İzmirli hamişler

amin canım sağol.valla son anda bi terslik çıkmazsa epiduralli normal doğum olacak Çınarlı hastanesinde.mehtapkus ben doktorumu tavsıye ederim ablamın 2 doğumunu en son da eltimin doğumunu yaptırdı.ayrıca annemın amelıyatları falan.açıkçası bugune kadar gidip de memnun kalmayan olmadı.bizim aile doktırumuz yanı.

arkadaşlar merhaba ben hamiş değilim ama olmak istiyorum inşallah
5 şubatta kürtaj olmak zorunda kaldım drum 3 ay korun dedi bu ay doldu sürem bakalım ilk denemeleri yaptık işte ya tutarsa :)
benim ilk drum yakup erataydı 9 eylülün dr u ama muaynanesi als.da çok memnundum ama bu sefer muaynaneside hastanede olan bi dr istiyorum tahlillerde falan daha rahat oluyo kontrol için yine 9 eylülden sabahhattin altınyurta gittim memnun kaldım heralde hamile kalıncada ona giderim diye düşünüyorum

arkadaşlar merhaba ben hamiş değilim ama olmak istiyorum inşallah
5 şubatta kürtaj olmak zorunda kaldım drum 3 ay korun dedi bu ay doldu sürem bakalım ilk denemeleri yaptık işte ya tutarsa :)
benim ilk drum yakup erataydı 9 eylülün dr u ama muaynanesi als.da çok memnundum ama bu sefer muaynaneside hastanede olan bi dr istiyorum tahlillerde falan daha rahat oluyo kontrol için yine 9 eylülden sabahhattin altınyurta gittim memnun kaldım heralde hamile kalıncada ona giderim diye düşünüyorum

hadi bakalım canım allah gönlüne göre versin inş. tuturabilmişsinizdir
alkisalkisalkis

buralarada mısnız?ben de birazdan çıkıp Beyaz Lale ye gidecem.çınarlı hastanesinin karşısında kocaman bi çiçekçi var biliyo musunuz bilmiyorum.annemle oraya gidip bebek şekeri için malzeme bakıcaz.bi kere eşimle uğramıştık.envai çeşit şey var.malzemelerini alıp kendim hazırlamayı düşünüyorum.accayip de beceriksizimdir ya du bakalım belki annem becerir:)) ne zaman doğuracağımı bilsem yapıp koyucam kenara.en son kontrolde 12 haziran çıkmıştı 11 gün öne geldi.normalde 23 hazırandı hep.dr da 25 mayıstan sonra her an olabilir demişti.kızım 15 gun onden gıdıyomuş maşallah:)
e şimdi çikolata alıp koysam badem şekeri ile bayatlar.o yuzden napıcam bilemedim.siz napıcaksınız bu şeker işini.ben doğumdan sonra hemen 10 gun içinde lohusa mevlütünü okutmak ıstıyorum.şekerleri de orada dağıtırım dıye düşünüyorum.

teşekkür ederim cnm işallah gerçi ben bu ay biraz ümitsizim ama bellide olmaz tabi belki gelecek aya hamileliğin gidişatı hakkında konuşuruz

buralarada mısnız?ben de birazdan çıkıp Beyaz Lale ye gidecem.çınarlı hastanesinin karşısında kocaman bi çiçekçi var biliyo musunuz bilmiyorum.annemle oraya gidip bebek şekeri için malzeme bakıcaz.bi kere eşimle uğramıştık.envai çeşit şey var.malzemelerini alıp kendim hazırlamayı düşünüyorum.accayip de beceriksizimdir ya du bakalım belki annem becerir:)) ne zaman doğuracağımı bilsem yapıp koyucam kenara.en son kontrolde 12 haziran çıkmıştı 11 gün öne geldi.normalde 23 hazırandı hep.dr da 25 mayıstan sonra her an olabilir demişti.kızım 15 gun onden gıdıyomuş maşallah:)
e şimdi çikolata alıp koysam badem şekeri ile bayatlar.o yuzden napıcam bilemedim.siz napıcaksınız bu şeker işini.ben doğumdan sonra hemen 10 gun içinde lohusa mevlütünü okutmak ıstıyorum.şekerleri de orada dağıtırım dıye düşünüyorum.

canım ben de evde kendim hazırlamak istiyorum...beyaz laleyi hiç duymamıştım...çok sağol..ben de bi ara gidip bi bakiimm...

mehtapkus allah tamamını erdirsin ben dr dan çok memnunum ama daha doğum yaşamadığım için pek bir bilgi sahibi değilim şuan için sorarsan herşey yolunda ilk doğumunda ne oldu neler yaşadın merak ettim normalmi yaptın doğumunu bide nerde yaptın

canım ben ilk doğumumu konak doğum evinde yaptım o zamanlar izmiri bilmiyordum yeni gelmiştim ve kime sorduysam çok iyi dediler doktorumda orada görevliydi aynı zmanda bende orayı tercih ettim doğumum sezaryan oldu çünkü 8 günlük bir gecikme vardı ve artık tehlikeli beklememiz dediler bizde mecburen sezaryanı kabul ettik doktorumdan ve sezaryanı yapan ekipten çok memnundum fakat sonrası berbattı hastane şartları personel kötünün de ötesiydi o yüzden bu sefer çok irdeliyorum bu arada doktorumda beni yarı yolda bıraktı o yüzden şimdi doktor arıyorum bir kaç alternatif var ama ben yinede aklımda kalmasın diye irdeliyorum bu arada seninde az kalmış allah tamamına erdirsin inşallah sorunsuz bir doğum evresi geçirirsin

Tüm anne adaylarına hayırlı doğumlar bende 37 haftalık hamileyim dr um kent hastanesinden Namık Demir doğumuda orda yapıcam oğluşum olcak adıda YAMAN

canım ben de haziranda hamilelik için kontrole gidicem testler falan. en baştan aynı doktorla başlayıp onla devam etmek istioyrum. namık beyden memnunmusun ben de kent hastanesini düşünüorum namık bey de bölüm başkanı orda galiba daha önce bir kişiyi biliorum onla doğum yapan o çok memnun kalmıştı. senin düşüncen nedir sıcakkanlı bir adammı

kızlar selam,öğlen gittim beyaz laleye ama orda hiçbişi bulamdık ayrıca da çok kazık geldi fıyatları.onun hemen yan sokağında buket çiçekçilik diye biyer bulduk annemle,hem de çalışanları ilgilenıyo sizinle.neyse ordan kapı süsümüzü mevlüt de dağıtmak için de 100 lü pembe tülden keseler aldık.koy içineşekeri çikolatayı büz ağzını oldu bitti gayet de şık.bı de 100 lü nazar boncuğu aldım üzerlerine takmak için hepsi 41 TL.bana gayet makul geldı yanı,aşağı yukarı fıyatları bılıyorum çünkü.haberiniz olsun dedim...

selam kızlar öncelikle topiginiz hayırlı olsun bende agustos annesi olacagım inşallah ama tarih konusunda kafam karışık şuanda 1 hafta önde gidiyoruz buarada kızım olacak ikinci bebegim adı burçin ilk çocugumda kız 6,5 yaşında başak sarı saçlı maviş tombiş bir fındık kurdu ilk dogumum tepecik ssk oldu ölümden döndüm resmen sezaryanlık dogumu bana normal kesimli dogum yaptırdılar şimdi kontrollerimi buca doruk tıp merkezine gidiyorum dr arzu hanım şimdilik dogumu konuşmadım ama orada yapmak istiyorum hem ssk anlaşması var hemde sakin kalabalık degil

kızlar selam,öğlen gittim beyaz laleye ama orda hiçbişi bulamdık ayrıca da çok kazık geldi fıyatları.onun hemen yan sokağında buket çiçekçilik diye biyer bulduk annemle,hem de çalışanları ilgilenıyo sizinle.neyse ordan kapı süsümüzü mevlüt de dağıtmak için de 100 lü pembe tülden keseler aldık.koy içineşekeri çikolatayı büz ağzını oldu bitti gayet de şık.bı de 100 lü nazar boncuğu aldım üzerlerine takmak için hepsi 41 TL.bana gayet makul geldı yanı,aşağı yukarı fıyatları bılıyorum çünkü.haberiniz olsun dedim...

çok güzel yapmışsın uygun fiata almakla canım kapı süsünün resmini koyarsan bizede fikir vermiş olursun bende kemeraltında bir yerde gördüm gayet kaliteli güzel malzemeden yapılmıştı sadece kartını aldım doguma yakın yaptırırım diye ama senin aldıgın yerde uygun geldi hem banada yakın bir ara gidip bakarım inşallah

canım benim doğumum haziran sonu allah kısmet ederse. ben şekerleri aldım ama içindeki badem şekerini çıkarttırıp lavanta koydurttum çünkü magnet şeklinde dura dura kurt olur diye düşünüp lavanta koydurttum şimdiden hazır bizim mevlüt şekerlerimiz. bide lokum almayı düşünüyorum.

selam kızlar öncelikle topiginiz hayırlı olsun bende agustos annesi olacagım inşallah ama tarih konusunda kafam karışık şuanda 1 hafta önde gidiyoruz buarada kızım olacak ikinci bebegim adı burçin ilk çocugumda kız 6,5 yaşında başak sarı saçlı maviş tombiş bir fındık kurdu ilk dogumum tepecik ssk oldu ölümden döndüm resmen sezaryanlık dogumu bana normal kesimli dogum yaptırdılar şimdi kontrollerimi buca doruk tıp merkezine gidiyorum dr arzu hanım şimdilik dogumu konuşmadım ama orada yapmak istiyorum hem ssk anlaşması var hemde sakin kalabalık degil[/QUOt

mrb canım sen arzu hanımdan memnunmusun.:kızgın: bende 1-2 kez gittim ama fazla bilgili gibi gelmedi bana ne sorsam tersledi bide biraz gıcık oldum ben onasenağlama

merhaba arkadaslar bende 18 haftada ıkız bebeklere hamileyim..smyna ya gıdıyorum cok memnunum cok guzel bır merkez ama tabı ıkız bebeklerde erken dogum olabılır dıye yenıdogan unıtesı olan bır yerde mı dogum ypsam dıyorum karatası sormussunuz karatasta yenıdogan yok egede 9 eylulde kent sıfa tepecık dogum evı behcetuz ve egepol de var daha var ama ben devlette dogum yapmya korkuyorum bıraz

mrb canım sen arzu hanımdan memnunmusun.:kızgın: bende 1-2 kez gittim ama fazla bilgili gibi gelmedi bana ne sorsam tersledi bide biraz gıcık oldum ben onasenağlama[/QUOTE]

ben pek soru sormuyorum kendisine ikinci bebegim oldugu için birde burada yeterli bilgi alışverişi oldugu için hemen hemen merak ettiklerimin hepsini biliyorum o yüzden sadece bebegimi kontrol ettiriyorum çok şükür saglıklı olunca herşey yolundada gidince bende fazla muhattap olmadan geliyorum evime.
orada ayşe hanım diye bir dr daha var çok methini duydum birçok dogum yaptırdıgı bayan gördüm çok memnunlardı acaba onamı gitsem diye düşünüuorum ama bu zamandan sonra olurmu bilmem

ben pek soru sormuyorum kendisine ikinci bebegim oldugu için birde burada yeterli bilgi alışverişi oldugu için hemen hemen merak ettiklerimin hepsini biliyorum o yüzden sadece bebegimi kontrol ettiriyorum çok şükür saglıklı olunca herşey yolundada gidince bende fazla muhattap olmadan geliyorum evime.
orada ayşe hanım diye bir dr daha var çok methini duydum birçok dogum yaptırdıgı bayan gördüm çok memnunlardı acaba onamı gitsem diye düşünüuorum ama bu zamandan sonra olurmu bilmem[/QUOTE]

ayşe hanım daha iyi diye duydum bende kuzenim ve bir arkadaşımın doğumuna girdi. istersen ona git:CüvCüv:

X