Kadinlik gururum incindi

Deryalim38Derya

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2014
91
2
Slm kizlar. Ben yaklasik iki ay önce 3 yasindaki kizimla evi terk ettim. Sebebi ise basit bir kavgada esimin ablasi ve abisini hakem olarak cagirmasi. Hic söz konusu degilken esim temizlik yapmadigimi öne sürdü cok suclandim. Ve ablasi bana cocugu sen bilerek yaptin diye hakaret etti bende ailmemi cagirdim evi terk ettim. Arkamdan herkeze temizlik yapmadim diye gittigimi söylemisler. Ve abisinin karisi benim ona 1 sene önce esimi sevmedigimi söyledigimi söylemis ara yapacaklari yerde ara bozmaya calisiyorlar. Esim beni bir kac gündür ariyo ve pisman oldugunu evime dönmemi söylüyor. Fakat ben ona kesinlikle onlarin yanina dönmeyecegimi onlarla konusmayacagimi söyledim. Eger bizi istiyorsan buraya tasinirsin dedim. Ailem 200 km uzaklikta burda is imkani cok. Fakat isim iyi birakamam ben oraya gelmem diyor. Bu durumda bosanmaktan baska caremiz yok. Kizlar ne yapmaliyim?

yav 3 yaşındaki bebişin oldugu yerde temizlik olur mu?
kırar dağıtır onunla mı evlemi kocaylamı ilgileneceksin, biraz anlayış göstersin bi işin ucundan tutuversin bi zahmet,
davranışları hoş değil eşinin, orada ablasını çağırıyor
ailene yakın olsanız aileni çağıracak, oldugunuz yerden önce eşinin davranışlarını değiştirmesini lazım bi an önce

Slm kizlar. Ben yaklasik iki ay önce 3 yasindaki kizimla evi terk ettim. Sebebi ise basit bir kavgada esimin ablasi ve abisini hakem olarak cagirmasi. Hic söz konusu degilken esim temizlik yapmadigimi öne sürdü cok suclandim. Ve ablasi bana cocugu sen bilerek yaptin diye hakaret etti bende ailmemi cagirdim evi terk ettim. Arkamdan herkeze temizlik yapmadim diye gittigimi söylemisler. Ve abisinin karisi benim ona 1 sene önce esimi sevmedigimi söyledigimi söylemis ara yapacaklari yerde ara bozmaya calisiyorlar. Esim beni bir kac gündür ariyo ve pisman oldugunu evime dönmemi söylüyor. Fakat ben ona kesinlikle onlarin yanina dönmeyecegimi onlarla konusmayacagimi söyledim. Eger bizi istiyorsan buraya tasinirsin dedim. Ailem 200 km uzaklikta burda is imkani cok. Fakat isim iyi birakamam ben oraya gelmem diyor. Bu durumda bosanmaktan baska caremiz yok. Kizlar ne yapmaliyim?

pek bı karısık anlatmıssın bacım 2 kere okudum
sen esın abısıne vs temızlık yapmıyor dedıgı ıcın evı terk ettın
esının abısının karısıda ara bulacagına senı sevmıyo o kadın dıyo
esın pişman
sen yasadıgın sehıre gelmesını ıstıyosun
esınde işim iyi bırakamam dıyo
eğer dogru anladıysam
bence buyutecek bısey yok cocuunda var eşinde pişman
dön evıne bacım cocuunuzu dusunun

Temizlik yapmıyor olabilirsin de bu bence çok büyütülecek bir olay değil.
Bir kavgada aile fertlerini hakem olarak çağırmak neyin nesi ben olsam buna bozulurdum sanırım...

öncelikle canım Allah yardımcı olsun
eşinin basit bi kavgada ailesini çağırması çok saçma çok kızdımmm
eşin temizlikten şikayet etmiş bence başka şikayet edecek bir şey olmadğı için
görümcenin çocuğu sen bilerek yaptın demesi affedilemez
sanki, tek başına yaptın saçmalık
çocuk olmasa bu sefer ondan şikayet edecekti
ALLAH bağişlasın evledında var
eşinin işi ordaysa haklı işini bırakması olmaz
birde eşin le sorun neydi ablasını falan cağrdğı merak ettim
eğer eşinin hatasını anladğını düşünüyorsan ve ailesi ile gereken çizgiyi koyacaksanız
bence evladın için barışmalısın

Evine donmelisin canim benim...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yani ablasi felan peygamber mi de cagiriyor hayir yani mukemmel insanlar mi ki onlarin dedigi sey dinleniyor, bak bu huy esimde de var, arkadasim geldi butun kusurlarini soyledi esime, ogunden beri ben esimden sogudum ciddi anlamda benim goruslerime demekki saygi gostermiyor dedim, ayrica hakemlik sadece senin es tarafindan degil senin tarafindan da biri cagrilarak yapilir, eltine sevmiyorum demis miydin ?

eve dönebilirsin, eşinle ciddi konuşup tabi önce asla bir daha bu hatayı yapmaması gerektiğini belirterek...

ve ailesi ile tamamen iletişimini kesebilirsin.

eşinin aklı başına gelmişmi? iyice gözlemle bence...

temizlik yapmıyo olabilirsin bu senin sorunun onları ilgilendirmez. beğenmiyolarsa pis buluyolarsa gelmeyiversinler evine eşinde onların ağzına bakıyo iyi resti çekmişsin bu tavrından vazgeçme.. siz onlardan daha değerliyseniz gelir yanınıza hem iş imkanıda çokmuş

Arkadas esinin ailesi ile iletisimi tamamen kesse esi bi sene sonra baslar arkadasi suclamaya sen soguksun sen soylesin sen boylesin diye, bence arkadasin ailesinin evine ablasi ile gelsin ablasina arkadasin ailesi hakem olma diye bi luksunun olmadigini kendi kizlarinin arkasinda oldugunun bir daha kizlarina karismayacagina dair hem esine hem ablasina bi konusma yapsin, arkadasta eltisi ve gorumcesi ile bayram seyran disinda gorusmesin

Temizlik Olayı Tamamen Bahane Başka Sebep Var Bence Diyememiş Temizlik Yapmıyor Diye Suçlamış

Basit Kavgalarda Hakem Neden Çağırıyor Eşiniz?

Sizin Kavgaları Hiçbi Tarafın Ailesi Bilmemeli Eşiniz Aptallık Etmiş Hatasını Anlayana Kadar Dönme Evine

Bence o cok bilmis gorumcenin haddi bildirilmesi lazim, ya birinin sen kimsin ki demesi lazim, hakem olayi bosanma durumu olan konularda iki taraftan iyi niyetli objektif kisilerden secilir, esinin burnunun iyice surtulmesi lazim yoksa ablasi kim yani senin temizligine not veriyor , oncelikle esin konusmak istiyorsa senin ailenin yanina gelip ozur dilesin ve musade isteyerek konussun, orada ailen varken de hakem olayinin nasil yapildigini acikla , ablan ne hakla hukum veriyor de ve geleceksen burada imkan var hayatimixa sil bastan baslayalim de biraz kararli dur bakalim ne olacak ? Guclu olmalisin bu donemde bu bi donum noktasi eger evliliginde sen hakim olmak istiyorsan guclu durmalisin demekki esin kadin yonetmesine girebilecek biri, sende guclu dur senin yonetiminin altina girsin

Çocukmusunuz yahu neyin hakemligi ?
Ayrıca senin için söylenen asılsız iddialar iftira niteliği taşır affetme o insanları.. ve esin kıvama gelene kadar da dönme evine

öncelikle canım Allah yardımcı olsun
eşinin basit bi kavgada ailesini çağırması çok saçma çok kızdımmm
eşin temizlikten şikayet etmiş bence başka şikayet edecek bir şey olmadğı için
görümcenin çocuğu sen bilerek yaptın demesi affedilemez
sanki, tek başına yaptın saçmalık
çocuk olmasa bu sefer ondan şikayet edecekti
ALLAH bağişlasın evledında var
eşinin işi ordaysa haklı işini bırakması olmaz
birde eşin le sorun neydi ablasını falan cağrdğı merak ettim
eğer eşinin hatasını anladğını düşünüyorsan ve ailesi ile gereken çizgiyi koyacaksanız
bence evladın için barışmalısın

hemfikirim:KK9:bosanma durumu yok ortada.. :KK36:
evlilik 2 kisiliktir.. abiler ablallar girmemeli .. :KK19:

Haklisiniz hanimlr cok karisik yazmisim ama kafam cok karisik.biz 5 yillik evliyiz bu gecen zamanda esim benim bastan beri her isime karisti temizlik olsun yemek olsun. Ben yapi olarak sakin ve iyimser bir insanim herseyin zamanla düzelecegini zannetmistim ama daha kötü oldu. Esim cabuk sinirlenir cok konusur cok laf vurur biseyden memnun kalmaz. Ben bu yüzden kendimi hep kusurlu gördüm cünkü karsindakini haksiz cikarmayi cok iyi biliyordu. Ailesine cok iyidim her derdimi ablasiyla paylasirdim ama son kavgamizda hepsi üzerime geldi. Ortada hicbir sebeb yoktu esimin dedi üste cikmakti ve beni herkeze rezil etti. Kaldigimiz yerek cok kücük herkez birbirini görüyor ben nasil yasayim bu insanlarla

Hakem gibi insanları çağırmak hoş olmamış öncelikle bu konuda kesin ve net eşinizle konuşmalısınız böyle çocukça hareket edecekse baştan bilirsiniz ona göre karar verirsiniz eşinizin işi iyiyse ailenize yakın olsun diye diretmenizin anlamı yok insan doyduğu yerde olmalı bence diğer gereksiz insanlarla aranıza mesafe koyacaksınız eşinizde bunu destekleyecek hepsi bu boşanılacak bir durum yok eşiniz hata yapmış bunu farketmiş 3 yaşında bir çocuk var ortada karşılıklı konuşulmalı derim:KK51:

eve dönebilirsin, eşinle ciddi konuşup tabi önce asla bir daha bu hatayı yapmaması gerektiğini belirterek...

ve ailesi ile tamamen iletişimini kesebilirsin.

eşinin aklı başına gelmişmi? iyice gözlemle bence...

Evet cok pismanim diyor hata yaptim diyor ben kendimi degistirecegim yeni bir baslangic yapalim dedi. Istersen ailemden bile vazgecerim dedi. Ama güvenebilirmiyim bilmiyorum

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Konu gereksiz yere buyutulmus bence ya hayir esin sizin probleminiz icin niye birilerini hakem diye cagiriyo cok komik geldi bana onlara ne :)

Benimde anlamadigim bu oldu ya. Simdi durduk yere ailesi ile kötü oldum. Ama arkamdan cok konustular böylelikle gercek yüzlerini gördüm. Resmen düsman oldular bana

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Canim ya temizlik bosanma sebebi olsaydi kac aile yikilirdi acaba.
Cok büyük bir bahane.

Aileler araya girecekse de ayirmak icin degil baristirmak icin girmeli.
O ne demek öyle abisinin hanimi esine onu sevmedigini filan söylemis :KK45:

Sen esinle ciddi ciddi konus.
Belki gercekten baska bir yere tasinirsiniz.
Eger sadece mevzu bu ise bencede yuva yikmaya deger bir sey yok ki ortada.

Allah agiz tadinizi bozmasin.
3üncü sahislar yüzünden mutlulugunuzu bozmayin.

X