K.K'nın hükümeti açıklanıyor.

hayir arkadaslar sanli ORDUMUZ: site yönetimi (Kazen, elif abla, Kuzey ve diger modlar)....
cumhurbaskanini aramizdan secin...

asktan sorumlu bakan: belinay_merve

nasil? itirazi olan varmi?[/B][/QUOTE]

ayyy canımm çok sevindimm efendimmm bu mertebeye yükseldiğim için kendim pek bir onurlu gururlu hissediyorum elimen geldiğince layık olmaya çalışacağımm :lepi:

İzninizle Spordan Sorumlu Devlet Bakanı olmak istiyorum...kaydirigubbakcemile2Ve oldumyerimseniben

bende önerilerimi yazayım
seksten sorumlu bakan=TCA
hayvanlardan sorumlu bakan= nevbahar
çocuklardan sorumlu bakan= evhanımı
geyikten sorumlu bakan= ezbuz
lüzumsuz işler bakanı= kuzum
aklıma geldikçe yazmaya devam ederim

eğer eğitimden sorumlu bakan olmasaydım, cumhurbaşkanlığına aday olurdum ama siz beni seçmezdiniz.....daha popüler üyeler var aramızda.....neyse ben eğitim bakanı olmaktan onur duyarım, kimselere de vermem......

eğer eğitimden sorumlu bakan olmasaydım, cumhurbaşkanlığına aday olurdum ama siz beni seçmezdiniz.....daha popüler üyeler var aramızda.....neyse ben eğitim bakanı olmaktan onur duyarım, kimselere de vermem......

niye öyle diyosun ki:çok üzgünüm:, popülariteyle ne alakası var, ben popüler miyim mesela, kafama göre maliye bakanı oldum Gülsüm Sultanıda c.başkanı seçtim. öylesine göre geyik yapıyoruz işte
:a015:

olsun anacim olsun...
kendisini bu görev hazir hissediyorsa olsun tabi ama... CADIARZU
sankim ona dis isleri bakanligi daha cok yakisir...
malum alamanyada yasiyor..
.

Kizlar nerdende akliniza geliyor böyle seyler :nazar:

Öncelikle görevimi kabul ediyor layiki ile yerine getirmekten mutluluk duydugmu ifade etmek istiyorum....:1closedeyes:

Canlarim beni sizlar yarattiniz mucuk mucuk sagolun varoglun...:lepi:sositososito

bende önerilerimi yazayım
seksten sorumlu bakan=TCA
hayvanlardan sorumlu bakan= nevbahar
çocuklardan sorumlu bakan= evhanımı
geyikten sorumlu bakan= ezbuz
lüzumsuz işler bakanı= kuzum
aklıma geldikçe yazmaya devam ederim

canım gurur duydum Başbakanın kabinesine kendi önerdiği bir bakan olmak onur verici bir şey
laik olmaya çalışacağım

Son düzenleme:
X