İzmirli hamişler

merhaba topik hayırlı olsun.ben16+3haftalık hamileyim.perşembe oğlumuz olacağını öğrendim.ilk bebeğim.irenbeye gidiyorum.drum dilek aslan.süper bi dr.çook memnunum.benim spontane gebelik ama irenbe tüp bebek merkezi olmasına rağmen çok iyi bir klinik.fikirlerimizi paylaşırız artık hamiş hemşerilerim:)

canım ben de haziranda hamilelik için kontrole gidicem testler falan. en baştan aynı doktorla başlayıp onla devam etmek istioyrum. namık beyden memnunmusun ben de kent hastanesini düşünüorum namık bey de bölüm başkanı orda galiba daha önce bir kişiyi biliorum onla doğum yapan o çok memnun kalmıştı. senin düşüncen nedir sıcakkanlı bir adammı

Slm chabliss; Namık beyden memnunum ama seninde dediğin bölüm başkanı ve çok talep gören bir dr. biraz yoğun hstnedeki bütün drlar ve dr eşleride ona gidiyo insanı kasmıyo sevimli suratsız değil ben çok seviyorum hastane seçimin süpeer hemşireler, personel, hijyen, yenidoğan ünitesi hepsi çok başarılı otel gibi hastane hayırlısı olsun belki karşılaşırız orda ben dün kontroldeydim haftaya cuma yine ordayım

canım ben ilk doğumumu konak doğum evinde yaptım o zamanlar izmiri bilmiyordum yeni gelmiştim ve kime sorduysam çok iyi dediler doktorumda orada görevliydi aynı zmanda bende orayı tercih ettim doğumum sezaryan oldu çünkü 8 günlük bir gecikme vardı ve artık tehlikeli beklememiz dediler bizde mecburen sezaryanı kabul ettik doktorumdan ve sezaryanı yapan ekipten çok memnundum fakat sonrası berbattı hastane şartları personel kötünün de ötesiydi o yüzden bu sefer çok irdeliyorum bu arada doktorumda beni yarı yolda bıraktı o yüzden şimdi doktor arıyorum bir kaç alternatif var ama ben yinede aklımda kalmasın diye irdeliyorum bu arada seninde az kalmış allah tamamına erdirsin inşallah sorunsuz bir doğum evresi geçirirsin

Eeee araştırmakta haklısın cnm neyse inş. bu sefer herşey çok daha güzel olur senin için!!!! Rahat bi hamilelik dönemi geçirdim inş. doğumumda sorunsuz olur :nazar::nazar:

kızlar merhaba.biz de biraz önce dr dan geldik.kızım 2900 olmuş.bugün doğsa eve gıder bu kız dedi:)) suyunu,nst sini vs herşeyini iyi buldu e rahat bı nefes aldık tabı gene:))son 3 seferdır d.tarıhı farklı çıkıo hep ultrasonda.ne zaman doğar acaba?bugun de 18 hazıran çıktı.sat a göre 23 haziran.

kızlar merhaba.biz de biraz önce dr dan geldik.kızım 2900 olmuş.bugün doğsa eve gıder bu kız dedi:)) suyunu,nst sini vs herşeyini iyi buldu e rahat bı nefes aldık tabı gene:))son 3 seferdır d.tarıhı farklı çıkıo hep ultrasonda.ne zaman doğar acaba?bugun de 18 hazıran çıktı.sat a göre 23 haziran.

maşallah tosun kızına canım...bu gidişle 4 kilo doğar herhalde...sağlıkla kucağına al inşallah...

maşşallah kızına annesi herşeyin yolunda olması çok güzel benim kendi tecrübeme dayanarak söyleye bilirim dr sat göre ilk verdikleri tarihte doguyor kızlar ama erken ve ya geç döllenmede biraz etki edebiliyor en güzeli herşiyi hazırlayıp tetikte beklemek benim dogumuma daha vakit olsa bile dogum çantam ve bebegin herşeyi hazır sadece beşigimizin şiparişini vermedik odasını hazırlık aşamasındayız nasipse haziranda herşey tamamen bitmiş olucak sonra kızım hayırlısıyla dogsun diye bekliyecegim

kızlar bende 27+0 haftalık ikizlerime hamileyim. doktorum dilek aslan. irenbe de ..ben çok memnunum dilek abladan.herkese tavsiye ederim...

maşşallah kızına annesi herşeyin yolunda olması çok güzel benim kendi tecrübeme dayanarak söyleye bilirim dr sat göre ilk verdikleri tarihte doguyor kızlar ama erken ve ya geç döllenmede biraz etki edebiliyor en güzeli herşiyi hazırlayıp tetikte beklemek benim dogumuma daha vakit olsa bile dogum çantam ve bebegin herşeyi hazır sadece beşigimizin şiparişini vermedik odasını hazırlık aşamasındayız nasipse haziranda herşey tamamen bitmiş olucak sonra kızım hayırlısıyla dogsun diye bekliyecegim[/QUO

maşşallah kızına annesi herşeyin yolunda olması çok güzel benim kendi tecrübeme dayanarak söyleye bilirim dr sat göre ilk verdikleri tarihte doguyor kızlar ama erken ve ya geç döllenmede biraz etki edebiliyor en güzeli herşiyi hazırlayıp tetikte beklemek benim dogumuma daha vakit olsa bile dogum çantam ve bebegin herşeyi hazır sadece beşigimizin şiparişini vermedik odasını hazırlık aşamasındayız nasipse haziranda herşey tamamen bitmiş olucak sonra kızım hayırlısıyla dogsun diye bekliyecegim

ay bitmiyo başak bunların işleri ya:)) ben oda beşik vs işini hallettim.ama hergun bişi buluyorum.bu hafta perdesiyle halısını halledeyim diyorum.bi sürü şey aldım sankı hala yetmıcekmiş gibi geliyo.delikafadulden
Bu arada ben karşıyakada oturuyorum sizler nerdesiniz?yerimseniben

merhaba arkadaşlar
bende 32 haftalık hamileyim benimde kızım olacak adını defne koymayı düşünüyoruz benim doktorum UMUR YENSEL alsancakta özeline gidiyorum yeşilyurt devlet hastanesinin doktoru doktorumdan çok memnunum çok ilgili yanında çok rahat ediyorsun aklına takılan herşeyi çok rahat sorabiliyorsun dr arayan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim...

Merhaba arkadaslar,

Bende dun ogrendim kantestinde hamile oldugumu,Izmirde doktor Sudekana gidiyorum bu hafta ilk defa ultrosonda gostericek...

Hepinize hayirli olsun...

selamlar hepinize bende 34+2 günlük hamileyim. alsancakta yakup ertataya gidiyorum. kızımız olacak inşallah ama daha küçük. beni çok endişelendiriyor. 2 gün önce 2165 gr idi. işte böyle doğumum haziranın son haftası olacakmış dr öyle dedi. ege sağlıkta olacak . iyimi değilmi bilmiyorum. hepimize kolay gelsin.

Slm chabliss; Namık beyden memnunum ama seninde dediğin bölüm başkanı ve çok talep gören bir dr. biraz yoğun hstnedeki bütün drlar ve dr eşleride ona gidiyo insanı kasmıyo sevimli suratsız değil ben çok seviyorum hastane seçimin süpeer hemşireler, personel, hijyen, yenidoğan ünitesi hepsi çok başarılı otel gibi hastane hayırlısı olsun belki karşılaşırız orda ben dün kontroldeydim haftaya cuma yine ordayım

ben de iki seçenek arasında kaldım. kimle başlarsam onla bitiriyim istiyorum doğum olayını. o yüzden kontrole giderken karar vermiş olmak istiyorum. ya ömer südekanı düşündüm ya da kent hastanesinden bir doktoru. südekan da namık bey gibi çok yoğun bildiğim kadarıyla. bir arkadaşım da onda doğum yaptı çok memnun kaldı. ama ömer bey iki hastaneyle çalışıyor. biri ege sağlık .ordada yeni doğan bölümü fln yok bildiğim kadarıyla.
ben zaten hep kenti istedim. namık beyle de ilgili hep iyi şeyler duydum. haziran ayı başında giderim ben de o zaman artık kontrole. kocişim artık bebek bebek diyip duruyo. biyolojik saati geldi adamın :asigim:

KIZLAR MERHABA.C.TESİ DOKTORUMA GİTTİM KLOMENE BAŞLADIM BUGÜN İNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ AY BELKİDE ARANIZDA OLABİLİRİM.BU ARADA DOKTORUM İRENBE DEN ARAL BEYhihoyyyt

hayırlısı olsun ninik bende bebek istedigimde ilk 1 yıl korunmamıza regmen olmadı bende güngör tuncaya gittim 3 ay klomen tedavisi oldum hamiş olamadım sonra başka tedaviyle hamile kaldım inşallah ilk ay bebişin gelir

kızlar naber napıosunuz?bugün gene attım kendimi çarşıya.küçük hanımın perde işini hallettim,herşeyini bitirmeden doğmasa bari.sizin hazırlıklar ne alemde?H..sonu da halıyla abajur baktım ama bulamadım gönlüme göre bişiler.gözünüze çarpan bişey olursa haber verin bana ok:)

X