KABIZLIK VE MİGREN 😔 ne iyi gelir

bonadeas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2021
357
182
34
Kızlar 13. Haftamdayım. 3 gun once acildeydim migren kusma sebebi ile. Suan annemler bakıyo bana ve hala kendime gelemedim
Migrenım 2 gun sürdü gece asla uyuyamadım. Parol faydasız. Patates bagladık basıma mentol viks nane yağı hepsi denendi.
suan migren hafıflesede kabızlık yaşıyorum
Kayısı suyu posası günkurusu hurma bol su ıhlamur limon kimyon
yuruyus hatta dr onerisi ile krem lavman
Yok banamısın demıyor
Gecen hafta iyiydim bu haftam korkunc geciyor
Guya 12. Haftada hafifleyecekti
Migrenım tutacak diye korkuyorum
Yaşayanlardan öneriler almak isterim kabızluk özellikle

Kızlar 13. Haftamdayım. 3 gun once acildeydim migren kusma sebebi ile. Suan annemler bakıyo bana ve hala kendime gelemedim
Migrenım 2 gun sürdü gece asla uyuyamadım. Parol faydasız. Patates bagladık basıma mentol viks nane yağı hepsi denendi.
Yok banamısın demıyor
Bol su iç, günlük olarak mutlaka temiz havaya çıkıp oksijen al canım, kafan ağırlaşmaya ya da aura oluşmaya başladığı anda minoset iç, ağrının başlamasını bekleme(bana parol iyi gelmedi minoset daha iyi geldi). Tetikleyicin neyse ondan uzak dur
Allah şifa versin

Bol su iç, günlük olarak mutlaka temiz havaya çıkıp oksijen al canım, kafan ağırlaşmaya ya da aura oluşmaya başladığı anda minoset iç, ağrının başlamasını bekleme(bana parol iyi gelmedi minoset daha iyi geldi). Tetikleyicin neyse ondan uzak dur
Allah şifa versin
Az once yürüyüşten geldim minoset yok suan dun baslamadan içtim zerre fayda etmedi
Zofer mi yapıyo acab ona yeni basladm

Yok banamısın demıyor
Migren icin bol bol su ic canim inanki suyu aksatmadigin surece migrende olmuyor sessiz karamnlik ortamda dinlen bendede var migren ondan soyluyorum kusma icin falanda limonlu soda rahatlatiyor somun ve yogurt yeyin biraz toparliyor migdeyi dene

Migren icin bol bol su ic canim inanki suyu aksatmadigin surece migrende olmuyor sessiz karamnlik ortamda dinlen bendede var migren ondan soyluyorum kusma icin falanda limonlu soda rahatlatiyor somun ve yogurt yeyin biraz toparliyor migdeyi dene
Kabizlik icin de kayisi ye bir tatli kasigi zeytinyagi sabah aksam canim dene

Kabızlık için akşamdan bir iki tane kuru inciri bir bardak suya ıslatıp sabah önce incirleri sonra suyunu için aç karna, baya çalıştırıyor bağırsakları

X