İzmir'de gündelikçi bayan arıyorum?

cigdem1983

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
88
7
37
Kızlar bayraklıda oturuyorum.Ev temizlik ve ütüme yardım edicek bayan arıyorum.aylık olarakta anlaşabiliriz.böyle güvenilir tanıdığınız varmı?haftada 1 veya haftada 2 yarım günde gelebilir.istediği paraya göre tabi.çok olursa 15-20 günde bir almak zorunda olurum.ne kadar istediklerini bilen varsa yazarsanız sevinirim canlarım???????

pinkystar

Popüler Üye
Pro Üye
26 Mayıs 2009
1.083
5
39
70-80 tl arası tam gün canım..yokmu civarda yapan kapıcı eşi falan..deneye deneye bakacaksın artık en kafana göresini bulmaya.bana iyi gelen sana kötü gelir bilinmezki bu işler...

dream35_78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2009
7
1
merhaba ben yeni üyeyim.Sizin sorunuzu okudum ve ben sanırım size yardımcı olabilirm.Ek gelire ihtiyacım var ve benim için uygun.Haftada bir gün cumartesileri tam gün olarak gelebilirim.Normalde izmir genelinde 70-80 TL günlük ücret ama siz ne düşünüyosunuz?her cumartesi gelecek olursam 60-70 TL arası olabilir.70 zorlar derseniz 60 olabilir.tabi ihtiyacınıza uygun bir yardımcı bulamadıysanız sizden haber bekliyorum.iyi
günlerhihoyyyt

neclam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2009
76
0
merhaba ben günlük temizliklere gidiyorum ihtiyacın çok 2 öğrencim var benimle çalışmak isterseniz cevap bekliyorum teşekkürler

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.087
9
Konu içerik sebebi ile ış Kariyer başlığına taşınmıştır..

lalezar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
37
0
cigdem1983 merhaba aradıgınız temizlik ci bayanı bulabildinizmi acaba bulamadıysanız ben talibim bana no yazarsanız özelden sizi ararım syg...

adamavi

yüreğini mavi tut!
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2008
400
3
36
[B]bende yeşilyurtta oturuyorum fiyata göre ayda bir veya 2 gelebilecek güvenilir bir yardımcı arıyorum..ilgilenenler mesaj yazarsa sevinirim...[/B]

serenselen

SEREN VE SELENIM İÇİN YAŞ
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
288
0
bende izmir bayraklıda oturdum su an annem orda ve temızlık işine gıdıyor hala arıyorsan temzılık işi için görüşe bılırsınız annemle tşkler

serenselen

Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
288
0
Temızlık konusunda suphenız olmasın annem bu ıŞı ben 1 yasındayken yapmaya basladı vehalen gıtmeye davam edıyor bende ızmıre gelıcegım allah nasıp ederse okullar kapanınca bende gelırım olmassa annemın yerıneıŞl anlasırsanız

adamavi

yüreğini mavi tut!
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2008
400
3
36
ücrette anlaşırsak neden olmasın?ücrete göre ayda 1 yada 2 yarım yada tam gün haftasonları genel ev temizliği ve ütüye yardımcı olsa yeterli bana..

serenselen

Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
288
0
Pardon yazınızı gÖremedımdee tmm annmle konusuyım bı ok olursa sıze solerım ama yanlız annnem utye karıŞmaz gıttıgı ewlerde temzılıkten baŞka bısıye karıŞmaz buyuk temızlıktede aklına ne gelıyorsa yapıo yemek ÜtÜ harıÇ haberınız olsun

Son düzenleyen: Moderatör: