Kadın sevmiyorum diyen erkek

kadın sevmediğine göre erkek mi seviyorsun? deseydiniz keşke. ben olsam derdim.

zamanında erkeklere kızıp yaa ben zaten erkeklerden hoşlanmıyorum diyen arkadaşıma, hıımm o zaman kadınlardan hoşlanyorsun, olsun hayat senin hayatın sonuçta demiştim :KK70: yok o manada demedim diye kıvırmıştı ama güzel geyik yapmıştık.

ya ne güzel lafınızla gol atacak fırsat bulmuşsunuz, atmamışsınız.

Merhaba flört aşamasında olduğum bir bey var gayet güzel konuşurken dikkatimi çekti 2 kez herşey hoş güzel giderken kadın sevmiyorum dedi sizce ne yani evlenip ayrılmış biri bende geri çekilme kararı aldım şimdi sessiz de takılıyorum
Erkek seviyor demek ki?

Kisaca seni istemiyorummu demek istemis kadin sevmiyorum diyerek kizim sana soyluyorum gelinim sen anla hesabi 😂

Boyle diyen bi adam gayde olabilir, biseksuelde olabilir ama sizden birsey olmaz 🤷🏻

Merhaba flört aşamasında olduğum bir bey var gayet güzel konuşurken dikkatimi çekti 2 kez herşey hoş güzel giderken kadın sevmiyorum dedi sizce ne yani evlenip ayrılmış biri bende geri çekilme kararı aldım şimdi sessiz de takılıyorum
Aseksüeldir belki? Ya da homoseksüel?

şimdi o kadar ucu açık ki bu kadın sevmiyorum lafı.. neden söyledi? hangi lafa cevaben söyledi?? hangi ortamda söyledi?

bi de belki de gay dir yani neden olmasın?

X