Jimer mi medical park m?

sweetbaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
2.896
8
41
mrb kızlar y bende daha doktor bulamadım kendime. bir de ilçedeyim fikirlerinnize ihtiyacım var.hep medical parkta ahmet yılmzın adını duyuorum. ya da jimerde jale hanımla gülin hanım galiba. hadi yardım edin banaaaaaa

Merhaba bende jimerde Faruk Dinçşahin e gidiyorum çok memnunum tavsiye edeblirim Kaç haftalık hamilesin hayırlı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

jimerin uygulaması nasıl doktora nekadar ücret ödeniyor.doğum nekadarmış. doğumlara doktormu giriyor.

Arkadaşlar jimeri bende merak ediyorum ablam için bilgisi olan ve doktor tavsiye edecek olan varsa paylaşalım lütfen...

sweet ne haber canım, nasıl gidiyor hamilelik.
ne oldu doktor konusunda bir karara varabildinmi.
sana kendi doktorumu önermiştim. Dr Özer Kutlu. zübeydehanımda. çok bilgili ve tecrübeli ve riskli gebeliklerde de çok tecrübeli. benimde daha önce düşüğüm vardı bahsetmiştim sana ama özer bey sayesinde hamilelğim ve doğumum çok güzel geçti. ona minnettarım. sana da tavsiye ederim.

ama sen sanırım özel hastane düşünüyorsun. ahmet bey de iyidir ya. illa özel hastane dersen ahmet beye git bence. hiç gittinmi bilmiyorum. geçen gün bir topiğinde özeline mi yoksa medicale mi gideyim demişsin. bence medicale git, orada da çok güzel ilgileniyor sadece çok yoğun olup istediğin tarihe randevu alamazsan özeline gidersin arada.

buradaki yorumlardan okuduğum kadarıyla jimerin durumu sallantıda. çok iyi diye bahsedilen doktorların bile şu an hastalara karşı çok ilgisiz ve kaba olduğu söyleniyor. o yüzden ben şahsen jimeri tercih etmezdim. ama tabi herkesin tercihine saygı duymak lazım. çok memnun olanlar da var tabi. memnun olanların devam etmesi çok normal de memnun olmayıp sırf kararsızlıktan devam edenlere de şaşıyorum doğrusu. bursada o kadar iyi doktorlar var ki bir hastanedeki 2-3 doktora takılı kalmak ilginç.

arkadaşlar ben önce jimer e gidiyordum değiştirdim.geçen gün başka bir hastanede yeni doğum yapmış anneyle sohbet ediyorduk jimerde doğum yapmış erken doğum nerdeyse bebeğimi kaybedicektim diyor. yoğun bakıam çok yetersizmiş.hemşireler bile çoğu bebek hemşiresi değilmiş. gerçi ben bu sohbetten önce bırakmıştım bana fazlasıyla acemi geldi doktorlar ve hastane. tabi her doktor aynı olmayabilir içinde iyileride olabilir ama. ben 6,5 aylık gebeyim ve ikiz.Bana jimerde bir sonraki muayene için 1 ay sonra gel deyince doktor bende ipler koptu. riskli ve ikiz gebelik ve tasiyonum yüksek çıkıyor. her hafta kontrol gerek. düşünebiliyormusunuz? amatörlüğe bakın. bebeklerimiz bizim için çok hemde çok kıymetli kızlar onların bilgisiz ve ilgisizlikleri bizlerde tamiri olmayan yaralar açılabilir.bu yüzden sizinle paylaşayım dedim.tercihinizi çok iyi yapın.

ben şimdi medical park ahmet yılmaza gidiyorum ve çok memnunum.tavsiye ederim.

arkadaşlar ben önce jimer e gidiyordum değiştirdim.geçen gün başka bir hastanede yeni doğum yapmış anneyle sohbet ediyorduk jimerde doğum yapmış erken doğum nerdeyse bebeğimi kaybedicektim diyor. yoğun bakıam çok yetersizmiş.hemşireler bile çoğu bebek hemşiresi değilmiş. gerçi ben bu sohbetten önce bırakmıştım bana fazlasıyla acemi geldi doktorlar ve hastane. tabi her doktor aynı olmayabilir içinde iyileride olabilir ama. ben 6,5 aylık gebeyim ve ikiz.Bana jimerde bir sonraki muayene için 1 ay sonra gel deyince doktor bende ipler koptu. riskli ve ikiz gebelik ve tasiyonum yüksek çıkıyor. her hafta kontrol gerek. düşünebiliyormusunuz? amatörlüğe bakın. bebeklerimiz bizim için çok hemde çok kıymetli kızlar onların bilgisiz ve ilgisizlikleri bizlerde tamiri olmayan yaralar açılabilir.bu yüzden sizinle paylaşayım dedim.tercihinizi çok iyi yapın.

canım sen ahmet yılmaza medical parktamı yoksa özel muayenehanesinemi gidiyosun. özeli de varmış. özeli varsa hastane de yeterince ilgilenirmi acaba. bu arada ücreti nasıl. doğuma doktormu giriyo normal bile olsa. bi de medical de doğum ücretleri nekadarmış

ben hastaneye gittim ssk ile ücretsiz muayene oldum.çok ilgilendi. kendisinede bundan sonraki gelişlerim muayehanesine olmasını istediğimi söyledim. ayda bir defa 100 tl muayene ücreti alıyor her hafta kontrol.benim erken doğum riski olabileceği için her hafta görmesi gerektiğini söyledi.doğum ücretide şuy an medical kampanya yapmış oldukça uygun 300 mü öle bişey tam hatırlamıyorum sordumda. ama kampanya yüzünden çok hasta var ahmet bey hepsine yetişemeyebilir.kendi girerse doğuma 250 civarında fark alıyor.oldukça uygun.

hiç hastaneye gitmeyebilirsin aslında direk muayenehanesine git bence hem orda 4 boyutluda var. ben bu hafta oraya gidicem randevumu aldım.umarım hepimiz için iyi olur arkadaşım.sen yinede git öyle kararını ver.

Merhaba arkadaşım merak ettim jimerde hangi doktora gitmiştin?

ya arkadaşım bende merak ettim, jimerde hangi doktora gittiğini...ben de 6,5 aylık hamileyim, jimere devam ediyorum...

merhaba arkadaşlar bende 2 çoçuk için korunmayı bıraktık hamile kalırmıyım kalmazmıyım bilmiyorum doktor konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum

açıkcası doktor ismi vermek istemiyorum. daha öncede belirttiğim gibi iyi doktorlarıda olabilir onu bilemem.sonuçta ben gittim ve memnun kalmadım.tercih sizin memnun olan arkadaşlar var ordan.

arkadaşlar geçen ay jimerde doğum yapan arkadaşım var.memnun kalmadığını ve devlet hastanesinde doğum yapsam daha bile rahat ederdim dedi. ben gebelik öncesi danışmanlık için ahmet beye gittim ve çok memnun kaldım. hastasıyla iletişimi çok iyi.ben kesinlikle ahmet bey ve kesinlikle medicalde doğum diyorum.

Ben de jimer'e gidiyorum. Doktorum Faruk Dinçşahin.Oldukça memnunum. Hamileliğimin başından beri riskli bir durum olmamasına rağmen 2 haftada bir muayene oluyorum.
Doktor bir akrabamız jimerde doğum yapmıştı.En son da bir arkadaşım doğum yaptı. ıkisi de çok memnun kaldıkları için tereddüt etmedim.
Özel sigortamın jimerle olan anlaşması sona ermiş.Artık her işlem için para ödemem gerekecek ama yine de doktorumu ve hastaneyi değiştirmeyi düşünmüyorum.

ARKADAŞLAR jimerde doğum bir milyar olmuş dün öğrendim haberiniz olsun.SSK lının kendisiyim ve orda doğum yaparsam 1 000.yaw 300 milyondan 1 000 çıkardılar ya helal

merhaba kızlar size bir sorum olcak yakın zamanda jimerde dogum yapan varmı ben yeni dogumumu jimerde yapmayı düşünüyorum son olarak normal ve sezeryan dogum ücretini bilen varmı yardımcı olurmusunuz??

bende jimere gittim 5 aydan sonra doktorum ordaydı diye ama problem çıkınca orda yenidoğan yoğun bakım yok dediler bana başımın çaresine baktım bende eyer riskli bi hamilelik geçiriyosanız ve illada özel hastane diyosanız tam donanımlı bi hastaneye gidin ben medicalde yaptım erken doğum yaptım 6 buçuk aylıktı burda yazılanları şimdi okudum inanamadım nasıl bebek hemşiresi olmaz bu kadar çokkkkk iyi doğum konusunda denilen bi hastanede hamilelik doğum anına kadar hep rislidir bebek sağlıklı bile olsa doğum anında allah korusun bi problem çıkabilir ve kuvöz ihtiyacı olabilir öyle bi durumda ne olacak peki eskiyi okudum ve ikiz bebek bekleyen bi anne adayının yazdıklarına hak verdim normal bi hamilelik ne kadar riskliyse ikiz hamilelik iki kat dahada riskli

a.s.a.s.a.s.a.s.merhaba arkadaşlar ben 6 haftalık hamileyim ikinci bebegim olucak kısmetse benim doktorum melike yıldırım cok memnunum ama ilk çocugumda ssk daydı şimdi jimerde ve özel jimerin şimdiki dogum fiyatlarını bilen varsa lütfen cevap versin duruma göre başka doktor bakıcam lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler
.

X