K.valideye anneler günü hediyesi???

ben kayınvalideme pantalon aldım daha önce almak istediğini söylemişti, anneciğimede para verdik kardeşimle ortak istediğini alsın diye çanta almış kendine....

özellkle bekledim anneler günü gelsinde alayım diye :KK52: doğumgünü önce olsaydı doğumgününe alıcaktım ama ona daha var :)))

iyi iyi doğumgününe kadar yine kırarsın :) yine kahve takımı alırsın böyle bir döngü olur bu:KK9::KK9::KK9:

altın bir yüzük alsam çok mu pahalıya gelir acaba , çünkü incecik bşy de alamam yaşı gereği taşlı kalın bşy olması gerekir o da beni zorlayabilir.
yüzük almayı hem ömürlük bi hediye olur hem de parmağına göre yaptırıp kullanır sıkıntı olmaz diye düşünmüştüm

ooo sen nişanlıyken kayınvalidene altın yüzük alırsan evlenince gerdanlık seti alman gerek....:KK1:
bence altın işine falan girmeyin.... inanın gerek yok

altın bir yüzük alsam çok mu pahalıya gelir acaba , çünkü incecik bşy de alamam yaşı gereği taşlı kalın bşy olması gerekir o da beni zorlayabilir.
yüzük almayı hem ömürlük bi hediye olur hem de parmağına göre yaptırıp kullanır sıkıntı olmaz diye düşünmüştüm

Sakın altın falan alma düşün bir kere anneler günü hep var sonraki yıllar ne alacaksın şimdi çok değerli bir şey alırsan ilerde hediye beğendiremezsin hem değermi nişanlıyken insan kaynanasını fazla şımartıyor evlenincede tepesine çıkıyor normal olarak.

canım altın yuzuk fılan sacmalama bence oldu takı setı al barı:KK1:

daha nısanlıyken bu kadar maddı degerı yuksek hedıyeler bırazcık gorgusuzce olabılır tatlım .

daha manevı hedıyeler alabılırsın bence .evıne sus esyası mutfak esyası gıbı .

Bende buna benzer bı konu acmıstım..Biz de yenı tanısacagız..Karar verdım kahve fıncan takımı alacagım..Bir fincan kahvenın kırk yıl hatrı vardır..hemde her kadın kahve sever..
aynı bu düşünceyle geçen seneki anneler gününde bende 2 kişilik, ahşap kutulu fincan takımı almıştım, ve sağolsun nişanlım ozaman diyememiş bana "" ikisininde kahveyi sevmediğini "" :KK1:

bu sene için blender mikser aldık eşimle, çünkü 10 gün önce bozuldu eskisi ve "yenisini almak lazım" diyordu k.validem :KK1:

Konu sahibi arkadaşa teşekkür ederim.. Şimdi bende aynı niyetle kk'ya girdim böyle bir konu açılmadıysa ben açacaktım, siz erken davranmışsınız :KK28:

Bizimde aileler tanıştı, büyük bir ihtimalle anneler gününde bizde onlara iade-i ziyaret yapacağız..
küçük ama anlamlı birşey ideal olur bence..
Hem bir köşeye atılıp kalmasın, hem de hep elinin altında olsun işe yarasın, hatırlasın istiyorum ama ne ?:44::44:

dün geceden aklımdaydı kk ya bu konuyu açmak:KK1:
evet ne ne ne en geç yarın almam lazım ki kargoya vereyim

Bende geçen sene nişanlanacaktım yani 2 hafta sonra olacaktı nişan. Pike takımı aldım baharlık kullanıyor hep. Bu sene birşey almayı düşünmüyorum açıkçası. Altın yüzük felan demişsiniz abartılı olur bence

Bende hem kendi anneme hemde kayınvalideme az önce şık bir kutunun içinde kahve fincan takımı aldım. Düşündüm düşündüm neye ihtiyaçları var diye. Çok şükür ki herşeyleri var. Bu sebeple bence önemli olan hatırlanmaları diyerek bir mağazaya girdim ve onlara hitap edeceğine karar verdiğim şık takımı aldım. Umuyorum her ikisi de beğenir :)

altın yüzükten vazgeçtim haklısınız kızlar çok abartı ve gösteriş meraklısı gibi olablilr

altın yüzükten vazgeçtim haklısınız kızlar çok abartı ve gösteriş meraklısı gibi olablilr

canım hepsini tam okuyamadım ama yüzük belki parmağına olmayacak hem bence yüzük kayınvalideye alınmaz önemli birşey almak istiyorsun anlıyorum küçük birşeyde olabilir neticede onu hatırlıyorsun önemli olanda bence o.

bu arada ben nişanlıyken eşimle birlikte annelerimize gümüş yüzük almıştık.

doğumgünü muhabetlerinde kişisel hediyeler alırım ev eşyası alınmasını bende sevmiyorum.

kayınvalideme internetten mikrodalga aldım inşallah haftasonuna yetişir.kadıncağız yemek ısıtırken baya sorun yaşıyo evde herkese yemek ısıtıyo işine yarayacağını düşündüm.eşimde çok sevindi inşallah oda beğenir.

altın yüzük mü yok artık hem ben gelinim o bana alsın altın yahu:KK53:
bu arada fikir olsun kızlar çok şık baharat takımları var onlardan alabilirsiniz mesela

ben de özel günlerde giyebileceği şık bir bluz ceket almıştım ama beden tutturamamışım görümcem değiştirmiş bakalım beğenir inşallah

çok sevdim bu konuyu :KK9: bende günlerdir düşünüyordum ne alacagım diye sayenizde banada fikir oldu tesekkurler kızlar :KK3:

iyi iyi doğumgününe kadar yine kırarsın :) yine kahve takımı alırsın böyle bir döngü olur bu:KK9::KK9::KK9:

yok doğum gününde su bardağı takımı alcam. su bardağı takımını da bozdum kadının :KK52: evet biraz sakarım :KK9:

X