Tüp Bebek Merkezleri Kaç aşılama dan sonra tüp bebek tedavisine geçtiniz?

Sultanrsln

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2022
7
3
29
Ben bu yola yeni başlayacağım 6 yıldır bebek istiyoruz ama bir gelişme yok.Polikistik over var ve ne denediysek doğal yollardan olmadı.Doktor olarak Esra Çabuk Comerte seçtim ilk evrede aşılama önerdi.Kac aşılama tedavisi gördünuz asilamayla hamile kalan var mı ? Direk tüp bebeğe mi gecmeliyim her ay hayal kırıklığı çok zoruma gidiyor.Yengem aynı doktorla tüp bebek tedavisiyle 6 aylık hamile şuan Allah isteyen herkese nasip etsin.Olmamasi zormus başıma geldikçe daha çok anlıyorum

Maddi imkanınız varsa hic asılamayla ugrasmayın. Bosa zaman kaybı diye düsünüyorum

Bana kalsa direkt tüp bebek derdim ama maddi yönden daha külfetli. Maddi sıkıntınız yoksa aşılama ile vakit kaybetmeyin

aşılama biraz zaman kaybı gibi. aşılama ile de gebe kalanlar var ama oran çok düşük. ben iki kez aşılama denedim olmadı tüp bebeğe başladık

Evet duydum ama tam rakamlarını bilmiyorum maddiyat sorun olmaz benim de mesleğim iyi esiminde.Yeter ki özlemm bitsin
Raporsuz bir şekilde özelde yaptirirsan geçen sene 12 bin civarıydı. Şimdi artmıştır tabii. İlaçlar da dozuna göre 6 7 bin civarı tutar

Ben bu yola yeni başlayacağım 6 yıldır bebek istiyoruz ama bir gelişme yok.Polikistik over var ve ne denediysek doğal yollardan olmadı.Doktor olarak Esra Çabuk Comerte seçtim ilk evrede aşılama önerdi.Kac aşılama tedavisi gördünuz asilamayla hamile kalan var mı ? Direk tüp bebeğe mi gecmeliyim her ay hayal kırıklığı çok zoruma gidiyor.Yengem aynı doktorla tüp bebek tedavisiyle 6 aylık hamile şuan Allah isteyen herkese nasip etsin.Olmamasi zormus başıma geldikçe daha çok anlıyorum
Maddi sorunun yoksa direk tüp bebeğe geç

Raporsuz bir şekilde özelde yaptirirsan geçen sene 12 bin civarıydı. Şimdi artmıştır tabii. İlaçlar da dozuna göre 6 7 bin civarı tutar
Anladım çok teşekkür ederim doktorumla görüşeyim başlayayım yani asilamasiz gecmiyolar sanıyordum.Doktora da sormadım bugün tesadüfen burayı okudum çok sağolun.

Maddi imkanım şükürler olsun yerinde burda okuduklarimda hep asilama var ilk oyuzden bir ikilemde kalmistim
Genelde hastaneden tüp bebek raporu almak için öncelikle aşılama yöntemine gidiliyor eğer maddi imkanınız varsa zaman kaybetmeden tüp bebeğe başlayın

X