izmirde özel dr.arayanlar kesinlikle tavsiye ederim

ellyece

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2013
8
0
34
Ben doktorumu yakın bir arkadaşımn tavsiyesi üzerine buldum onun doğum öncesi takibini doğumunu ve sonrasındaki takiplerini kendisi yaptı izmirde yaşayanlar adını duymuştur belki muaynanesı alsancakta talatpaşa bulv. opr. dr Ahmet Kılyar gözünüz kapalı kendinizi ve bebişinizi emanet edebileceğiniz bir doktor muayne ücretleride doktorum diye geçinen insanlardan çok çok daha uygun

Ben doktorumu yakın bir arkadaşımn tavsiyesi üzerine buldum onun doğum öncesi takibini doğumunu ve sonrasındaki takiplerini kendisi yaptı izmirde yaşayanlar adını duymuştur belki muaynanesı alsancakta talatpaşa bulv. opr. dr Ahmet Kılyar gözünüz kapalı kendinizi ve bebişinizi emanet edebileceğiniz bir doktor muayne ücretleride doktorum diye geçinen insanlardan çok çok daha uygun

merhabalarr ben 22 haftalık hamileyim ve gıttıgım dr dan oyle aman aman memnun degılım acıkcası..alsancakta calısıyorum ahmet beyın muayhnesıne cok yakınım :) muayne ucretlerı ne kdr bıde karatasda gorevlı sanırım dogm ucretlerı hakkında bı bılgın varmı

canım muayne ucreti 100lira suan karatastada gorev yapıyor aynı zamanda eger memnun degılsen doktorundan hıc dusunmeden mutlaka gıt derım

merhabalarr ben 22 haftalık hamileyim ve gıttıgım dr dan oyle aman aman memnun degılım acıkcası..alsancakta calısıyorum ahmet beyın muayhnesıne cok yakınım :) muayne ucretlerı ne kdr bıde karatasda gorevlı sanırım dogm ucretlerı hakkında bı bılgın varmı
muayene ücreti 100 lira,karataş hastanesinde doğu ücreti sgk artı 1200 hem normal hem de sezeryanda canım

Canım cevabın için çok teşekkür ederim ama 1 5 ay önce doğum yaptım :)

Hayır canım ben kahramanlar su hospital da melek canbabaya gittim doğumumda o hastanede oldu doktorumdanda hastanedende cok memnun kaldım muayene ücreti 42 tl hastanenin 9 günde bir oduyosun muayene ücretinide. Sen hamilemisin
buarada umarım yardımcı olmusumdur UOTE="acun, post: 37285707, member: 599909"]rica ederim geç olmuş ama :) o zaman sen bana bilgi verebilirsin belki ahmet beye mi gittin[/QUOTE]
Ha

Hayır canım ben kahramanlar su hospital da melek canbabaya gittim doğumumda o hastanede oldu doktorumdanda hastanedende cok memnun kaldım muayene ücreti 42 tl hastanenin 9 günde bir oduyosun muayene ücretinide. Sen hamilemisin
buarada umarım yardımcı olmusumdur UOTE="acun, post: 37285707, member: 599909"]rica ederim geç olmuş ama :) o zaman sen bana bilgi verebilirsin belki ahmet beye mi gittin
Ha[/QUOTE]

Bende tavsiye üzerine gittim ahmet beye ama devam edemedim. .begeni goreceli bi kavram sanirim..beklentilerle ilgili...ben beğenmedim. .

Bende tavsiye üzerine gittim ahmet beye ama devam edemedim. .begeni goreceli bi kavram sanirim..beklentilerle ilgili...ben beğenmedim. .

Kesinlikle katılıyorum ben melek Hanımdan once 2 doktora gittim ama ilgili beni gönlüm rahat gonderen dr degıldı bana göre ama melek hanımda cok rahattım

buarada umarım yardımcı olmusumdur UOTE="acun, post: 37285707, member: 599909"]rica ederim geç olmuş ama :) o zaman sen bana bilgi verebilirsin belki ahmet beye mi gittin
Ha[/QUOTE]
evet hamileyimmm bende.36. haftamdayım şu an bir doktora daha görünmek istiyorum aslında aklıma takılan şeyler oldu son muayenede

Allah kurtarsın canım Allah kucağına almak nasip etsin ne takıldı kafana
buarada sana melek Hanımdan baska alsancakta resat bozoklar var ozel muayene ve cınarlı hastanesınde calısıyo bıde yone su hospital da ersöz ince nın ıyı bı dr olduğunu duydum bunları tavsiye edebilirim ="acun, post: 37340495, member: 599909"]Ha[/QUOTE]
evet hamileyimmm bende.36. haftamdayım şu an bir doktora daha görünmek istiyorum aslında aklıma takılan şeyler oldu son muayenede[/QUOTE]
All

Normal doğum mu sezeryan mi oldu gulsal sizin?ben de özel su hospitalda nurettin beye gidiyorum.

X