Kadınsı Hissetmek - Hissetmemek.

Bugunde kendımle ılgılı kisisel bi sorundan lafa girmek istiyorum :). Gulerek baslamak istiyorum çünkü yazının devamında negatiflik his edebilirsiniz ama etmeyin yani sadece dert duvarına dert yandım :KK70:. Öncelikle bi problemimden oturu peruk kullanıyorum. Bence yogundur peruk kullanımı kadınlarda postis olaraktan falan ancak ben tam peruk kullanıyorum. Yasim genc bu beni dert olarak yoruyor. Fazla onemi olmasada kıyafet giyince sacımla uyumum olsun boyayım edeyim diyorum ancak hep yapamam perukla saglayabilirim. Takma sac takmadan da dururum bazen ama öyle de kadınsı hissetmıyorum.artık uzuuun suredır boyle. Ayrıca sac veya sağlık konusunda acmak istemedim cunku dert bnm ıcın bu konu diye. Dıs görünüs ıle ılgılı konumda epey sohbet ettik cogunuzun görüşlerini aldık cok hoş sohbetlerimiz oldu oncelikle yogun ilgi ve cevaplarınızın bana verdigi mutluluktan tesekkurumu etmek ıstıyorum hepınıze:) o soruyu genel bi soru gibi kurmaya çalışmıştım bu konumu da kendimle ilgili acıkladım.
Kadınsılık saca basa bakan sey degıl. Yine de yıprandırıyor bu konu benı. Ne sac ne boya. Ancak cok var böyle kalıplar. Yasıtlarım saclarını savurup gezerken ben bazen cıkmak istemiyorum kalabalık ıcıne cunku takma sacı hazırlama derdıne görüyorum takmadan çıkıyorum öyle de kadınsı hissetmıyorum. Hani insan hayatındaki insana da kendine de duzgun gorunmek ıstıyor ancak namumkun bazen. Kadınsı hıs etmedıgım gunler hıssettıgım gune nazaran fazladır. Bu hissi kalıcı olarak bunu nasıl saglayabilirim acaba.
Bende böyle hissettim. Oryantal ders videolarından bir iki figür yapmaya başladım. İnanabiliyor musunuz, yürüyüşüm, duruşum bile değişti.. Sizde deneyebilirsiniz

Bende böyle hissettim. Oryantal ders videolarından bir iki figür yapmaya başladım. İnanabiliyor musunuz, yürüyüşüm, duruşum bile değişti.. Sizde deneyebilirsiniz
Gercrcekkten mii? .dur bende deneyim bir :KK70: icime ummut düstü. CİDDİ ise yarıyor mu ya 😳 1.50 boy var bende absürt kacmasın haha

5 yaşında başladı saçım dökülmeye. Orta son sınıfta tamamen gitti. Yaklaşık 30 senedir peruk kullanıyorum ve ne hissettiğini, ne sordugunu cok iyi anlıyorum. Yalnız değilsin. Ve anladım ki yalnız değilmişim🙏
Gercekten sifa isterim sizin adınıza. AYrıca beni anlamanız apayrı iyi hissettirdi yalnız gibi görüyor insan kendini ..arada böyle konu açıyorum ki yeni üye gelmis olursa gorsun belki ayynıyızdır moral ediniriz diyerek. Cogu insan anlamıyor normal olarak. Sac ile giyim uyumu olusturmak bile sorun olabiliyor peruk jullanan kisilere. . Bi biz anlarız galiba bırbırımızı.. birsuru kaaaaalp bıraktım :) 😊

Seyi bilir misiniz neslican tay. Kanserden vefat etti. O da saclarına peruk takardı. İnanır mısınız onun peruklu halini hiç beğenmezdim. Gercekten enerjisini güzelligini kapatıyodu peruk. Tıpkı arkadaşımı kapattıgı gibi. Bide benim eskiler flörtler herifler full kel 😂 kel denk gelir bana saclı hallerini de gördüm ama yok kel halleri daha güzel geliyodu veletlerin. Üstelik bende minyonum.
Hayır cidden kel zaafım da yok benim gercekten. Ama o enerjiyi alınca gerçek saçmış perukmus hic beğenemiyorum.

Ayrıca ne yorması lütfen, sunuda iliştiriyim bütün hastalıkların sebebi ice atmaktır. Ne yaşıyorsak ice atmamızdan yasıyoruz. O yüzden icinize atmayın. Dökülün. Buraya dökülemezseniz bile yazın bir seyler ama dökülün. Ben öyle rahatlarım. :)
FAzsyla kibarsınız tesekkur az kalir:). Kesınlıklee öyle. Ice atmak yaranın kanamasına sancı vermesine sonuc verıyor kacınılmaz. Anlatacak pek dost olmayınca ama olsa da atıyorum kendımı bura :) ıyı gelıyorsunuz bana hep 😊. Biliyorum takip ederdim gonderılerını haberine çok üzülmüştüm..

Gercekten sifa isterim sizin adınıza. AYrıca beni anlamanız apayrı iyi hissettirdi yalnız gibi görüyor insan kendini ..arada böyle konu açıyorum ki yeni üye gelmis olursa gorsun belki ayynıyızdır moral ediniriz diyerek. Cogu insan anlamıyor normal olarak. Sac ile giyim uyumu olusturmak bile sorun olabiliyor peruk jullanan kisilere. . Bi biz anlarız galiba bırbırımızı.. birsuru kaaaaalp bıraktım :) 😊
Canımsınız. Saç ile giyim kuşağı bırakın, öyle bir an geliyor ki herşeyi uyumlu hale getirmekte zorlanıyor insan. Saçın altındaki kafayı bile😉 Ben daha çok kalpler bıraktım... Napalım canımız sağolsun❤

X