Gelinlik Modelleri kadıöy'de gelinlikçi

bonbo

Guru
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2009
375
182
arkadaşlar ya çıldırcam. hani kadıköy'de söğütlüçeşme caddesi üzerinde, üst katta bir yerde, altında ne olduğunu bile unuttum, belediye tarafından gelirken solda kalıyor bi gelinlikçi vardı. böyle ahşap bir vitrini vardı. genelde krem ve 1800'lü yılların elbiselerine benzeyen gelinlikler vardı. çok güzel bir yerdi. hatta ebru gündeş kadıköy'de gelinlikçide yakalandı acaba evleniyor mu? diye haber de çıkmıştı. ama sonradan yeğenine nişanlık diktirdiği ortaya çıkmıştı. o gelinlikçinin adı neyi ya? delircem.

Son düzenleme:
ay saf gibi yanlış da yazmışım başlığı. off nasıl unutum onu ben ya... offf...

saol canım. adını hatırlayamıyorum ki. zaten o caddede en dikkat çeken dükkan orası. baya farklı gelinlikler. zaten adı candan ise bile internet siteleri yok :sinifsinif:

neyse kadıköy'e gittiğimde bizzat bakıcam mecburen. netten ulaşmak mümkün deil.

cnm guzel bır secım goggle songul sarpbas yaz ınt adresı cıkıyor dısı ahsap dıyınce hatırladımm abımın esıde orda dıktırdı bıraz paglı ama super gelılıkler ve hıc bıryerde olmayan modeller var ınt adresınde en guzel modellerı yok yanıız modellerının baska gelınlıkcıler tarafından alınmasın dıyeeee yardımcı olduysam sevınırımm

Abımın esı bu resımdekı geln dıktırmıstı ve super olmustu bu arada bılgın olsun 3 lu resımde soldakı ılk gelınlık yandan gorunusuu

RESİMLER INT SITESINDEN ALINTIDIR......

Eklentiler

• $gln3.jpg
    $gln3.jpg
    16 KB · Görüntüleme: 124
  • $gln1.jpg
    $gln1.jpg
    7,9 KB · Görüntüleme: 115
  • $gln.jpg
    $gln.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 140
Son düzenleme:
ay canımmm sağol. çok teşekkür ederim. evet ben de biraz pahalı olduğunu tahmin ediyordum. ama şimdiden para biriktiriyorum ben. kesinlikle orda diktircem. hayrandım üniversitede okurken. çok sağol canım. gerçekten çok farklı bi yer di mi? hemen zaten insanın dikkatini çekiyo.

kızlar ben orda diktirmeye başlıcam gerçekten harika bır yer bayanın ismide sengül çok yardımcı oluo sarışın bir bayan 2000tl diyorlar ama herşeyi içinde (duvak kese taç )bazı yerlerde ayrı fiyat veriolar 3000e kadar cıkabiliyor.oradan ayrıanların yüz ifadeleri bile insanı rahatlatıyor yanı herkes mutlu ve memnun ayrılıyor.tabi bu benım soyledığım fiyat kiralık ama pazarlıksız:1rolleyes:siz o fiyatı nekedar düşürürseniz artık ve 1ayda telim edıolar.

kızlar ben de o gelinlikçiye bayılıyorum. her geçişte vitrindeki modellerden alamıyorum gözlerimi. henuz bekarım ama evlenirken ilk bakıcağım yerlerden biri orasıdır.

X