Juvederm dolgu hakkında

m_nil

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2022
98
69
Merhaba. Juvederm 1 CC dudak dolgusu yaptırmak istiyorum. Juvederm 1 CC dudak dolgusu yaptıran varsa aramızda lütfen rica etsem şu sorularıma cevap verebilir ve beni bu konuda aydınlatabilir mi?♥️🥰(yaptıracağım doktorla da konuştum ama bizzat burada deneyimleyenlere de sormak istedim)
Kalıcılığı ne kadar? Topaklanma yapıyor mu? 1 CC ne kadar büyütme yapıyor ilk kez yaptırınca tatmin etti mi sizi? Ve üst üste yani 6 ay arayla yaptırınca kalıcılığı artma durumu var mı? Son olarak da mesela kimileri yaptırıyor bir haftada etkisi kayboluyormuş öyle bir durum yaşayan oldu mu?

Hadiya hiç yokmu juvederm dudak dolgusu yaptıran kizlarrrr😑

Bende dolgu yaptırmayı düsünüyorum ama suan genelde teososyal kullanıyor baktıklarım

Merhaba. Juvederm 1 CC dudak dolgusu yaptırmak istiyorum. Juvederm 1 CC dudak dolgusu yaptıran varsa aramızda lütfen rica etsem şu sorularıma cevap verebilir ve beni bu konuda aydınlatabilir mi?♥️🥰(yaptıracağım doktorla da konuştum ama bizzat burada deneyimleyenlere de sormak istedim)
Kalıcılığı ne kadar? Topaklanma yapıyor mu? 1 CC ne kadar büyütme yapıyor ilk kez yaptırınca tatmin etti mi sizi? Ve üst üste yani 6 ay arayla yaptırınca kalıcılığı artma durumu var mı? Son olarak da mesela kimileri yaptırıyor bir haftada etkisi kayboluyormuş öyle bir durum yaşayan oldu mu?
Merhaba 😊 ilk dolgunuz sa ilk başta vauvvv olursunuz, 1 hafta sonra oldukça iner birşey kalmamış gibi hissedersiniz 😊
Dolgudan sonra düzgün masaj yapmalısınız, yoksa topaklanma olur!
1cc 1 çay kaşıgı kadardır, fazla degil korkmayın 😀
Düzenli yaptırırsanız kalıcılıgın artar, yoksa yok olur gider 😎
Hyamax dolgu dan daha çok memnun kaldım ben, ufak bir dip not 😉

Merhaba 😊 ilk dolgunuz sa ilk başta vauvvv olursunuz, 1 hafta sonra oldukça iner birşey kalmamış gibi hissedersiniz 😊
Dolguyu nerde yaptırdınız ?

Ay herkes öyle diyor bir zaman sonra hiç olmamış gibi oluyor diyorlar. İlk yaptıranlara juvederm öneriyorlar 6 ay kaliciymis azıcık bir süre için de o kadar vermek çok ya😒 düzenli yaptıracağım galiba 1-1.5 yıl kalması temennim düzenli yaptirirken🌼 teşekkürler cvp için🌸

X