Göz Makyajı Jel Eyeliner Kullanan Var Mı Kızlar?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

morrison

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2009
563
4
35
Arkadaşlar merhaba,
Ben dün M.A.C'in jel eyeliner'ını aldım siyah. Yanında fırçası ile beraber satın aldım. Normalde likit eyeliner kullanıyorum fakat bazı yerlerde jel eyeliner'ın daha kolay sürüldüğünü ve daha buğulu hoş bir görüntü oluşturduğunu okudum. Alan kişilerin yorumları da çok iyiydi ürünle ilgili fakat ben malesef çekemedim bir türlü bu jel eyeliner'ı. Likit eyeliner'a elim çok alışkın onu rahatlıkla kullanabiliyorum. Aranızda jel kullanan var mı? Nasıl çekiyorsunuz çok kuru gibi geldi bana? Şimdiden teşekkürler. Ürünün ve fırçasının fotoğrafları aşağıda.

Eklentiler

• $mac jel eyeliner.jpg
    $mac jel eyeliner.jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 950
  • $kesik uçlu eyeliner fırçası.jpg
    $kesik uçlu eyeliner fırçası.jpg
    2,9 KB · Görüntüleme: 626
Canım güle güle kullan. Ben kullanmıyorum ama MAC'in kendi sitesinde makyözlerin ürünleri nasıl kullandıklarını gösteren videolar var, onlardan da fikir alabilirsin... zemuszemus

nıyeyse ben asla bunları süremiyorum.ama güzel sürülünce çok hoş oluyo bide ben öğrensem sürmesini

Çok enteresan bir fikir aklıma gelmemişti :)) Bende deniyim ısıtmayı daha kıvamlı olabilir. Teşekkür ederim...

Ben Bobbi Brown'ın gel eyelinerını kullanıyorum, çok da memnunum. Hafif eğimli bir eyeliner fırçası ile çekiyorum. Bu uygulamada en önemli şey bol bol pratik yapmak, yani yaptıkça eliniz alışacaktır.
Bu arada ürünün çok da kuru olmaması lazım, dikkat edin ve mümkün olduğunca ürünün ağzını açık bırakmayın ve sıkı kapatın, aksi takdirde kurur.

Merhabalar Angelica_ ben de bobbi brown eyeliner almak istiyorum fakat ikili set olarak bulabildim internette. Ben sadece siyah istiyorum nerden bulabilirim, siz nerden alıyorsunuz.Ve fiyatı ne kadar?

cnm makyaj ürünleri resimli paylaşımlar bölümünde hacer'in bu konu ile ilgili bi videosu vardı sanırım izleyebilirsin :)

Merhabalar Angelica_ ben de bobbi brown eyeliner almak istiyorum fakat ikili set olarak bulabildim internette. Ben sadece siyah istiyorum nerden bulabilirim, siz nerden alıyorsunuz.Ve fiyatı ne kadar?

Merhaba,
Türkiye'de Boyner'de satılıyor, fiyatı yaklaşık 48 TL idi ama zam gelmiş olabilir çünkü 1 sene önce bakmıştım. (Tabii yurt dışında çok daha uygun fiyatı) Bende indigo ink (koyu lacivert) ve caviar ink (çok koyu kahverengi) renkleri var...Bu 2 rengi bulursanız özellikle tavsiye ediyorum çünkü siyah biraz sert bir görünüm veriyor, gerçi siz özellikle siyah istemişsiniz :)
Bobbi Brown jel eyelinerı kesinlikle tavsiye ediyorum, bence MAC fluidline'dan daha güzel bir formülü var.

Bu arada hafif eğilimli bir eyeliner fırçası ile uygulamak daha kolay oluyor...O yüzden Bobbi Brown'ın eyeliner fırçasından ziyade eğimli bir fırça almanızı tavsiye ederim eliniz yatkın değilse...

Son düzenleme:
cekmeyi bilmeyene hicbiri:KK53:kalem daha kolay dediler aldim hihi:KK50:firca dediler:KK50:simdi jel aldim oda:KK50:anladimki ben dercekten eyleiner cekme özürlüyüm:KK19:

ben essence kalem eyeliner, likit eyeliner ve gel eyeliner'ını kullandım.
en rahatı kalem. ama essence tr'de yok, diğer markalarınki de aynı özelliktedir diye düşünüyorum.
çok rahat sürülüyor kızlar, gel eyeliner da öyle rahat ama favorim kalem.
:KK16:

jel eyelıner nedır ????? bende gozumunustune kalem cekerım hep ama koyu durmuyo dıplıner almak ısıtoydum eyleıner ozululerdenım bende jel dah amı kolay ?

mac ten aldım çok çok süper!bi ömür de bitmicek gibi o küçücük şey

ay ben bu ürünü kaç zamandır arıyorum ya. çok memnun kalanlar olmuş

Ben de rival de loop un (alman markası) jel eye linerini ve özel açılı fırçasını adım..kalemle de fırçalıylada iyi likit çekerim bakalım bunu denicemm...fiatına göre baya performansı yüksek makyaj ürünleri var rival de loopta..rosmandan bulabilirsinizz..hatta far bazıda fiyatına göre oldukça iyi..

X