde (Manisa falanda olabilir) kaplıcaya gidip deneyimlemis olanlar var ise onerilerinizi yazar mısınız???
Lidya sardes vardı manisa da . Gitmedim ama iyi diye çok duydum, bakın isterseniz.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2022

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 97 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin gelişiminde çok önemli bir gün. Bebeğinizin ciğerleri artık hava tenefüs etme yeteneğine sahip. Bebeğiniz artık nefes alabileceğine göre sizde rahat bir nefes alabilirsiniz. Bebeğiniz yeterli hava kesecikleri ve sürfaktan sayesinde dış dünyada kendi başına rahatça nefes alabilir. Bebeğinizin boyu ortalama 24 cm ve ağırlığı ortalama 850-1000 gr. arasında. Bazı bebekler bugünlerde 1 kg ağırlığa ulaşabilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
27.070
71.903
42