İzmirde riski gebelik doktoru --ACİLL---

gonulll

Guru
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
9.016
10.949
arkadaslar acil yüksek riskli gebelik doktoru arıyorum.dalında uzman doktor bılgılerıne ıhtıyacım var..
lütfen cok acilll...

canım şimdi gördüm cok gecmş olsun inşllh kotu bişey degildir
en iyisi üniversıte arastırma hastaneleri
profların flan ozel muayene zamanları oluyor
oylede yapabılırsın
hakkınızda hayırlısı olsun

Son düzenleme:
bebegıme tek umblıkal arter teshısı konuldu ve yuksek rısklı gebelık grubuna gırıyormus.iyi bır dr tarafından arastırılması lazım.
unıv hastanesı prof dr ve ya doc dr bılgılerıne ıhtıyacım var..

çok detaylı bilgim olmamakla birlikte prenatal tanı alanında kent hastanesinden prof.dr.namık demir ve ege üni.den mert kazandı nın isimlerini yakın zamanda hamilelik geciren arkadaslarımdan duymustum.

tesekkurler.bende arastırmalarımda met kazandı dr nın ısmını duydum.

arkadaslar yardımınızı beklıyorum..

bebegıme tek umblıkal arter teshısı konuldu ve yuksek rısklı gebelık grubuna gırıyormus.iyi bır dr tarafından arastırılması lazım.
unıv hastanesı prof dr ve ya doc dr bılgılerıne ıhtıyacım var..

canım neymiş umblıkal arter diye baktım da,aynısından benim bir iş arkadaşımda da teşhis edilmişti,kordonda atardamarı eksik diye anlattığından hatırlıyorum..Ona sadece son haftalarda kilo eksikliği olabilir demişlerdi amerikan hastanesinde..Sanırım detaylı da başka bir sorun görünmediği için de pek stres olmadan sağlıklı bebeği oldu..kilosu da normaldi,sadece sezeryan yapıldı önlem olarak..

canım neymiş umblıkal arter diye baktım da,aynısından benim bir iş arkadaşımda da teşhis edilmişti,kordonda atardamarı eksik diye anlattığından hatırlıyorum..Ona sadece son haftalarda kilo eksikliği olabilir demişlerdi amerikan hastanesinde..Sanırım detaylı da başka bir sorun görünmediği için de pek stres olmadan sağlıklı bebeği oldu..kilosu da normaldi,sadece sezeryan yapıldı önlem olarak..

inşallah benım bebegımınde bır sorunu olmaz.
arkadasınında ılk once arastırması olmustur herhalde...
bende gıttıgımde arastırılır ve sonuc temız cıkar ınsallah..

inşallah benım bebegımınde bır sorunu olmaz.
arkadasınında ılk once arastırması olmustur herhalde...
bende gıttıgımde arastırılır ve sonuc temız cıkar ınsallah..

canım araştırması olmadı aslında,ayrıntılı ultrasonda bu durum anlaşıldı,ama doktoru önemli bir sorunu olmadığını daha dikkatli takip edileceğini,sadece kilosunun düşük olabileceğini söyledi.ayrıntılı usg de aynı gün beyin vs incelemişlerdir belki bilemiyorum..ama hiç anomali ihtimalinden bahsedilmedi ona..inşallah sende de bişey çıkmayacaktır.

canım araştırması olmadı aslında,ayrıntılı ultrasonda bu durum anlaşıldı,ama doktoru önemli bir sorunu olmadığını daha dikkatli takip edileceğini,sadece kilosunun düşük olabileceğini söyledi.ayrıntılı usg de aynı gün beyin vs incelemişlerdir belki bilemiyorum..ama hiç anomali ihtimalinden bahsedilmedi ona..inşallah sende de bişey çıkmayacaktır.

benımde ayrıntılı usg cıktı.
benm dr dırek unıv hastanesıne yonlendırdı.
herhangı bırsey olursa sorumluluk kabul etmemek ıcın.
senın bu soyledıklerın az da olsa benı rahatlattı.
sagolasın..

canım bende mert kazandı dicektimki arkadaşlar yazmışlar zaten.mert kazandıyı şiddetle tavsiye ederim.

canım bende mert kazandı dicektimki arkadaşlar yazmışlar zaten.mert kazandıyı şiddetle tavsiye ederim.

tesekkurler canım...
birde 9 eylul unıv. serkan guclu yu onerdıler.ama mert kazandı daha agır basıyor gıbı..
bugun daha arastırıp randevu almam gerekıyor...

ızmir'de yüksek riskli gebeliklerde Kahraman Kolday'ı önerebilirim. Hem motive etmesi, hem pozitifliği, hem bilgisi ile bana çok yardımcı olmuştu. Biraz zaman geçmiş yazdıklarının üzerinden ama Kahraman Kolday, sadece gebelikte değil aynı zamanda kadın hastalıkları konusunda da oldukça iyi ve güler yüzlü birisi...

X