Saç Kesim Şekilleri kabaran saçlara çözümm :))

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

gldnmz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2009
459
0
42
benimde saçlarım çk kabarıyodu kuaförüm saolsun çk ucuz ve basit çözümü söledii (15 senedir aynı kuaföre gidince okadar oluyo artık) ve kendide aynısını kullanıyo evt çözüm bildiğimiz bebek yağları varya ondan sürüyosunuz ve harika saçlar başak bişey yapmaya gerek kalmadan kullanıyosunuz inşlhh sizdede işe yar kızlar opuyorumnanaktan:1hug:

bizde bebek yok ta nasıl bişey bu üstünde bebek yağı falan mı yazıyo?

:roflol: ay sen çk yaşa emi beni güldürdün bendede bebek yk şekerim evt marketlerde bile var evt üstünde baby oil yazıyo cicim opuyorumnanaktan

nasıl gidiyor
hala kabarmaya iyi geldiğini dünüsüyor musunuz :)
bit olmasada sac yağlı gibi kalmıyor mu
iyi durulamak lazm

yk canım zaten durulamıycaksın bide öle dolu dolu dökmüceksin kiii hemen bi avcunuzun içine azıcıkk

evet ya kızlar benim de üniversitede bir arkadaşım kullanıyordu kıvırcıkdı saçı bebek yağından sürer istediği gibi de şekil veriri di benimde kıvırcık ve çok benim saçık o yüzden tereddüt ettim kullanmadım ama ben de deneyeyim bari azıcık avcunuza dökün sonra saça yedirin ve bence diplere değmemeye çalışın.

evet ya kızlar benim de üniversitede bir arkadaşım kullanıyordu kıvırcıkdı saçı bebek yağından sürer istediği gibi de şekil veriri di benimde kıvırcık ve çok benim saçık o yüzden tereddüt ettim kullanmadım ama ben de deneyeyim bari azıcık avcunuza dökün sonra saça yedirin ve bence diplere değmemeye çalışın.

kesinlikle haklısın diplere değdirmemk en iyisi yorumun içinde tşkler kaydirigubbakcemile5

bence mantıklı bebeyagının zararı olsa bebelere surulmez. denemeye deger. benim duz saclarım ama kuruyuca cok kabarıo ayrıca fonlemeden cıkamıorum ilk banyomda deniycem muhakkak. sonucu yazarım tskler

bencede iyi fikir bnm arkdşm el kreminden sürerdi yani buna şaşmadım hem bebiş gibi kokarız :ecrin_bebek:

ben sürdüm arkadaşlar başka bir başlıkta okumuştum elime toplaM 1 tatlı kaşığı kadar döktüm sürdüm sadece uçlarına boylarına yani sonra kıskaçlı toka taktım 2 3 saat sonra açtım benim saçlarım baya uzun ve gür çok güzel oldular dalgaları sanki maşayla yapmışım gibi oldu tavsiye ederim gayet

X