K.k'nün güzel hanımları, siz olsanız bundan sonrası için nasıl davranmayı seçerdiniz?

Eşlerinizin ailesi ile mutlu olmadan (onları yok sayarak), eşlerinizle mutlu olabilir misiniz?

• Ankete Katılan
    238
Üzülerek okudum.. sonuna kadar sizi haklı görüyorum . Son bir iki yıldır en korktuğum şey anne baba bedduası oldu. Anne oldum onun zorluğunu yaşadığım için belki de. Haksız anne babanın bedduası tutar mı bilmem ama. Neyse gelelim konuya sanki arayabilirsiniz bi. Hal hatır sorup eve davet edebikirsiniz. Tabii kv tavrına göre. Bu arada kb yok mu onu da arayabilirsiniz . O kv'ye söz geçiremez mi

Anneler gününde aramak, tebrik etmek istedim fakat düğünde herkesin içinde masalarına oturdum diye masamı terkeden bir kadın arayınca hangi şekilde terslerdi acaba diye vazgeçtim. Üstelik bana annelik de yapmamış olmamasına rağmen hediye alıp gitmeyi bile düşünen bir gelin var karşısında. Fakat bunlar hep düşünme aşamasında kaldığından samimiyetime inanmayıp bana "yapmacık" bile dedi. Olsun, Allah biliyor.

Kayınpeder yaşıyor fakat ev içerisinde söz sahibi biri değil. Bazı sorunlar yaşanmış ve çocukları ve eşi tarafından sindirilmiş,yani bana yardımcı olamaz. Evi yöneten kv. Ben onu çiğneyip, eltimi ve kp mi ararsam, direkt ona karşı tavır almış gibi görüneceğimden bende hepsinden uzak duruyorum.

Anlaşılır yazdın,noktalama ve paragraf kullandın. O yüzden okumak zor gelmedi. Keşke herkes senin gibi yazsa.
Konuna gelince. Bu mesafeyi koru yaklaşma.

Çok teşekkür ederim, sizlere değer verdiğimden o şekilde yazdım.

Mesafeler tüm ikili ilişkilerde iyidir, can sıkmaz, yormaz, üzmez, kırmaz.

X