Japonum doğduu =)))))))

aki.no.bebii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
328
0
34
19 ağustos 21:55 te akiram doğdu ^^ cok mutluyuz =)) burada tanıştığım kişiler için özür dilerim kızlar aylardır yoktum. ama japonyaya taşındık çok meşguldüm hiç vaktim yoktu ve bide bebek doğdu işte =)) babasına benziyo çekik gözlü ^^

moonserose

evli,mutlu,çok uykulu...
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
28 Kasım 2008
4.468
758
ALLAH analı babalı büyütsün şekerim, resmini merak ediyorum çekik gözlü bebişinin :))

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 415 gün geçti.

ANG€L

bitanecik demirim
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
319
0
33
allah uzun sağlıklı bir ömür versin cnm.normal doğummu oldu kaç haftalık doğdu kilosu falan nasıl?ayy çok soru sordum ama zamanım yaklaştıkça merak ediyorum:)

aki.no.bebii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
328
0
34
haha xD anlıyorum problem değil =) normal doğum oldu valla haftasını unuttum canım o gün heyecandan doktor kontrolüne gitmiştik biz eşimin annesiyle birlikte orda doktordayken suyum geldi direk doğuma aldılar. 2 kilo 500 gram doğdu =))

Son düzenleme:

aki.no.bebii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
328
0
34
http://www.kadinlarkulubu.com/duyuru-hamileyimmm/266872-doktora-gittim-hamilesin-dedi.html
hayatım burdaki konunda 1,5 aylık hamile oldugunu öğrendiğin yazıyor ama senin dogumun tahmınen 10. ayda olması gerekmiyor mu ben mi yanlış hesapladım??????

erken doğum canım burdaki doktorlar zaten söylemişlerdi erken olma ihtimali yüksek tam 9 ay 10 günü beklemez diye biliyorduk yani bana dediler 1 ucuk hafta icinde dogumun baslar diye hergün hastaneye gidiyoduk onun için aslında 3 gün sonra bekliyoduk biz biraz daha erken oldu

s.i.n.e.m

yakışıklı oğlum büyüyor
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2008
889
13
güle güle büyüt canım resimlerinide bekliyoruz ... :nazar:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2963 gün geçti.