K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz İzmir'de Kulak Burun Boğaz Doktoru tavsiyesi istiyorum.

_ekin_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2008
76
0
İZMİR de Kulak Burun Boğaz Doktoru tavsiyesi istiyorum. Deviasyon ameliyatı olmalıyım. Çok uzun yıllardır sorunum var ama üzerine düşmedim.Fakat son zamanlarda sağ burun deliğimin tamamına yakın bir kısmı kapandı.Nefes almakta çok güçlük çekiyorum.Ayrıca sola doğru kemik kaymasıda var. Korka Korka buzaman kadar direndim ama artık kaçış yok.Bu ameliyatı İzmirde olan varsa lütfen Dr. ve ameliyat hakkınfda bilgi verebirirmi.Teşekkürler

ben bu ameliyatı çarşamba günü oldum.şimdi dinleniyorum.korkacak bir durum yok.ama izmirde yaşamıyorum,:KK34:

Annem geçen sene tam bu zamanlarda EKOL KBB hastanesine gitti. Her yerden servisleri vardı geçen sene hala da vardır. Alıp götürüyorlar sizi. Özel bir hastane ama Güvenceniz varsa hiç bir ücret ödemiyorsunuz tertemiz valla. Doktor adını da Birazdan söylücem bir bakayım :) Ama doktorun CErrahpaşa mezunu olduğunu biliyorum

Doktorun adı : Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur. Kulak Burun Boğaz Ve Baş Boyun Cerrahisinin tüm alanlarındaki pek çok kurs, seminer konferans ve eğitim toplantılarına katılmıştır.
Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı ve Rinoloji Derneği üyesidir.
Özellikle estetik burun cerrahisi, endoskopik yöntemle sinüzit cerrahisi ve kepçe kulak (Otoplasti), radyo frekansla bademcik ve genizeti ameliyatlarında deneyimli olup ayrıca horlama cerrahisi ve uyku apnesi, konularıyla da ilgilenmektedir.

Konu içeriği nedeniyle "K.B.B-Kulak-Burun-Boğaz" başlığına taşınmıştır.
Konuları lütfen içerikleri ile ilgili başlıklara açmaya dikkat ediniz.

ekol hastanesinde prof.dr.halis ünlü...mükemmel,işinin ehli bir doktor...15 gün önce kızımı ameliyat etti...kbb uzmanı ama asıl alanı burun ve estetiği...kadın yanımızda aynı gün burnundan ameliyat oldu ve gitti...memnun olduğunu söylemişti...araştır istersen...dekanlık yapmışlığı da var...

Yeni açılan EKOL K.B.B. hastahanesindemi bu doktor. Amaeliyat süresi nekadar sürdü lokalmi yoksa genel anesteszi ilemi yapıyor amaeliyatlarını ben çok korkuyorum nasıl olacak diye

si< nerede oldunuz ameliyatınızı doktorunuz kimdi istanbula gidebilirim benim için sorun değil yeterki güvenebileceğimiyi bir doktor olsun yeter bana

X