Jimer hastanesi ve gebelik öncesi

asyaperisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2009
147
0
42
arkadaşlar ben 1,5 yıllık evliyim ve artık bebek düşünüyoruz.Yaklaşık 2 aydır korunmuyoruz gebelik öncesi için jimer melike hanıma gittim bazı testler yapıldı.sizden doktorum ve gebelik öncesiyle ilgili yorumlar bekliyorum
teşekkürler.

arkadaşlar ben 1,5 yıllık evliyim ve artık bebek düşünüyoruz.Yaklaşık 2 aydır korunmuyoruz gebelik öncesi için jimer melike hanıma gittim bazı testler yapıldı.sizden doktorum ve gebelik öncesiyle ilgili yorumlar bekliyorum
teşekkürler.

ORAYI DUYDUM BENDE MELİKE HANIM İÇİN İYİ ŞEYLER DUYDUM.. HAYIRLISI OLSUN HAKKINDA....:CüvCüv:

teşekkür ederim.Ben sadece 3. gün testi ve 21. gün testi yaptırdım değerlerim normal çıkmıştı ama ona rağman yine 3. gün testi için çağırdı.Çok da bişey paylaşmadı içime şüphe düştü.

canım merak etme melike hanım herşey normal olduğu sürece pek bir açıklama yapmıyor.. Kendini strese sokma. Gebe kalmanın en büyük düşmanlarından biliyorsun. stresten uzak durmaya çalış. akışına bırak bazen..

canım hiç oralarda uğraşma bursada ya osman hocaya git en başından olayı bitir.artık tekel olmuş bursada bu durum...

Osman Hoca önüne gelen hastaya bakmaz yanlız haberiniz olsun.Ya riskli bir gebelik olacaksın yada zor gebe kalmış olacaksın.Adamın vakti yok.

valla 200 lirayı verince bakıyo hemde nasıl...gönderiyo seni fakülteye oyuncağı oluyosun asistanların...

jimerin hem eski hem yeni halini görmüş biri olarak şunu diyebilirim iyi bir seçim.hele şu anki haliyle doktorlarından hemşirelerine kaliteli bir personel.melike hanımın hastası deilim onun için yorum yapamam ama genellersek doktorların çoğu gerektiğinde gereken açıklamaları yapıyorlar o konudada benimle çok fazla konuşmadı iletişimi zayıf gibi şeyler düşünme.

ayrıca kutlarım seni gebelik başlamadan takibe girmek en iyisi keşke herkes bu kadar bilinçli olsa...şu andada oraya gidiyorum hamileliğimin son zamanları artık.bu yüzden hastahane hakkında bir hastanın fikirlerini öğrenmek istediğinde özel mesajlardan ulaşabilirsin canım.

benimde niyetim hep gebelik öncesi gitmekti yeni bebeiş düşünmeye başlamıştıkki hemen hamile kaldım gitmek kısmet olmadı ama gebeliğimin 5. haftasından itibaren jimere gidiyorum çok memnunum inş. doğumdan sonrada fikrim değişmez nasipse orda doğum yapmak istiyorum güsel bir seçim olmuş bence

kesinlikle tavsiye etmiyorum bu hastaneyi gecen gün gittim personeli bi felaket hiç bir güleryüz yok devlet hastanesine gitseydim anca bu kadar olurdu yani doktorlarının hepsini bilemem ama feyza bayram diye bi yeni mezun doktor var şikayetim idrar yolu enfeksiyondu ama yapmadık test bırakmadı buna rağmen hiç bir şey yok sonuçlarında dedi ama idrarımı yaparken felaket bi ağrı yaşıyorum diyorum bu seferde cevirdi olayı testler yanıltır dedi antibiyotik verdi ee peki maden testler doğru sonuc vermiyor olabilirse nie o kadar test yaptırıyosunuz değil mi yani..resmen para tuzağı aman uzak durun derim ordan herkeze gecmiş olsun arkadaşlar....benim sancılar halada gecmedi...

X