Kabuklu fındık sevmiyorum diye elleriyle kıran ama benim bi hissim olmayan adam ?

Bu kişi ilk konuşmaya başladıgımızda instagram profilimdeki yeni ekleyen erkeklerden tut twitterda attıgım twitlere kadar sorguluyodu bende bu şekilde olmayacagını onu tanımadıgımı bu baskının abartı oldugunu söyledim
Çok kıskanç oldugunu o yüzden abarttıgını bidaha böyle bi konu açılmayacagını söyledi

benim uzun süredir instagram profilim açıktı kendisi ara ara farklı bi hesaptan bana bakiyomuş
Bugun erkenden uyuycam dedi sonra baktım instagram hesabını dondurmuş bende neden bunu yaptıgını sordum bişey yok fln dedi var bişey dedim sonra suçlu ben oluyorum dedi
Benim instagram profilim açıkmış defalarca birilerinin takip etmesinden hoşlanmadıgını söylemiş ( zaten kimse takip etmiyo ) bu ona göre değilmiş kabul edemezmiş bundan sonra ona göre davranacakmış mesafe koycakmış
Bende bundan hoşlanmadıgını söyleseydin kapatırdım rahatsız oldugunu söylemek yerine kendi kendine triplere girmen çok saçma mesafeni koyabilirsin benim yaptıgım bişey yok dedim bunlar normal şeyler mi ?
bide diyoki beni biri takip etmiş ikinci paylaştıgım fotoyu beğenmiş ben takip etmeyince geri çıkmış bunlara fln bakmış
Bana korkunç geldi ya bende kıskancımda daha bi görüşüyoruz yani bi dur ben mi suçluyım ?
Üff kıskanç erkekler böyledir. İyisi çok iyi, kötüsü çok kötü. İlişki ilerledikçe kıskançlık eziyeti de artıyor. Kendi ağzıyla söylemiş zaten çok kıskanç olduğunu. Başlamadan bitir bence.

Başlık beni benden aldı demeye geldim...
Şans verip birlikte kirabilirsiniz o fındıkları
Ya da gönlünün sesini dinler gidersin...

Sirf biri sizi seviyor diye onu sevmek zorunda degilsiniz

Kendini sizden asağıda gören adam hareketleri bunlar bazen cok sevmeyle karistirilabilir. 😁

Boyu kısa demişsiniz zaten, boyle abarti abarti davrananlar bana da denk geldi ve hepsinin illa begenmedigim biseyi vardi mutlaka. 🤔 Ya boyu ya tipi ya da ikisi de olmuyordu. 😁

Ben sirf iyi biri diye bisey hissetmedigim biriyle olamazdim.
Pişman da olmadim. Eşim gece yarisi kapima icecek meze getirmedi ama kendisinden memnunum iyidir hostur. Yeter fazlasi da kalsin. 😁😁
Kendini sizden aşağı gören adam hareketi '' demişsiniz ama alakaasi yok,karşısındaki insanı önemseyen bı insan demekki. Benim eşimde sevgiliyken asiriii ilgiliydi ve aşırı yakışıklı,özgüvenli boylu poslu adam😂yani aşağı görmeyle bı alakası yok.

Merhaba bu konu için üye oldum ve kafam aşırı karışık . Kendimi ilk defa bu kadar bunalmış bu kadar çevremde insan istemediğim bi durumda görüyorum
Yaklaşık 1senelik bi ilişkim vardı 4 ay oldu biteli çok yorulduk ve artık sevgi kalmadıgı için ayrıldık
Ondan sonra biriyle tanıştım onlada yapamadım
Şimdi bi tanıdıgımız vasıtasıyla biriyle tanıştım annem görüş bi kızım ne kaybedersin dedi düşündüm mesleği var düzgün bi insansa neden şans vermeyim
3 haftadır konuşuyoruz mesajlaşırken aşırı eğlenceli ve sürekli aktif olarak konuşuyo
İlk buluşmamız geçen hafta oldu memleketinden geldi babası kırtasiyeciymiş . Bana sırt çantası kalem fln getirmiş çok güzel bir yemek yaptırmış güzel geçti ama ben uZun boylulardan hoşlanırım açıkcası ve bu kişi kısa boylu çok hoşuma gitmedi açıkcası . İkinci buluşmamızda çok konuşmadı yani sohbet akmıyodu resmen yanında sıkıldım biraz içim pek ısınmadı utangaç çünkü baya telefonla konuşurkende öyle utanıyo gibi sanki düz cevaplar veriyo ve pek konuşasım gelmiyo ama üstüme de çok düşüyo sürekli mesaj atıyo ariyo . Gelecek için acele etmiyo oda zamana bırakma taraftarı hemen bi sevgili olma amacı yok
Bugun ben işe geldim o evdeydi annesi sigara böreği sarmış buda evde tek yaşadıgı için onu yiyomuş aramızda bir saatlik yol var
Bana sigara böreği severmisin dedi severim dedim kızartıp getiriyim dedi
Gerek yok onun için buraya kadar gelme yemek yedim zaten çalışıyorum dinlen sen güzelce dedim
Tamam dedi aradan bir saat geçti çıkmış gelmiş
Bana sigara böreği kızartmış ve daha önce sohbet esnasında memleketinden sana fındık getiriyimmi dediğinde ben pek uğraşamıyorum kabuklarını kırmayla o yüzden pek yemem demiştim
Sigara böreğinin yanında fındık getirmiş poşette ve fındıkların kabuklarını kırmış tek tek
Görünce o kadar şaşırdım ki
Süreklibi plan halinde şuraya gideriz anlaşırsa şuralara götürcem beni şuranın şu yemeği güzel mutlaka yeriz fln
Normalde herhangi bi arkadaşımı işyerime davet edip çay içerim ama onu davet etmek içimden gelmedi ve 5 dk durup geldim
Yaptıgı şeyin altında ezildim açıkcası çok güzel bişey hiç kimseden görmemiştim

ama benim kafam öyle karışık ki böyle güzel bi insanı kaçırıyorum belkide bişey hissedemiyorum çünkü çok yorgunum
Böyle efendi düzgün insanları kaçırıp sonra kötü serseri insanların arkasından ağlıyorum böylelerinin kıymetini bilmeyip
Ama kafamı dinlemek istiyorum bi ilişkinin sorumlulugunu alamıyorum çevremdeki herkes bak ne güzel çocuk kaçırma diyo ilerde bi gün pişmanda olcam biliyorum
Belki o bukadar iyi olmasa ben bu kadar korkmazdım
Kafa yapımızda pek uyuşmuyo 25 yaşına gelip meslek sahibi ni insanın bi kız karşısında çekinip akıcı sohbet edememesi de tuhaf geliyo
Çok kafam karışık sizce ne yapmalıyım ?
Kabugunu yiyen varmi ki 🤪

soganı yumguruyla kıran bırı gıbı sandım kabugu elıyle kırdı dedıgınız ıcın gozumde canlanan duruma bakın :KK70:
kabuk neremızle kırılır ya elını kullanarak aparatla kırmıs bu kadar buyutmeyın bu matah bırsey degıl
ozel hıssetmedıgınız bırıyle tabıkı evlenmezsınız bu kadar basıt
Disler aparattan daha cok kullaniliyor emin olabilirsiniz 🤢🤪

Konu gündemdeyken hazır .karşıma biri çıktı kibar ,düşünceli iyi mesleği olan efendi biri(fındık kırmadı o eksi bir ayrıntı ama neyse 😀)
Sonuç yok anam o his geçmedi bana başta olmayınca olmuyor 😀
Aksine hareketleri bile battı yahu . Ben yine nerde serseri , ilgisiz var oradayım 😀(çekim iyi , temas güzel😀)

Hahaha aynı ben bende konuşmayı kestim o günden sonra defalarca kez aradı tekrar görüşmek istedi ama şans veremedim
Çok ergen bir açıklama oldu, tebrik ediyorum. Buyrun yanlış yazmaya ve yanlışınızı savunmaya devam edin.

Bu hiç normal değil. Sizi şimdiden baskı altına almaya çalışıyor üstelikte çok saçma gerekçelerle. Bence bu kişide bi kompleks var ve bulduğunu elinden her an kaçırabileceğini, başkalarına kaptırabileceğini düşünerek izole etmeye, kapatmaya çalışıyor diyorum ben. Zamanla çok daha müdahaleci olur görürsünüz bakın.

Konu gündemdeyken hazır .karşıma biri çıktı kibar ,düşünceli iyi mesleği olan efendi biri(fındık kırmadı o eksi bir ayrıntı ama neyse 😀)
Sonuç yok anam o his geçmedi bana başta olmayınca olmuyor 😀
Aksine hareketleri bile battı yahu . Ben yine nerde serseri , ilgisiz var oradayım 😀(çekim iyi , temas güzel😀)

Bence çok düşünceli nazik biri
Biraz sevmeye çalışsan olmaz mı?
Henüz gençsin aşık olmak istiyorsun anlıyorum ama bende senin yaşlarındayken böyle iyi niyetli düzgün erkekleri kaçırdım
Sonra ilişkilerimde hiç mutlu olamadım
Aşık olduğum erkekler hep üzdü beni
Şimdi 33 yaşındayım ve yalnızım
Moralini bozmak için söylemiyorum ama hayatta biraz gerçekçi olmak lazım.
Belki çok yakışıklı ama kötü biri olucak seni üzecek
Yani her karşımıza çıkan insan bir şans aslında iyi biriyse değerlendirmek gerekiyor bence.

Merhaba bu konu için üye oldum ve kafam aşırı karışık . Kendimi ilk defa bu kadar bunalmış bu kadar çevremde insan istemediğim bi durumda görüyorum
Yaklaşık 1senelik bi ilişkim vardı 4 ay oldu biteli çok yorulduk ve artık sevgi kalmadıgı için ayrıldık
Ondan sonra biriyle tanıştım onlada yapamadım
Şimdi bi tanıdıgımız vasıtasıyla biriyle tanıştım annem görüş bi kızım ne kaybedersin dedi düşündüm mesleği var düzgün bi insansa neden şans vermeyim
3 haftadır konuşuyoruz mesajlaşırken aşırı eğlenceli ve sürekli aktif olarak konuşuyo
İlk buluşmamız geçen hafta oldu memleketinden geldi babası kırtasiyeciymiş . Bana sırt çantası kalem fln getirmiş çok güzel bir yemek yaptırmış güzel geçti ama ben uZun boylulardan hoşlanırım açıkcası ve bu kişi kısa boylu çok hoşuma gitmedi açıkcası . İkinci buluşmamızda çok konuşmadı yani sohbet akmıyodu resmen yanında sıkıldım biraz içim pek ısınmadı utangaç çünkü baya telefonla konuşurkende öyle utanıyo gibi sanki düz cevaplar veriyo ve pek konuşasım gelmiyo ama üstüme de çok düşüyo sürekli mesaj atıyo ariyo . Gelecek için acele etmiyo oda zamana bırakma taraftarı hemen bi sevgili olma amacı yok
Bugun ben işe geldim o evdeydi annesi sigara böreği sarmış buda evde tek yaşadıgı için onu yiyomuş aramızda bir saatlik yol var
Bana sigara böreği severmisin dedi severim dedim kızartıp getiriyim dedi
Gerek yok onun için buraya kadar gelme yemek yedim zaten çalışıyorum dinlen sen güzelce dedim
Tamam dedi aradan bir saat geçti çıkmış gelmiş
Bana sigara böreği kızartmış ve daha önce sohbet esnasında memleketinden sana fındık getiriyimmi dediğinde ben pek uğraşamıyorum kabuklarını kırmayla o yüzden pek yemem demiştim
Sigara böreğinin yanında fındık getirmiş poşette ve fındıkların kabuklarını kırmış tek tek
Görünce o kadar şaşırdım ki
Süreklibi plan halinde şuraya gideriz anlaşırsa şuralara götürcem beni şuranın şu yemeği güzel mutlaka yeriz fln
Normalde herhangi bi arkadaşımı işyerime davet edip çay içerim ama onu davet etmek içimden gelmedi ve 5 dk durup geldim
Yaptıgı şeyin altında ezildim açıkcası çok güzel bişey hiç kimseden görmemiştim

ama benim kafam öyle karışık ki böyle güzel bi insanı kaçırıyorum belkide bişey hissedemiyorum çünkü çok yorgunum
Böyle efendi düzgün insanları kaçırıp sonra kötü serseri insanların arkasından ağlıyorum böylelerinin kıymetini bilmeyip
Ama kafamı dinlemek istiyorum bi ilişkinin sorumlulugunu alamıyorum çevremdeki herkes bak ne güzel çocuk kaçırma diyo ilerde bi gün pişmanda olcam biliyorum
Belki o bukadar iyi olmasa ben bu kadar korkmazdım
Kafa yapımızda pek uyuşmuyo 25 yaşına gelip meslek sahibi ni insanın bi kız karşısında çekinip akıcı sohbet edememesi de tuhaf geliyo
Çok kafam karışık sizce ne yapmalıyım ?
Zaten o da aceleci davranmıyormuş , zamana bırakın derim ben .Zamanla o da utangaçlığını atacak belki siz de ısınacaksınız.Denemeden bilemezsiniz.

Ayrılalı 4 ay olmuş biriyle konuşmussunuz olmamış biriyle daha konuşuyorsunuz , şöyle düşündünüz mü hiç biriyle olmak için erken gibi mesela...

X