Kadınlar klübü üyelerine...

shinox

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2011
2.116
972
Kızlar sizinle neredeyse herşeyi paylaşır oldum.son zamanlarda hissettiğim -uygulardan bahsetmek istiyorum.6 yıllık evliliği olan,ikinci hamileliğini yaşayan bir eşim.evliliğimiz zor günler geçirdi,ayrılma noktasına geldiğimiz oldu ama ayrılmadık.hamilelikten midir bilmiyorum amaa ben eşime bağlandım son günlerde ve çok mutluyum bu durumdan.eşimle yaşadığımız o günlerde bazı kararlar almıştım,kavgalarımızın daha da büyümemesi için.bunları son 5 ay kadardır uyguluyorum ve tartışmaları büyümeden önlüyorum.evimizde huzuru yakaladık sayılır Allah'ın izniyle,yarınlara inanarak,umutla,yanımdaki adamla yaşlanarak geçireceğim diyerek bakabiliyorum.hatta eşim maddi anlamda rahatlarsak 3.çocuğu yapalım diyor.zor günlerimde yanımda olan kadınlar klübü üyeleri bugünleri de paylaşmak istedim...ALLAH'Im herkesin yuvasını korusun,bizim de sizlerin de...

Kızlar sizinle neredeyse herşeyi paylaşır oldum.son zamanlarda hissettiğim duygulardan bahsetmek istiyorum.6 yıllık evliliği olan,ikinci hamileliğini yaşayan bir eşim,anneyim.evliliğimiz zor günler geçirdi,ayrılma noktasına geldiğimiz oldu ama ayrılmadık.hamilelikten midir bilmiyorum ama ben eşime bağlandım son günlerde ve çok mutluyum bu durumdan.eşimle yaşadığımız o günlerde bazı kararlar almıştım,kavgalarımızın daha da büyümemesi için.bunları son 5 ay kadardır uyguluyorum ve tartışmaları büyümeden önlüyorum.evimizde huzuru yakaladık sayılır, Allah'ın izniyle,yarınlara inanarak,umutla,yanımdaki adamla yaşlanarak geçireceğim diyerek bakabiliyorum.hatta eşim maddi anlamda rahatlarsak 3.çocuğu yapalım diyor.zor günlerimde yanımda olan kadınlar klübü üyeleri bugünleri de paylaşmak istedim...ALLAH'Im herkesin yuvasını korusun,bizim de sizlerin de...

Hayat imtihanlarla dolu. Her birimizin kendimize gore zorluklar yasiyoruz. Zaten Allah kimseye tasiyamayacagi yuk vermezmis. Sukredelim bu halimize.
Cok sevindim yuvanizdaki huzurun tekrar yerine geldigine.
Allah cocuklariniza saglik sihhat versin.
♥♥

kızlar sizinle neredeyse herşeyi paylaşır oldum.son zamanlarda hissettiğim duygulardan bahsetmek istiyorum.6 yıllık evliliği olan,ikinci hamileliğini yaşayan bir eşim,anneyim.evliliğimiz zor günler geçirdi,ayrılma noktasına geldiğimiz oldu ama ayrılmadık.hamilelikten midir bilmiyorum ama ben eşime bağlandım son günlerde ve çok mutluyum bu durumdan.eşimle yaşadığımız o günlerde bazı kararlar almıştım,kavgalarımızın daha da büyümemesi için.bunları son 5 ay kadardır uyguluyorum ve tartışmaları büyümeden önlüyorum.evimizde huzuru yakaladık sayılır, allah'ın izniyle,yarınlara inanarak,umutla,yanımdaki adamla yaşlanarak geçireceğim diyerek bakabiliyorum.hatta eşim maddi anlamda rahatlarsak 3.çocuğu yapalım diyor.zor günlerimde yanımda olan kadınlar klübü üyeleri bugünleri de paylaşmak istedim...allah'ım herkesin yuvasını korusun,bizim de sizlerin de...

inşallah aminnnnn tşk ederiz iyi dileklerin için senin adına sevindim

Hayat imtihanlarla dolu. Her birimizin kendimize gore zorluklar yasiyoruz. Zaten Allah kimseye tasiyamayacagi yuk vermezmis. Sukredelim bu halimize.
Cok sevindim yuvanizdaki huzurun tekrar yerine geldigine.
Allah cocuklariniza saglik sihhat versin.
♥♥

sağol canım,eşimi artık hep mutlu etmek ve onu hiç kırmak istemiyorum hatta kıracağım diye korkuyorum,son günlerde onu sevdiğimi anlıyorum bu hallerimden.yeni evli olduğumuz günlerdeki gb üzerime titresin istiyorum o da bensiz nefes alamasın istiyorum.evlilikte hoşgörü,sabır şartmış yeni anladım.

inşallah aminnnnn tşk ederiz iyi dileklerin için senin adına sevindim

sağol canım.Allah'ım zor günler yaşayan evliliklere, aydınlık günleri göstersin.bizimkini de daim kılsın inşAllah...

Kızlar sizinle neredeyse herşeyi paylaşır oldum.son zamanlarda hissettiğim duygulardan bahsetmek istiyorum.6 yıllık evliliği olan,ikinci hamileliğini yaşayan bir eşim,anneyim.evliliğimiz zor günler geçirdi,ayrılma noktasına geldiğimiz oldu ama ayrılmadık.hamilelikten midir bilmiyorum ama ben eşime bağlandım son günlerde ve çok mutluyum bu durumdan.eşimle yaşadığımız o günlerde bazı kararlar almıştım,kavgalarımızın daha da büyümemesi için.bunları son 5 ay kadardır uyguluyorum ve tartışmaları büyümeden önlüyorum.evimizde huzuru yakaladık sayılır, Allah'ın izniyle,yarınlara inanarak,umutla,yanımdaki adamla yaşlanarak geçireceğim diyerek bakabiliyorum.hatta eşim maddi anlamda rahatlarsak 3.çocuğu yapalım diyor.zor günlerimde yanımda olan kadınlar klübü üyeleri bugünleri de paylaşmak istedim...ALLAH'Im herkesin yuvasını korusun,bizim de sizlerin de...

ayy ne guzell allah mutlulugunuzu daım etsın...bebesınızı saglıkla kucagınıza nasp etsın ısteyen herkesede nasp etsın rabbım

MaşALLAH :nazar:
ALLAH mutluluğunuz daim etsin..
Yılmayıp kurtarmışsınız evliliğiniz :nazar:
Bebişte geliyormuş :emir_bebek:

Olaylar büyümesin diye napıyorsunuz mesela ?
Başarıya giden zorlu mücadelenizi merak ettim :26: :KK53:
Örnek alalım.
Sayın shinox hanım mikrofon sizde :KK12:

:21:

ayy ne guzell allah mutlulugunuzu daım etsın...bebesınızı saglıkla kucagınıza nasp etsın ısteyen herkesede nasp etsın rabbım

sağol canım.bebişimizi kucaklamaya iki ayımız kaldı.Allah'ın izniyle sağlıkla kucağımıza alırız inşallah.isteyip de olamayanlara da nasip etsin, anne olmak...

Aslında formül açık ve netmiş.saygı,karşındaki çirkinleşse de.sevgi,çok şey beklemeden vermeye çalışmak.sabır,küçük şeyleri büyütme,büyükleri gelmesin desem kendimce bunlar.

MaşALLAH :nazar:
ALLAH mutluluğunuz daim etsin..
Yılmayıp kurtarmışsınız evliliğiniz :nazar:
Bebişte geliyormuş :emir_bebek:

Olaylar büyümesin diye napıyorsunuz mesela ?
Başarıya giden zorlu mücadelenizi merak ettim :26: :KK53:
Örnek alalım.
Sayın shinox hanım mikrofon sizde :KK12:

:21:

çok sağol canım.formülü belliymiş ama ben uygulamamaşım.saygı, sabır ve iyi niyet bence.sevgiler canım...

19 yasndayım kacarak evlenmstım 9 ayın sonunda ayrıldık 6 ay once aldrdım ıste hazranın sonunda dgum yapcaktm

kıyamam yaşın daha çok küçük.eğitim hayatına devam et bence.ilerde iyi bir evlilik ve bebiş Allah nasip etsin.yapman gereken çok şey var evlilik en son mutlulukla olsun dilerim.üzme kendini...

kıyamam yaşın daha çok küçük.eğitim hayatına devam et bence.ilerde iyi bir evlilik ve bebiş Allah nasip etsin.yapman gereken çok şey var evlilik en son mutlulukla olsun dilerim.üzme kendini...

amın ıns. kısmet alın yazısı boyle hamısler duyunca kahroluyrum aldrmaasamıydım dyrum aama nasp olsaydı dgurudum dyede dusunuyrm

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: mutlulugunuzz daim olsunn ALLAHIM sizi korusunn :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X