Kadınlar Kulübü Atatürk Ziyaret Defteri

ATATüRK Ziyaret Defteri'miz ile ona söyLemek istediğimiz ne varsa payLaşaLım istedim..

YazıLacak çok şey var biLiyorum... İçinizde tutmayın ne oLur.. Bir iki keLime dahi oLsa yazın... Sizin yazacağınız 2 keLime beLki başkasının destanLar yazmasına vesile, iLham oLacaktır...

Ben ŞimdiLik aşşağıdaki resimLe anLatmak istiyorum duyguLarımı...

Söz SizDe...

adsz1yi7.png

atatrk4ld4.jpg
ATAMMMM senin kurduğun cumhuriyetimizi yerle yeksan etmeye çalışıyorlar ama ben ve benim gibi gençler sonuç ne olursa olsun senin yolunda yürümeye sonsuza dek devam edecek ve çocuklarımıza da seni anlatacağız eminim ki bu düzen böyle devam etmeyecek . Ruhun şad olsun MUSTAFA KEMALİM <3

" Kadınlarımız eğer milletin gercek anası olmak istiyorlarsa, erkeklerimizden çok daha aydın ve faziletli olmaya çalışmalıdırlar. "

Mustafa Kemal Atatürk

"Kahraman Türk kadını. Sen yerlerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde yükselmeye layıksın."
Ayağına kapanan bir kadını kaldırarak yaşlı gözlerle bu cümleyi sarf eden bir erkek.Bir kahraman, tek adam.
Mustafa Kemal Paşamız. Atamız.
Sevgili KK teşekkürler böyle bir başlığa bu forumda yer verdiğiniz için...

Muhtaç olduğumuz kudretin damarlarımızdaki asil kanda mevcut olduğunu maalesef unutuyoruz bazen Ata'm. :KK43:

Bir Başkanlık uğruna onca kan dökülüyor Atam.
Senin emanetini bu hala getirenler lanet olsun. Ettiklerinden bulsunlar.

Sevgili Atatürk ve fedakar binlerce vatan evladı sayesinde bugün bir kere daha 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Cocuk Bayramını kutlayabiliyoruz. Ruhlarınız şad olsun...En Büyük TÜRKİYE

" Hürriyetin de, eşitliğin de, adaletin de dayanak noktası Ulusal Egemenliktir. "

Mustafa Kemal Atatürk

Atammm keşke çocukluğumdaki kadar temiz kalsaydın,kimse kirletemeseydi anılarımızı yine de hakkını helal et bu ülkeye güzel,onurlu,eşsiz insan...

Atammm kim senin icin ne derse desin biz seni ilkokul siralarinda daha kucukken yurekten sevdik kimsenin lafiylada vazgecmiyecegiz senden keske biraz daha yasasaydin da ulkemiz daha iyi yerlere gelseydi sen rahat uyu izindeyiz Atamm

X