İzmir ya da İstanbul'un En İyileri - 2022/2023

ethel

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
16
3
Dostlar merhaba:KK24:

İzmir'de yaşıyorum ve burun estetiği olmaya karar verdim. Ameliyatı İzmir'de olursam daha rahat edeceğim kesin ama içime sinen bir hekim için İstanbul yolunu da arşınlayabilirim.

Bir süredir araştırmadığım doktor, okumadığım yorum kalmadı. En sonunda çareyi sizlere danışmakta buldum. Özellikle aşağıdaki doktorlar hakkında fikirlerinizi söyleyebilir misiniz? Varsa önereceğiniz başka biri onları da seve seve araştırabilirim :KK9: Olumlu olumsuz yorumları toparlayabilirsek, ben de bu başlıkta seve seve listeleme yapıp hepimizin daha rahat yorumlara ulaşmasını sağlayabilirim, gelecek nesillere de bir faydamız olur :KK200:

Benim uzun bir listeden eleyip olabilir olarak değerlendirdiğim doktorlar :

İzmir:
  • Ahmet Seyhan
  • Mehmet Durmuşoğlu
  • Fırat Demirtaşoğlu
  • Fahri Mola
  • Atay Atabey
  • Cüneyt Özek
  • Halis Ünlü
  • Ufuk Bilkay

İstanbul:
  • Reşit Burak Kayan
  • Tamer Erdem
  • Erhan Coşkun
  • Mehmet Erbil
  • Abdülkadir Göksel

Olumlu olumsuz tüm deneyimlerinizi/duyumlarınızı/fikirlerinizi bekliyorum :KK52:

Son düzenleme:
İzmir’de ameliyat oldum.Hiç memnun değilim ama doktorum listenizde olmadığına göre adını anmaya gerek yok.İzmir listenizin sonundaki iki doktorla ilgili olumsuz yorumlara denk geldim .Hatta site içi arama yaparsanız burada bile denk gelebilirsiniz ama kendilerini ve nasıl işler yaptıklarını hiç bilmiyorum.
İstanbul listenizdeki Reşit Burak Kayan yabancı gruplarda çok olumsuz yorum aldığı için kara listeye alınmış.Sağlık turizmi için gelip ameliyat olanlar arasında memnuniyetsizliğin yüksek olduğu şöyle bir liste dolaşıp duruyor. Ameliyat sayısı yükseldikçe kötü yorum sayısı da artıyor olabilir bilemiyorum.

1AB13972-A517-4610-AD78-2032C77BB069.jpeg

Bu attığınız çok ilginç bir bilgi ya çok teşekkürler. Bizimkiler yabancıları artık yolunacak kaz olarak görüyor anladığım kadarıyla, çünkü bir kaç istanbul doktorundan fiyat alırken türkiye vatandaşı olup olmadığı sordu. Ne değişir ki? Ne kadar yanlış, iyi doktorlarımızın da adını kirletecekler :KK12:

Bu attığınız çok ilginç bir bilgi ya çok teşekkürler. Bizimkiler yabancıları artık yolunacak kaz olarak görüyor anladığım kadarıyla, çünkü bir kaç istanbul doktorundan fiyat alırken türkiye vatandaşı olup olmadığı sordu. Ne değişir ki? Ne kadar yanlış, iyi doktorlarımızın da adını kirletecekler :KK12:
Türk vatandaşı olmayanlar bize göre fazla ücret ödüyorlar ama birimsel olarak bakıldığında bizim ödediğimizin yanında çok çok ucuza geliyor.Bu sebeple akın akın Türkiye’ye geliyorlar zaten.Farklı fiyat verilmesini garip bulmuyorum ama bunların dışında yaptıkları çok daha tuhaf şeyler var.Çoğu artık Türk hasta ile uğraşmak istemiyor ve bunu rahatça dile getiriyor.Çok rahat hasta bulabildikleri için özel muayenehaneler bile devlet hastanesi acelesiyle hasta bakıyor.Neresinden baksanız bizim için dezavantaja dönmüş durumda.

Reşit Burak Kayan ile ilgili sadece yabancı forumlarda değil buralarda da olumsuz yorumlara denk geldim.

Tahminim burnu çok küçültüyor. Onunla ilgili deformasyon ve sağlık problemleri oluşuyor olabilir. Ama instagramda koyduğu fotoğraflar çok güzel. O ayrı.

İstanbul için Ali Murat Akkuş ve Barış Çakır benim favorilerimden. Onlara da bakın isterseniz. Güleryüzlü ve iyi hekimler de olduklarını düşünüyorum.

Ankara'ya da bakabilirsiniz. Beğendiğim doktorlar: Mesut Kaya, Tural Fatullayev ve Serdar Başer. Ankara İstanbul'a göre daha uygun fiyatlı oluyor ve hem bence yabancı sayısı az olduğundan doktorlar daha ilgili. Ek olarak, haklarında nerdeyse hiç olumsuz yorum yok diyebilirim. Ayrıca, gördüğüm kadarıyla gayet güleryüzlü ve ilgili, sabırlı hekimler hepsi :)

Ayrıca, hem Serdar Başer hem de Mesut Kaya'ya olmuş ve üzerinden uzun süre geçmiş kişilerle tanıştım. Hepsi memnunlardı gayet. Ben de Serdar Başer'e oldum 3 hafta önce. Şimdilik gayet memnunum. Ama şiş hali tabii şu an. Şişlikler inince asıl sonuç belli olur ve net yorum yapabilirim diye düşünüyorum.

Tural Fatullayev'i ise özellikle revizyon açısından çok beğeniyorum. İnstagramına bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız :).

İzmir'de yaşıyorum ve burun estetiği olmaya karar verdim. Ameliyatı İzmir'de olursam daha rahat edeceğim kesin ama içime sinen bir hekim için İstanbul yolunu da arşınlayabilirim.

Bir süredir araştırmadığım doktor, okumadığım yorum kalmadı. En sonunda çareyi sizlere danışmakta buldum. Özellikle aşağıdaki doktorlar hakkında fikirlerinizi söyleyebilir misiniz? Varsa önereceğiniz başka biri onları da seve seve araştırabilirim :KK9: Olumlu olumsuz yorumları toparlayabilirsek, ben de bu başlıkta seve seve listeleme yapıp hepimizin daha rahat yorumlara ulaşmasını sağlayabilirim, gelecek nesillere de bir faydamız olur :KK200:

İzmir:
  • Ahmet Seyhan
  • Mehmet Durmuşoğlu
  • Fırat Demirtaşoğlu
  • Fahri Mola
  • Atay Atabey
  • Cüneyt Özek
  • Halis Ünlü
  • Ufuk Bilkay

İstanbul:
  • Reşit Burak Kayan
  • Tamer Erdem
  • Erhan Coşkun
  • Mehmet Erbil
  • Abdülkadir Göksel

Olumlu olumsuz tüm deneyimlerinizi/duyumlarınızı/fikirlerinizi bekliyorum :KK52:
Ben İzmir de Fırat beye ameliyat oldum

İzmir’den bir doktoru elemeniz için özelden yazıcam ismini. Genel olarak başarılı bir doktor olduğunu da duydum o yüzden yönlendirme yapmak istemiyorum ama kendi hikayemi anlatayım. Eğrilik için deviasyon ve konka ameliyatı olacaktım. Estetiği de sordum. Burnunun estetiğe ihtiyacı yok önermem dedi. Hafif düşüklük vardı burnumda. Koskoca doktor öyle söyleyince estetik olmadım kapalı ameliyat oldum. Eğrilik tekrarladı nefes alamamaya devam ettim. Zamanla burnumun tam ortasında morluk ve çukur oluştu. Burun ucum ciddi anlamda düştü. Başka bir doktora gittim deviasyonun tekrarladığını ameliyat olmam gerektiğini söyledi ama MR vs çekmeden. Ameliyatta burnumu bir açmış ki kıkırdak namına bir şey kalmamış burnumda. Önceki doktor burnumdan fazla almış kıkırdağı o yüzden çöküntü ve düşüklük oluşmuş. Kaburgamdan kıkırdak alıp burnumu estetik operasyonla düzelttiler. Ha memnun muyum değilim. Küçük bir burun istemiyorum dediğim halde küçük yaptı ve sağ profil ile sol profilden farklı görünüyor. hiç dokunulmamış burnumu çok özledim. Yeni burnumu kabullenmem 1 yıla yakın sürdü. mecbur alıştım. İlk ameliyatın üzerinden 6 yıl, ikincinin üzerinden 4 yıl geçti sanırım

Merhaba gönlünüze göre bir doktor buldunuz mu? Benim de aklımda hep Abdülkadir göksel vardı ancak fiyatı çok yüksek olduğu için başka doktor arayışındayım:KK43:(

İzmir:
  • Ahmet Seyhan
  • Mehmet Durmuşoğlu
  • Fırat Demirtaşoğlu
  • Fahri Mola
  • Atay Atabey
  • Cüneyt Özek
  • Halis Ünlü
  • Ufuk Bilkay

İstanbul:
  • Reşit Burak Kayan
  • Tamer Erdem
  • Erhan Coşkun
  • Mehmet Erbil
  • Abdülkadir Göksel

Murat Ayatayı takip etmenizi öneririm Lüleburgaz ve Kırklarelide ameliyat yapıyor bu kadar sakin bu kadar başarılı doktor bulamazsınız sonuçta İstanbula 1 .5 saat ve uygun yapıyor

İzmir’den bir doktoru elemeniz için özelden yazıcam ismini. Genel olarak başarılı bir doktor olduğunu da duydum o yüzden yönlendirme yapmak istemiyorum ama kendi hikayemi anlatayım. Eğrilik için deviasyon ve konka ameliyatı olacaktım. Estetiği de sordum. Burnunun estetiğe ihtiyacı yok önermem dedi. Hafif düşüklük vardı burnumda. Koskoca doktor öyle söyleyince estetik olmadım kapalı ameliyat oldum. Eğrilik tekrarladı nefes alamamaya devam ettim. Zamanla burnumun tam ortasında morluk ve çukur oluştu. Burun ucum ciddi anlamda düştü. Başka bir doktora gittim deviasyonun tekrarladığını ameliyat olmam gerektiğini söyledi ama MR vs çekmeden. Ameliyatta burnumu bir açmış ki kıkırdak namına bir şey kalmamış burnumda. Önceki doktor burnumdan fazla almış kıkırdağı o yüzden çöküntü ve düşüklük oluşmuş. Kaburgamdan kıkırdak alıp burnumu estetik operasyonla düzelttiler. Ha memnun muyum değilim. Küçük bir burun istemiyorum dediğim halde küçük yaptı ve sağ profil ile sol profilden farklı görünüyor. hiç dokunulmamış burnumu çok özledim. Yeni burnumu kabullenmem 1 yıla yakın sürdü. mecbur alıştım. İlk ameliyatın üzerinden 6 yıl, ikincinin üzerinden 4 yıl geçti sanırım
Merhaba bana yazar mısınız özelden hangi doktor olduğunu

Dr mustafa öksüze ameliyat olan var mı? Ben de 2018 de ameliyat oldum izmirde hiç memnun değilim eğriliği hiç gitmedi ve hala kaç yıl oldu ödemli burnum. Revizyon için dr arastırıyorum.

Dr mustafa öksüze ameliyat olan var mı? Ben de 2018 de ameliyat oldum izmirde hiç memnun değilim eğriliği hiç gitmedi ve hala kaç yıl oldu ödemli burnum. Revizyon için dr arastırıyorum.
Hala ödemli demişsiniz,burnunuzda ödem değil de iyileşme dokusu oluşmuş olabilir mi? Ben 14 ay önce revizyon olmuştum.Burun köprüme işlem yapılmıştı ama burun ucum şu an inanılır gibi değil.Hatta geçen yıla göre tostoparlak,kaba bir hale geldi.Bunun ödemle değil,kötü iyileşme dokusu ya da ameliyatta yapılan yanlış bir teknik ile ilgili olduğunu düşünmeye başladım.Bir ay sonra iki doktorla görüşmem var.Görüşümü destekleyecekler mi merak ediyorum.

Hala ödemli demişsiniz,burnunuzda ödem değil de iyileşme dokusu oluşmuş olabilir mi? Ben 14 ay önce revizyon olmuştum.Burun köprüme işlem yapılmıştı ama burun ucum şu an inanılır gibi değil.Hatta geçen yıla göre tostoparlak,kaba bir hale geldi.Bunun ödemle değil,kötü iyileşme dokusu ya da ameliyatta yapılan yanlış bir teknik ile ilgili olduğunu düşünmeye başladım.Bir ay sonra iki doktorla görüşmem var.Görüşümü destekleyecekler mi merak ediyorum.
Sabah uyandıgımda kocaman bi burmum oluyo şiş akşam elliyorum gayet ince kemiği hissediliyor. O sorunum var önceden öylemiydi hiç bilmiyorum inanın burun işi çok canımı sıkıyor.. Revizyon ameliyatı olmak istiyorum önünizdeki yıl bende.

Sabah uyandıgımda kocaman bi burmum oluyo şiş akşam elliyorum gayet ince kemiği hissediliyor. O sorunum var önceden öylemiydi hiç bilmiyorum inanın burun işi çok canımı sıkıyor.. Revizyon ameliyatı olmak istiyorum önünizdeki yıl bende.
Yeni ameliyat olmuş olsanız sabah şişip akşam normal olması iyileşme sürecinin bir parçası derdim ama 2018’den bu yana çoktan iyileşmiş olmalı.Hayırlısı olsun sizin için de🙏🏻

X