İzmit veya Gölcük'te iğneli epilasyon yapan güvenilir bir yer!

Gulsheeen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2014
88
19
Arkadaşlar merhaba, ben Gölcük'te yaşıyorum ve burada yeniyim iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum ama söz konusu yüzün olduğu için fazla tedirginim. Önerebileceğiniz bir yer var mı acaba?

Arkadaşlar merhaba, ben Gölcük'te yaşıyorum ve burada yeniyim iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum ama söz konusu yüzün olduğu için fazla tedirginim. Önerebileceğiniz bir yer var mı acaba?
Merhaba, ben İzmit merkezde Djamel estetik var ocak ayından beri oraya gidiyorum ve çok memnunum.. benim pko kaynaklı yoğun tüylenmem vardı böyle güzel sonuç alacağımı bilseydim daha önce giderdim ama şuan gitmekte çok iyi oldu hazır hayatımızda maske varken güzel kamufle aracı oluyor(malum tüyleri uzatıp gitmek zorundayız).. delik leke gibi bişeyle de karşılaşmadım, temiz işinin ehli biryer tavsiye ederim☺️

merhaba bende İzmit'teki Djamel estetiğe gidiyorum ve gerçekten çok memnunum hiç bir iz ve leke kalmıyor aksine yüzümüz dahada güzelleşiyor... Aynı zamanda işinde çok başarılı ve ilgililer. Aynada baktığınızda işte bu diyeceğiniz bir görüntü olmasını istiyorsanız mutlaka uğrayın...

X