kadın ve erkek infertilitesi ve tüp bebek

Matruska

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
1.006
82
Merhaba,

Bende amh düşüklüğü var,eşimde varikosele baglı sperm sayısı düşüklüğü,morfoloji 0.yaşım 32.

bu ay tüp bebek tedavisine basladık,perşembe gününden beri gonalf kullanıyorum bugun kontrolümüz vardı 2 yumurta gelişmiş.

regl iken gittiğimde bile 3 yumurta vardı suan 2...

modumu düşürdü bu durum,şimdi gonalf dozunu düşürüp merionala baslayacagım bugün itibari ile ve cetrotide yapacağım 2 gün.

2 gün boyunca 3er iğnem var ve perşembe tekrar kontrol.Belki ctesi yumurta toplama yaparız dedi,dozunda yüksek neden gelişmedi anlamadım dedi.üzdü beni bu durum.

sizler tecrübelisiniz,ne diyorsunuz bu konuda.eşimden sperm elde edilecekmi orası da muamma,yarın o da ürolojiye gidecek.

Mrb eşiniz varkosel ameliyatı oldumu
Bizdede ileri derce çift taraflı varkosel vardı op.dan sonra 2 ay vitamin kullandı gebelik oldu hiç canını sıkma ins.en hayırlı zamanda kavuşursun bebegine

Mrb eşiniz varkosel ameliyatı oldumu
Bizdede ileri derce çift taraflı varkosel vardı op.dan sonra 2 ay vitamin kullandı gebelik oldu hiç canını sıkma ins.en hayırlı zamanda kavuşursun bebegine
Evet oldu fakat düzelme olmadan nüksetti,bugün ürolojiye gitti doktor sayı cok az mikrotese ameliyatı yapabiliriz seni demiş :KK43:

Merhaba ne gibi vitaminler kullandınız acaba?
Ben multifer esim l arginin ve evicap bol fındık fıstık ceviz keçiboynuzu pekmezini de içti şimdi 85 milyon test sonucumuz çok iyi bende ignelere başladım ins.olumlu sonuç aliriz

Ben multifer esim l arginin ve evicap bol fındık fıstık ceviz keçiboynuzu pekmezini de içti şimdi 85 milyon test sonucumuz çok iyi bende ignelere başladım ins.olumlu sonuç aliriz
Siz ne iğnesi kullanıyorsunuz gonal f mi tüp bebek süreci mi yani? Teşekkür ederim cevabınız için. İnşallah gönlünüzce olsun🙏

Siz ne iğnesi kullanıyorsunuz gonal f mi tüp bebek süreci mi yani? Teşekkür ederim cevabınız için. İnşallah gönlünüzce olsun🙏

2 sene denedik olmadı yasımız geçiyor vakit kaybetmeyelim tüp bebeğe basladik

X