izmirde uygun fiyatla burun ameliyatı yapacak iyi bir doktor arıyorum,nolur yardım

mercan2003

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2010
152
1
kızlar hepinize merhaba,

cok uzun zamandan beri istediğim ve cesaret edemediğim burun ameliyatını sonunda gercekleştirmeye karar verdim.ne zman bir kbb uzmanına gitsem ameliyat olmam gerektiğini söyler dururdu ama işte biraz korkaklık yaptım:KK53:(baktım ki gittikçe burnum düşmeye baslıyor, zaten yamukluk hat safhadaydı bir de cocuk düşünmeye baslayınca bir an önce olmam gerektiğine karar verdim.:KK34:

neyse uzun lafın kısası maddi acıdan beni zorlamıcak sgk anlasmalı bir kurumda çalışan iyi bir doktor arıyorum simdilerde,öyle kavisli olsun minik olsun kalkık olsun gibi bi derdim yok su yamukluktan kurtulup normal bir insan burnuna kavussam yeter.

dediğim kriterlerde 2000 civarı fiyatta ameliyat yapabilicek bir doktor tanıyan varsa yardımcı olursa cok sevinirim.4 gözle bekliyorum cevaplarınızı :):18:

canım ilk basta cevapladıgın için cok tesekkür ederim.bora karaağaç olarak bulamadım ama bora karaali cıkıyor bahsettiğin o olabilir mi?

merhaba,
ucuna yapay kıkırdak koydu mu sizde, herhangi başka bir işlem yapıldı mı içeride bende ameliyat olacağım pazartesi günü o yüzden soruyorum, benim sinüzit ağrılarım çok fazla burun ucu kıkırdağımda eğilme ve uzama var, içerideki kıkırdakta meğerse yamukmuş, be sağ tarafımda kemik varmış, burun etlerimde sinüzit yüzünden şişmiş, nefes alırken zorlanıyorum. ben sırf sinüzitlerden kurtulmak için oluyorum. aslında estetik istemiyorum ama kıkırdak ve kemiklere işlem uygulayacağı için dışarıdan da müdahale edip düzeltmek zorunda olduğunu söyledi. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
doktor : BORA KARAALİ
yorumlarınızı bekliyorum..
korkudan ölüyorummmmmmmm AMELİYAT 21.09.2014 PAZARTESİ

Muhammet Dilber 4-5 kişi olursak İzmir'e gelecek kızlar, bana ulaşın :) şu an 2 kişiyizz:)

Teşekkür ederim canm benim : ) umarım hepimiz için en iyisi olur. Ama bu fırsatı imkanınız varsa kaçırmayın

Canım muhammet bey'e olmak istiyorsan haberleşelim. Başlıktan muhammet dilber'i araştırabilirsin :) yaptıran herkes çok memnun.
Canım siz ne kadara olacaksınız ameliyatı? Fiyat ne dedi size. Bide sadece burun ameliyatı mı yapıyor. Çene törpüleme falan yapıyor mu. Görüşüyorsanız bi sorsana :)

X