Anket Kadinlar da Youtube Üzerinden Para Kazanmali

Cocugunuzu sosyal medyada paylasiyor musunuz?

• Evet

OY: 2 50,0%
  • Evet.yalniz akrabalar.

OY: 1 25,0%
  • Hayir

OY: 1 25,0%

• Ankete Katılan
    4

EvcimikSeyma

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2019
42
82
32
Hergün youtube uzerinden ne kadar para kazanildigini okuyorum. Videolar izliyorum. Ve ben de ufak ufak videolar paylasmaya basladim. Çok cazip rakamlar kazanildigini söylüyorlar.mrkett parkta oynarken cekip sosyal medyada paylasma da bir sikinti gormeyenler varsa, birlesip birbirimize abone olmayi teklif ediyorum. "Milyonlarca izlenen videolardan nasil siyriliriz? "
-Bu işe yeni başlayanlar olarak biraraya gelirsek...
Varsa bu fikirde olan ve zamani olan, yardimci olabilirim. Bu konuyu acmak icin yeni uye oldum kizlar.HoppaHoppa

Son düzenleme:
İlk videolarım arapça yazma videolarıydı.sonradan hatıra kalsın diye oğlumu cekmeye basladım. kendm arapca egitim gördüm.

sonuçta kaybedecek birşey yok.. ücretsiz video koyuyorsun bikaç ayarlama yapıp para kazanmaya başlıyorsn.. saçma saçma kişiler youtube da çok para kazanıyorlar. ben her türlü yardımcı olmayı, kadınlarla hesap açmayı hedeflyorum...kişiye kalmış nasıl video çekeceği...akıllı telefonu olan herkes yapabilir..

Merhaba. Kanalınız hayırlı olsun 🤗 Eğer gelişmek ve adınızı duyurmak istiyorsanız size bir kaç tavsiyem olacak.

*Kanal ayarları, kanal etiket girme, kanal resmi, abone ol linki ayarı vs.

*Her başlığınızın sonuna - tikini koyup kanal adınızı yazın. Yani misal ; LEGO OYUNU NASIL OYNANIR - EVCİMİK SEYMA :) gibi.

*Video açıklamasını uzun tutun. Diğer videolarınızın linkini açıklamaya ekleyin.

*Videolarınıza oynatma listesi ekleyin. Yani Oyun bölümü diye oynatma listesi açıp, oyunla ilgili her videoyu o listeye ekleyin. Böylece bulunması izlenmesi kolaylaşacak.

*Her videonun sonunda, diğer videonuzun linki çıksın. Yani kart ekleyin.

*Videolarınızı dikey değil yatay çekin.

Tüm bunları anlatan youtuberler var. İzleyerek de yapabilirsiniz 🤗 Kolay gelsin

Merhaba. Kanalınız hayırlı olsun 🤗 Eğer gelişmek ve adınızı duyurmak istiyorsanız size bir kaç tavsiyem olacak.

*Kanal ayarları, kanal etiket girme, kanal resmi, abone ol linki ayarı vs.

*Her başlığınızın sonuna - tikini koyup kanal adınızı yazın. Yani misal ; LEGO OYUNU NASIL OYNANIR - EVCİMİK SEYMA :) gibi.

*Video açıklamasını uzun tutun. Diğer videolarınızın linkini açıklamaya ekleyin.

*Videolarınıza oynatma listesi ekleyin. Yani Oyun bölümü diye oynatma listesi açıp, oyunla ilgili her videoyu o listeye ekleyin. Böylece bulunması izlenmesi kolaylaşacak.

*Her videonun sonunda, diğer videonuzun linki çıksın. Yani kart ekleyin.

*Videolarınızı dikey değil yatay çekin.

Tüm bunları anlatan youtuberler var. İzleyerek de yapabilirsiniz 🤗 Kolay gelsin

Çok teşekkürler. sizin var mı kanalınız?

X