izmirde ssk hastanelerinde doğum yapanlar

saharam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2007
15
0
45
arkadaşlar ben birşey danışmak istiyorum tecrübesi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim ben izmirde oturuyorum 2 aylık hamileyim ama şimdiden aklıma doğum yapacagım hastane takılıyor ben ssk anlaşmalı özel hastane taraftarıydım ama duyduklarım çok şaşırtıcı inanılmaz rakamlar ödeniyomuş bu hastanelere ve ssk hastanelerininde ona yakın yakın hizmet verdiğini söylüyor orda doğum yapanlar şaşırdım bende arannızda ssk da doğum yapmış olan varsa yardımcı olurmusunuz

sxuxer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2007
13
1
44
slm saharam

ozel hastane ssk ile anlaşmalı ise neden çok yuksek rakam ödeniyor anlayamadım ben ssk karşılamıyormu doğumu???yada ssk da doğum yapılınca da para veriliyor mu?bunca yoksul insan var nasıl doğum yapıyrlr?bilgisi olan lutfen paylaşsın.

nurayahmet merhaba canım?sen test yaptın mı ?hamilemisin canım

fater

Guru
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2007
1.456
1
canım benim eltim konak doğum hastanesinde sezeryanla doğum yapmıştı.hemde bebek 2 gün küvezde kalmak zorundaydı.rahat bir doğumu ve çok şeker bir kızı oldu.o memnundu sadece biraz kalabalık odalarda kaldı .imşallah sende sağlıkla kucağına alırsın canım.

turkufacas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2010
1
0
arkadaşlar benim de bir sorum oacak.31 haftalık hamileyim sezaryan ile(zorunlu) doğum yapacağım. izmir Bornova Şifa hastanesinde tavsiye edbileceğiniz kadın doğum doktoru varmı.