Doğuma Hazırlık İzmirde Profesyonel doğum fotoğrafçısı arıyorum

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
benim bir arkadaşım yapıyor. nilay işlek. dogum dugun yazarsan internette..aslında internet sitesinde fotograflar da vardı ama şu an yenileme aşamasında sanırım.

İLK BAKIŞ GÖRÜNTÜLEME SERVİSİ :

gülrü sarıbilge güner : (0232] 3363501 - 3373131 gsm: 0533 373 23 96

kadın doğum doktorunda örnek kataloğ gördüm bence çokk iyidi ara konuş bence

benim bir arkadaşım yapıyor. nilay işlek. dogum dugun yazarsan internette..aslında internet sitesinde fotograflar da vardı ama şu an yenileme aşamasında sanırım.

Canım evet sitesinde iletişim bilgileri bulunmuyor. Rica etsem Bana özelden telefonunu yada mail adresini gönderebilr misin Nilay İİşlek 'in
a.s.

canım face kullanıyorsan ben orda birisiyle tanıştım profesyonel fooğraf konusunda.. ben görüştüm ama bana tarihleri uymadı kendisi istanbulda ama her yere gidio arı gibi :) en son kıbrıstaydı.. izmirede gelir belki istersen bi görüşmuhteşem fotoları var .. faceden de eklsesn görürsün örnek fotoları adı esra pozan webte pozanfoto.com olarak geçi yor

kadriye kaplan çınarlı doğumun anlaşmalı fotoğrafçısı 05552945959
sema karahan 05323127231
özlem demircan onu kaybetmişim ben 3 ile de görüştüm.sitelerine girebilirsina

kadriye kaplan çınarlı doğumun anlaşmalı fotoğrafçısı 05552945959
sema karahan 05323127231
özlem demircan onu kaybetmişim ben 3 ile de görüştüm.sitelerine girebilirsin

ben sadece yasemin yucesoy burkutu oneririm izmirde, dogum fotografçısı ararken bana harika birini önerdi cunku ben istanbuldayım.izmirde olsam onunla çalışırdım. fotografları çok kaliteli ve güzel ayrıca kendiside çok kaliteli ve güzel bir bayan, yeni anne olmuş o da çekim alıyormu bilmiyorum ama mutlaka iletişime geçin geç olmadıysa.
Doğum Fotoğrafçısı - Yasemin BURKUT YÜCESOY bir bakın derim

doğum fotoları ortalama ne kadara maloluyor???
benim için erken ama bebeğime kavuşursam o anı ölümsüzleştirmek istiyorum...

selam kızlar tavsiyelerinizin hepsiyle ilgilendim. Herkesle grüştüm hepinize çok teşekkür ediyorum.
Sedat Pamukla çalışmayı tercih ettim sonunda. Çok memnunuz sonuçtan. ılgilenenlere tavsiye ederim
Sedat PAMUK (Photography) Buda sitesi
a.s.

doğum fotoları ortalama ne kadara maloluyor???
benim için erken ama bebeğime kavuşursam o anı ölümsüzleştirmek istiyorum...

evet, ne kadar yaklaşık olarak?
Bir de ben tam doğum anının fotoğrafını ya da henüz giyinmemiş halinin fotoğraflarını istemiyorum.Ancak giyincikten sonra anne kucağında babayla birlikte olan fotoğraflar çok güzel oluyor.

merhabalar, bende bir tavsiye üzerine görüştüğüm izmir doğum fotoğrafçısı ile, ve fiyatlarıda bence çok çok uygun herkesin yaptırabileceği bir fiyat tavsiye derim

Songül Turgut
Doğum ve Hikaye Fotoğrafçısı

382 Sokak No 23 D.1 Şirinyer-İZMİR
Tel: 438 19 79 - 452 36 15 - 0 555 558 94 11
info@izmirdogumfoto.com

3 paket halinde seçenek var, 150 TL , 200 TL ve 250 TL şeklinde

doğumu nerde yapacaksınız?
ben de araştırdım, doğumu kent hastanesinde düşündüğüm için oranın anlaşmalı olduğu fotoğrafçı var,
dogum hatirası yazınca google'a çıkıyor siteleri
belki diğer hastanelerle de çalışıyorlardır..

Son düzenleme:
X