İzmirde tüp bebek yaptıranlar

kızlar günaydın ben hala doktorda karar veremedim haftaya cumaya iki doktordanda randevu aldım.. ali öner beyi görmek istiyorum nedense akrabam bir görüş görüş deyip duruyor ümit hanımın yoğunluğuda beni korkutuyor kafam allak bullak
Ben Ali Öner beyden hiç memnun kalmadım onun uyguladığı tedavimde başarısız oldu .Muayene süresi de oldukça kısa olurdu soru işaretleriyle ayrılırdım . Keşke ona gitmeseydim diyorum.

Ben Ali Öner beyden hiç memnun kalmadım onun uyguladığı tedavimde başarısız oldu .Muayene süresi de oldukça kısa olurdu soru işaretleriyle ayrılırdım . Keşke ona gitmeseydim diyorum.
Daha sonra baska bir yere gittiniz mi acaba? Hamilesiniz sanirim😊 tebrik ederim, saglikla kucaginiza almak nasip olsun🥰

Arkadşlar bende erol beyin hastasıyım ve söylenenlere şaşırıyorum herkesin memnuniyeti tabikide kendine sonuçta bu tüp olayında bi çok etmen var önemli olan iyi kaliteli yumurtalardan sağlıklı olan embriyolar transfer edilmesi sonuçta transfer olayı nereye giderseniz gidin aynı şekilde yapılıo doktorun prof olması o noktada bişeyi değiştirmio ama yumurta geliştirme noktasında bakılan hormonlarınız size verilen ilaç dozları o yumurtanın yeterli kalitede olması sizin rahim yapınızın takibi bu noktalarda erol beyin tecrübesi tartışılamaz sonucun negatif oluşu doktorun hatası deil sonuçta allah can verirse olcak pozitif olunca süper doktor 👍negatif olunca doktoru gömüyoruz bundan vazgeçelim bi yerde herşey kısmet

Ben de aynı şekilde. Başka hangi doktora gittiniz acaba? Memnun kaldınız mı?

yaaa öylemi bende ümit incebozda karar kılmıştım akrabamız sürekli ali beyi kafama sokuyor aklım karışıyor karar vermek çok zor cuma gününe ali beyede ön görüşme aldım içim kime ısınırsa ona gidicem artık

Evet 🙂4.denememiz de çok şükür başka bir doktorun uyguladığı tedavi ile sonunda pozitif sonuç aldık darısı tüm isteyenlere inşallah.
cnm sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim probleminiz neydi olmamasındaki ... benim çikolata kistim var oyüzden ümit hanım ağır basıyor

Ben Ümit İnceboz, Nurettin Ersöz İnce ve İsmail Küçük arasında kararsızım ben de. Kimi tavsiye edersiniz?
cnm ben çikolata kiştim olduğu için ümit hanımı tercih ediyorum ... nuretin beyi duymadım ismail bey işlemleri nerde yapıyor bilgin varmı

merhaba neden kalmadınız
Transferimde en iyi iki kalite embriyomu bana transfer ettigini söylemisti transfer sonrasndada bunu tekrarlamisti hatta ama kimyasal gebelik olunca embriyolarinin kalitesiz oldugunu dusunmustum embriyologla konustugumda en iyi kalitedeki embriyolarm nasil boyle olur dedigimde bana 1 iyi 1 orta embriyo transfer edildigini en iyi kalite olan embriyomun kullanilmadiginu söyledi... kendisine olan güvenim cok sarsıldı... ilk denemelerde boyle bir yol izlediklerini dusunuyorum

Merhaba,bende medicalpark funda hanima Gidiyorum.benim dondurulmuş 2 embiriyom vardi oraya taşıyıp orda 27 Mart'ta transfer oldum.funda hanımı onceden çok duymuştum ama medicali seçme sebebim embiriyolog Zerrin hanim.
Çok.iyi bir embiriyolog olduğunu duydum.
Funda hanımda çok yoğun ,sürekli yoğun bir şekilde hasta bakıyor. Bana dondurulmuş transfer edildiğinden Funda hanım hazirlik aşamasını takip etti sadece
Hastane ortami e çalışan hemşireler tavmergene göre daha iyi,
Hepimizin hakkında hayırlısı 🙏

X