Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Kadınlarda saç ekimi tecrübeleri

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Ekilen saçlar 15 gün sonra döküldü.3. Aydan sonra çıkmaya başlıyormuş yeni ekilenler. Sabırsızlıkla bekliyorum. Çok istyodum, hayalimdi, erkek gibi bi alnım vardı, saçımı arkaya asla bağlayanıyordum, ama çok meşakkatli bi süreç. Değer inşallah. İsmi memnun olursam söyleyeyim inşallah.Benim ekileli 2,5 ay oldu. Memnun kalırsam özelden fotoğrafı hemen silmek kaydıyla gönderebilirim. Ama şimdi yorum yapmak için erken.

Ekilen saçlar 15 gün sonra döküldü.3. Aydan sonra çıkmaya başlıyormuş yeni ekilenler. Sabırsızlıkla bekliyorum. Çok istyodum, hayalimdi, erkek gibi bi alnım vardı, saçımı arkaya asla bağlayanıyordum, ama çok meşakkatli bi süreç. Değer inşallah. İsmi memnun olursam söyleyeyim inşallah.Benim ekileli 2,5 ay oldu. Memnun kalırsam özelden fotoğrafı hemen silmek kaydıyla gönderebilirim. Ama şimdi yorum yapmak için erken.
Merhabalar saclarinizi tamamen kazittiniz mi bendede erkek tipi dokulme var tepe bolgelerim açık düşünüyorum ama iyi bir yer bulmak gerek

Hayır saçlarım kazınmadı, ekilen alan kazınmadı. sadece verici bölge yani enseden bir bölüm kazındı.
Cok mutlu oldum bunu duyduguma bende kazitmak istemiyorum çünkü,peki saclarinizin durumu simdi nasil bir sorun yasadiniz mi görüştüğüm sac ekim merkezlerinin bazilari kazinmasi gerek dedi bana,maliyeti ne oldu cok soru sordum kusura bakmayin saclarim psikolojimi alt ust etti

Evet ekilen saçlarımın büyük bir kısmı çıktı, şu an 10 cm kadar oldu, tam istediğim gibi olmadı ama yine de muhteşem bir değişim oldu benim için
Merhaba canım. Peki saçlarımız aktif dökülürken de yapılabilir mi?
Bir de memnun kalırsam doktor adı paylasirim demistiniz ya doktorunuz kim acaba 😊

Merhaba canım. Peki saçlarımız aktif dökülürken de yapılabilir mi?
Bir de memnun kalırsam doktor adı paylasirim demistiniz ya doktorunuz kim acaba 😊
Ben saçım döküldüğü için değil, alın çizgimi öne almak için yaptırdım. Dökülen saçta ekim yaptırmak maalesef iyi sonuçlar vermiyor

Ben saçım döküldüğü için değil, alın çizgimi öne almak için yaptırdım. Dökülen saçta ekim yaptırmak maalesef iyi sonuçlar vermiyor
Tam anlayamadım ya kusura bakma 🙈😊
Mesela benim saçımın tepe kısmı zamanla seyreklesti. Ben bu alana siklastirma için dusunmustum. Tecrubenden faydalanmak için soruyorum da olumsuz mu sonuç olur acaba

Merhabalar, bende saç ekimi yaptırmak istiyorum. Ama saçlarım döküldüğü için alın çizgimi öne çekmek için, maalesef geniş bir alnım var ve bu beni etkiliyor. Saçlarımı at kuyruğu yapmaya utanıyorum ve bir süre kahkül kullandım ama kıvırcık saçlı olduğum için kahkül kullanmak çok zor bu yüzden 2 senedir saç ekimi düşünüyorum. Siz saç ekiminden memnun kalmış görünüyorsunuz. Nerede yaptırdığınızı öğrenebilir miyim acaba?

X