Japonum doğduu =)))))))

aki.no.bebii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
328
0
37
19 ağustos 21:55 te akiram doğdu ^^ cok mutluyuz =)) burada tanıştığım kişiler için özür dilerim kızlar aylardır yoktum. ama japonyaya taşındık çok meşguldüm hiç vaktim yoktu ve bide bebek doğdu işte =)) babasına benziyo çekik gözlü ^^

ALLAH analı babalı büyütsün şekerim, resmini merak ediyorum çekik gözlü bebişinin :))

allah uzun sağlıklı bir ömür versin cnm.normal doğummu oldu kaç haftalık doğdu kilosu falan nasıl?ayy çok soru sordum ama zamanım yaklaştıkça merak ediyorum:)

haha xD anlıyorum problem değil =) normal doğum oldu valla haftasını unuttum canım o gün heyecandan doktor kontrolüne gitmiştik biz eşimin annesiyle birlikte orda doktordayken suyum geldi direk doğuma aldılar. 2 kilo 500 gram doğdu =))

Son düzenleme:
http://www.kadinlarkulubu.com/duyuru-hamileyimmm/266872-doktora-gittim-hamilesin-dedi.html
hayatım burdaki konunda 1,5 aylık hamile oldugunu öğrendiğin yazıyor ama senin dogumun tahmınen 10. ayda olması gerekmiyor mu ben mi yanlış hesapladım??????

erken doğum canım burdaki doktorlar zaten söylemişlerdi erken olma ihtimali yüksek tam 9 ay 10 günü beklemez diye biliyorduk yani bana dediler 1 ucuk hafta icinde dogumun baslar diye hergün hastaneye gidiyoduk onun için aslında 3 gün sonra bekliyoduk biz biraz daha erken oldu

19 ağustos 21:55 te akiram doğdu ^^ cok mutluyuz =)) burada tanıştığım kişiler için özür dilerim kızlar aylardır yoktum. ama japonyaya taşındık çok meşguldüm hiç vaktim yoktu ve bide bebek doğdu işte =)) babasına benziyo çekik gözlü ^^

ILK BASTA ALLAH ANANLI BABALI BUYUTSUN SAGKLIK BIR ÖMÜR GECIRSIN INSALLAH... dusuncemı solemek ıstıyorum belkı kırıcı belkıde cok tepkı alabılırım ama bana nedense bole bı tuhaf geldınız yanı butun mesajlarınızı okudum ama okurken hep bısey eksık geldı bana yanı dugun resmı ıstemısz arkadaslar dugun yapmadık nıkah yaptık bebegınızın resmını ıstemıs arkadasalr bılg yok yazmısınız yanı bılmıyorum ama ben nedense pek tatmın olamadım okuduklarımdan, ınsallah benı utandırırsınız, ama ben bu dusuncemı acık bır dılle yazmak ıstedım, kırdıysam veya kızdırdıysam sımdıden sızden ve arkadaslardan özür dılerım, allah bebegınızle ve esınızle bır omur mutluluk huzur versın

yok yaa bu arkadaşın daha önce açtığı bir konu vardı hamileyim cart curt yok kocam japon ayrılmak zorundayız filan diye ,şimdi doğurdum demiş ,7 aylık doğurmuş oluyo ki 7 aylık bir bebek 2500 olmaz ben 7 aylık hamileyken daha 800 gr dı bebişim ,demek bu gününde doğsa 10 kilo mu olcaktı töbe töbeee,var bu işte bişey ,doğuma 3 gün vardı erken geldi demiş ,yani 3 gün erken doğurmuş güyaaa..doğum hikayesi yok ,bi japon bebek bulur netten koyar resmini oldu bitti ..

X