Kadin polis var mi aranizda? bir kac sey sormak istiyorumda

zekjty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2021
5
0
24
Merhaba kadin polis var mi? ben olmayi cok istiyorum kpss girecegim yillardir hayalim... ama bazi polisler pisman oldugunu soyluyor? siz ne dusunuyorsunuz

Benim eşim polis şimdi kadın çalışma arkadaşlarını gördükten sonra keşke benim de boyum yetseymiş diyorum.

Canım ben denedim polisliği birkez ailem istedi ama içimden yapmak gelmiyordu .parkurda 2 an ile elendim iyi ki evlendim olmadı dedim suan işimden memnunum .arkadaşlarım da polis olan var kimi memnun kimi memnun değil ama üniforma asaleti var tabi

Benim eşim polis şimdi kadın çalışma arkadaşlarını gördükten sonra keşke benim de boyum yetseymiş diyorum.
Seni keske olsam demene iten sey nedir peki? tesekkur ederim cevabin beni biraz da olsa motive etti.. cunku etrafimdakiler sakin olma cok zor gecesi gunduzu yok diyor. zaten bunu bildigim hale istiyorum:KK43: hayatim boyunca muhasebeci olmak istemiyorum, gercek bir seyler yapmak istiyorum..

Canım ben denedim polisliği birkez ailem istedi ama içimden yapmak gelmiyordu .parkurda 2 an ile elendim iyi ki evlendim olmadı dedim suan işimden memnunum .arkadaşlarım da polis olan var kimi memnun kimi memnun değil ama üniforma asaleti var tabi
tabi ki istemek lazim.. memnum olmayan arkadaslarin neden memnun degil peki?

7 kez girdim 7 kezzzzzz torpilin varsa 158 ler polis. Yoksa zaten ben gibi 172 ol parkurda 100 yap ortalaman çok iyi olsun olmuyor.

7 kez girdim 7 kezzzzzz torpilin varsa 158 ler polis. Yoksa zaten ben gibi 172 ol parkurda 100 yap ortalaman çok iyi olsun olmuyor.
benim de boyum 174, konusma seklim de iyi sozlu mulakattan da gececegimi dusunuyorum. Neden elendin peki? sozlu mulakat mi kotu geciyor?

benim de boyum 174, konusma seklim de iyi sozlu mulakattan da gececegimi dusunuyorum. Neden elendin peki? sozlu mulakat mi kotu geciyor?
Bak anlatamıyorum galiba benimde esimnpolis sülalem memur babamdan tut dedeme kadar. Sozluden elendim. Zaten eleyecekleri tek yer orasi.

Sozlu mülakat zaten 1 dkka sürmüyor torpil listeleri havada uçuşuyor google bak. Varsa ilçe başkanı tanidigin ojunonun da eli koly uzunsa olursun.

Bakanlardan giden listelerden kalırsa tabi. Google yaz bunların hepsini görürsün.

Benim annem polisti.Hem kendi çok zorlandı hem çocukları olarak biz çok göremedik annemi.Çok yoğun çalışırdı.Şu an nasıldır bilmiyorum ama beni polis yapmaya çalışmışlardı hatta komiser falan olacaktım.Asla demiştim.Hala da aynı fikirdeyim..

Seni keske olsam demene iten sey nedir peki? tesekkur ederim cevabin beni biraz da olsa motive etti.. cunku etrafimdakiler sakin olma cok zor gecesi gunduzu yok diyor. zaten bunu bildigim hale istiyorum:KK43: hayatim boyunca muhasebeci olmak istemiyorum, gercek bir seyler yapmak istiyorum..
Bizim şehrimizdekiler bürolarda çoğunlukla ve rahatlar. Gecesi gündüzü olmadığı da oluyor her çeşit mesai sistemi var şubeden subeye değişiyor. Kadın bir arkadaşım istanbulda trafikçi o sahada çalışıyo büyük bir zevkle. Ben isterdim.

X