İzmirli hamişler

MyFairyDaphne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2008
4.690
0
Günaydın kızlar,
Tüm İzmirli hamilelerin bir araya gelip birşeyler paylaşabileceği bir topiğimiz olsun isterdim biraz araştırdım forumda ama bulamadım... Böyle bir topic var mı biliyor musunuz?
Yoksa nasıl açabiliriz?

Ben hani açtığım topiğin daima koyu renk yazı ile en üstte sabit kalmasını istemiştim.
Neyse önemi yok. Kendimizden bahsedelim biraz. Ben Eylül annesi adayıyım. 24+2 günlük hamileyim. Kızım olacak. İsmi Defne Eylül... Aslında Tirede oturuyorum ama doktorum Alsancakta Reşat Bozoklar... Şimdilik benden bu kadar... Eğer izmirliler olarak biraraya gelirsek doktor, alışveriş,hastane vb.. konularda birbirimize yardımcı olabiliriz diye düşünmüştüm.

Selam..Ben de 26 haftalık hamileyim,Allah izin verirse bir kızım olacak,sanırım ismi tam net değil ama Duru olacak...Doktorum 9 Eylül Üni.de Bülent Gülekli idi ama son 2 aydır gene aynı üni.de Serkan Güçlü'ye gidiyorum..Doğumuda büyük ihtimal orada yaparım..

Selam..Ben de 26 haftalık hamileyim,Allah izin verirse bir kızım olacak,sanırım ismi tam net değil ama Duru olacak...Doktorum 9 Eylül Üni.de Bülent Gülekli idi ama son 2 aydır gene aynı üni.de Serkan Güçlü'ye gidiyorum..Doğumuda büyük ihtimal orada yaparım..

Selam tanıştığıma çok memnun oldum snoopy... Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah kızını.. Duru çok güzel bir isim. Adıyla birlikte uzun ,sağlıklı ve mutlu bir hayatı olur inşallah. Ben doğum konusunda hala kararsızım aslında karatş düşünüyordum ama oranında yeni doğan yoğun bakım ünitesi var mı bilmiyorum.. Ama 9 eylülde de olabilir diye düşünüyorum sonuçta tam donanımlı bir hastane...

selam güzel hamişler. bende 34 haftalık hamileyim haziran sonu gibi bi kızım olucak inş. ismide ceylin olcakkaydirigubbakcemile3

merhabalar,ben de yarın 36.haftama giriyorum en kıdemlı gebiş benim galiba:)) benım de bi kızım olacak kısmetse.adı Derin:) benım herşeyım tamam.alışveriş konusunda soracaklarınız olursa ne nerde daha ucuz biliyorum,söylerim aldığım yerleri.benım dr da alsancakta Levent ERKAN.Kadomerin ortaklarından ayrıca o da Yeşilyurtta görevli.

Kızlar bence tam donanımlı devlet hastanelerini tercih etmek gerekiyor,Allah korusun acil müdahale gereken durumlar için ..Görümcem mart ayında doğum yaptı,Dr.Ömer Südekan'dı,Ege Sağlıkda yaptı ,bebek erken doğdu,ters bir durum için 9 Eylül ayarlandı yeni doğan ünitesinde ,ne anladım bu işten,Allahtan öyle bir durum olmadı ama ya olsaydı.Benim bildiğim yeni doğan ünitesi 9 Eylül,Ege,Kent Hast. ve de sanırım yeni açıldı Yeşilyurt 'da var..Ayrıca Yeşilyurt dr. Levent Beye arkadaşım gidiyor,oldukça memnun..Allah herkese bebişlerini sağ salim kucağına almayı nasip etsin.

kızlar merhaba ben hamile değilim ama onun için uğraşan biriyim.inşallah en ısa sürede bende bebek sahibi olucam allah nasip ederse.benim doktorum irenbe kadın has.ve doğum merk.aral özbal

merhaba kızlar...ben de ağustos annesi olucam allahın izniyle..bi oğluşum olacak...dr um alsancakta birdal tosyalı çetinol...alsancak devletin dr u aynı zamanda...ben de çınarlı da yapmayı düşünüyorum doğumu...bizim de hazırlıklar tamam sayılır...ufak eksikler dışında...bi tek isim kaldı...bi de onu bulabilsek herşey tam olacak...

mrb arkadaşlar topiğiniz hayırlı olsun ben daha yolun çok başındayım 7 haftalık taze hamişim inşallah bende sizin gibi 20 li 30 lu haftalara gelirim sorunsuz bi şekilde benim dr mennan oktay özeline gidiyorum tepecikte baş hekim yardımcısı ben tedaviyle hamile kaldım neredeyse 2 senedir bu doktorlayım 9 ay önce bi düşüğüm oldu inşallah allah bunun tamamına erdirir

Tüm anne adaylarına hayırlı doğumlar bende 37 haftalık hamileyim dr um kent hastanesinden Namık Demir doğumuda orda yapıcam oğluşum olcak adıda YAMAN

kızlar merhaba ben hamile değilim ama onun için uğraşan biriyim.inşallah en ısa sürede bende bebek sahibi olucam allah nasip ederse.benim doktorum irenbe kadın has.ve doğum merk.aral özbal

ninik cim sendende en kısa zamanda güzel haberler alırız inş. hihoyyyt

bende ağustos annesi olucam inşallah bir kızım olacak benim doktorum beni yarı yolda bıraktı ve şuan harıl harıl doktor arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar ilk doğumumda çok çektim o yüzden bunda çok fazla irdeliyorum bir tane bulmuştum oda beni terketti gitti senağlama bu arada topiğimiz hayırlı olsun umarım güzel dostluklar olur

bende ağustos annesi olucam inşallah bir kızım olacak benim doktorum beni yarı yolda bıraktı ve şuan harıl harıl doktor arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum kızlar ilk doğumumda çok çektim o yüzden bunda çok fazla irdeliyorum bir tane bulmuştum oda beni terketti gitti senağlama bu arada topiğimiz hayırlı olsun umarım güzel dostluklar olur

mehtapkus allah tamamını erdirsin ben dr dan çok memnunum ama daha doğum yaşamadığım için pek bir bilgi sahibi değilim şuan için sorarsan herşey yolunda ilk doğumunda ne oldu neler yaşadın merak ettim normalmi yaptın doğumunu bide nerde yaptın

merhabalar,ben de yarın 36.haftama giriyorum en kıdemlı gebiş benim galiba:)) benım de bi kızım olacak kısmetse.adı Derin:) benım herşeyım tamam.alışveriş konusunda soracaklarınız olursa ne nerde daha ucuz biliyorum,söylerim aldığım yerleri.benım dr da alsancakta Levent ERKAN.Kadomerin ortaklarından ayrıca o da Yeşilyurtta görevli.

Slm D-GABBANA doğum şeklin bellimi normalmi sezeryanmı ikimizin tarihleri birbirine yakın allah bebişini sağ salim kucağına almayı nasip etsin cnm

X