izmirdeki arkadaşlar doktor önerilerinizi bekliyorum

yesimpk35

meleğim ve canım oğlum...
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
820
5
ben 9 haftalık bebeğimi kalbi durduğu için kaybettim.kürtaj olmak zorunda kaldım.şimdi yine özele gidiyorum doktorumdanda memnunum fakat yinede bu konuda sizlere yardımcı olmuş doktor tavsiyelerini bekliyorum..parası ve uzaklığı hiç önemli değil yeterki bu acıyı tekrar yaşamayım tek istediğim bu...

ben atatürk araştırmadan umur yenseli tavsiye ederim..muayenehanesi alsancakta...muayene ücreti 100 tl..çok ilgili bir dr ...

doktordaşız demekki ben zaten umur beye gidiyorumm çok çokta memnunum ilgisinden bilgisinden yaklaşımlarından içim çok rahat. merakım acelem bi daha yaşamamak adına inş sorunsuz şekilde geçer bir daha yaşamam

geçmiş olsun cok uzuldum bakın benım eskı doktorum şirinyerde bucatıp özel PROF.DR.AYLıN BARBOROS cok memnundum allah razı olsun ondan bende cok emegı oldu cok ıyı bır doktor tavsıye ederım ılgılenırsen telefonunu verırım..

Benim bi sorunum olmamıştı fakat cok guzel ılgılenıyor oraya gıtmenı tavsıye ederım hayatımda gordugum en ıyı doktor ınsan kendını onun yanında cok rahat hıssedıyor arı gıbı vızır vızır calısıyor adres verıyorum KOŞUYOLU CAD.506 SOK NO:2 ŞıRıNYER BUCA TEL:483 14 14 CEP:0532 648 10 10

Benim bi sorunum olmamıştı fakat cok guzel ılgılenıyor oraya gıtmenı tavsıye ederım hayatımda gordugum en ıyı doktor ınsan kendını onun yanında cok rahat hıssedıyor arı gıbı vızır vızır calısıyor adres verıyorum KOŞUYOLU CAD.506 SOK NO:2 ŞİRİNYER BUCA TEL:483 14 14 CEP:0532 648 10 10

aylin hanımı biliyorum kuzenin orda doğum yaptı zaten bende şirinyerde oturuyorum fakat benim istediğim doğumumu bi tıp merkezinde değilde tam teşekküllü bi hastanede yapmak allah korusun kuvez vs sorunlar için biraz fazla ince düşünüyorum sanırım başladığım doktorda devam etmek istiyorum ama yinede bi denemekte fayda var teşekkürler

X