Kadinlik gururum incindi

Ilk konu açildiginda da çok seyler yazmistim, hatta esine geri gitmene karsi gelmistim fakat seni simdi dövmesi ne kadar üzücü. Keske ben yanilsaydim, keske mutlu mesut bir sekilde yuvaniza devam edebilseydiniz :KK43:

Ne yazikki görünen köy meselesi oldu canim. Eminim çok çabalamisindir fakat insanlar degismiyor iste ve hiç bir insan ugruna hayatini mahv etmeye, mutsuz yasamaya degmez canim. Umarim en yakin zamanda toparlanirsin ailenin yaninda ve yaralarini sarip, hayata yeni sayfa açmaya hazir olursun.

Evet cogu insan bana gitmememi söylemisti fakat ya pisman olursam ilerde sorusu beni rahat birakmadi. Suan ailemde türkiyede benim gidecek biryerim yok. Esim kendini affettirmeye calisiyor. Beni daha önce hic götürmedigi yerlere gezmeye götürecegini söylüyor.kafam cok karisik. Ben onsuz da yasayamiyorum. Ailemin yaninda ne kadar rahat etsem de bit yanim eksik kaliyor

keşke eşin temzilik yapmıyorsun diye seni herkese rezil edeceğine,bir temizlikçi çağırıp sana yardımcı olsaydı...

valla yanlis yapiyorsun arkadasim esine dön
esin pisman kücük cocugun var
ben olsam dönerim o digerlerininde ....... yaparim
hem dönmezsen onlarin istedigi bu zaten
onlara ne yaa temizlik yaparim yapmam
konusturmam bile onlar kim ki
sadece esimle arami iyi tutarim
onun guvenini saglarim sevgisini sicak tutarim
yapacaklarin bunlar
sakin bosanma
bosanacak birsey yok
pisman olursun

Canim eger yapmasaydim inan bu kadar sikinti olmazdi. Ama benim esim bir toz görse yapilan herseyi inkar eden bir insan. O yüzden artik hic dert etmiyorum onlari. Keske kendini biraz olsun degistirebilse

heyy bu yanlis
esin degismez
sen önce ona ayak uyduracaksin
tatli söz güleryuz
sonra zamanlar istedigin gibi olur hersey

valla yanlis yapiyorsun arkadasim esine dön
esin pisman kücük cocugun var
ben olsam dönerim o digerlerininde ....... yaparim
hem dönmezsen onlarin istedigi bu zaten
onlara ne yaa temizlik yaparim yapmam
konusturmam bile onlar kim ki
sadece esimle arami iyi tutarim
onun guvenini saglarim sevgisini sicak tutarim
yapacaklarin bunlar
sakin bosanma
bosanacak birsey yok
pisman olursun

İlk yoruma istinaden yazdınız sanırım. Arkadaş dönmüş üzerine bir tokat daha yemiş. Ne pişmanlığı. Karısını bir kere döven adam pişman olur tövbe eder mi?

Kendimi hic iyi hissetmiyorum arkadaslar. Esime karsi tavirliyim onunla konusmuYorum. O ise elinden geleni yapiyor bana asiri ilgi gösteriyor sarilmaya calisiyor affettirmeye calisiyor kendini. Ben tepki vermeYince sinirleniyor. Uzatma diyor. Ne olacak bende bilmiyorum

Çocuk yaptın yerini saglama aldın demek istiyor...Hani sen kimsin ki cocuk yapıyorsun gibisinden...Ona soracaktı zati :)

Hic sorma bunu diyen görümcemin 3 cocugu var ve hic gecinemiyor esiyle sonrada benden hesap soruyor anlasamiyordunda neden cocuk yaptin. Ama herkezin basina gelecek bana yaptiklari ben buna inaniyorum

Ailesinden cook uzakta otur

Gidip gelme

Hatta cocugunu bile gosterme

Madem onlar masum bebegin yuvasini daitmayi goze almis

Affetme

Gitmemeyi bende cok istiyorum ailesine ama esim zorluyor beni hatta tokadida eltimle beni görüsmeye zorlama dedigim icin atti. Kavga büyüdü. Ama sonra yalvardi ne olur baskalari icin kavga etmeyelim. Ben cok yoruldum ya artik nasil davranacagimi sasirdim

O zaman donme

Bir kere evet dersen o tokati heran yiyebilirsin

Acaba eltin senin icin tokat yermiydi sanmam

Gitsin eltisi kadinlik yapsin ona madem

Kusura bakma bende sorun yasadim zamaninda bu tarz agiz dalaslari yeni evliyken

Ancak kararliydim esim on yil oldu gorusmuyor o akrabasiyla

Alttan alma guclu ol

Esin seni ezerse onlar zaten ezer

X