Kadın hastalıkları polikistik over sendromu

themiu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2020
6
0
20
17 yaşındayım 18’ime giricem adet düzensizliğinden dolayı kadın doğuma gittim ve test yaptılar polikistik over sendromu çıktı bana tarlusal diye bir ilaç verdi bide insülinim bir tık yüksek çıktığı için bana düşük dozda matofin verdi acaba bunları kullanan var mı?

Tarlusal adet söktürmek için diğeri de dediğin gibi insilün direnci için beslenmene dikkat etmen lazım yaşın daha küçük kilona da dikkat et ve stresten uzak dur bende bekarken tarlusal ile adet olurdum sonra doğum kontrol hapları verirlerdi onlar ile adet düzenliyorlar ama tedavi değil sadece adet düzeni için

Canım sakın kilo alma burada cocugu olmayanların coğu pikolu, dikkat et hep takıp et

17 yaşındayım 18’ime giricem adet düzensizliğinden dolayı kadın doğuma gittim ve test yaptılar polikistik over sendromu çıktı bana tarlusal diye bir ilaç verdi bide insülinim bir tık yüksek çıktığı için bana düşük dozda matofin verdi acaba bunları kullanan var mı?
Merhaba.Bende 19 yaşındayım.pcos tanısı kondu banada.Matofin ve duphaston kullandım.Sadece kullandığım zamanlar etksini gördüm.Kullanmadığımda eskisi gibi her şey regl olamıyorum...

X