kafam çok karışık tavsiye istiyorum

handemiray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2020
485
415
31
merhaba hanımlar dışarı gözle fikir almak istiyorum. ortak bir arkadaşımız olan biriyle tanıştık 1 ay önce ve bu bir ay boyunca 7-24 hep mesajlaştık tanıdık birbirimizi daha sonra sevgili olacak gibiye kaydı muhabbet ve sonunda beni daha iyi tanımak için yanıma gelmek istedi en azından bana böyle söyledi kendisi yabancı.
yanıma geldiğinde güzel vakit geçirdik sürekli gezmek istedi tam beklediğim gibi değildi daha çok evde sohbet ederiz takılırız diye düşünmüştüm ama çok üzerinde durmadım. hatta tam iki gün boyunca benim burada işim olduğu için kendisiyle gidemediğim için tek başına başka bir şehri görmeye bile gitti. yanımdayken kendisi sevgili olma konusunu bile açtı ben uzağız zor olur dedim. deneriz demedi ama
ülkesine döndüğü son gün bilgisayarında 4 yıl çıktığı eski sevgilisinin adında bir klasörü gördüm ve bir kere de yanımda mesajlaştılar. çok büyük kavga çıkardım aklında biri vardıysa bunu bana önceden söylemeliydin dedim. o da sinirlenmen anlamsız sadece anı bunlar kötü ayrılmadık neden silecektim ki arkadaşız sadece şuan bir kere konuştum sadece sen de biliyorsun hep yanımdaydın dedi ama dediğim gibi çok kötü şeyler söyledim ben de çok kötü bir kavgaydı.
şuan ülkesine döndü ve eskisi gibi değil ben yazmazsam yazmıyor yazsa da çok soğuk. sadece bu güzel hafta için teşekkür ederim dedi ben de evet keşke bir haftamız daha olsaydı dedim sadece gülümsedi vesaire..
size sormak istediğim şey sizce o son geceki korkunç kavga yüzünden mi böyle oldu yoksa zaten başından beri ilişki için değil de gezmeye mi gelmişti çünkü kendisi çok yer gezmiş seviyor yeni yerler görmeyi? hep ilişkiye başlayacakmışız gibi konuşuyorduk oysa başlarda. ben şimdi ne yapmalıyım özür mü dilemeliyim sessiz mi kalmalıyım çok üzgünüm..

Uygun degilsiniz ,olyrluda degilmis adam ,sizinle o modda bile degilmis ,birde kavga var ,bence olumsuz

Sevgili değilsiniz ama cok büyük kavga çıkarttınız?
Ve üstüne sanki hiçbir şey olmamış keske daha 1 haftamız olsaydı demenize sadece gülümsemiş.

Bir adım olarak yanınıza gelmis ama tepkileriniz cok fazla olduğu icin muhtemelen ilişkiye taşınmaz durumunuz

herkes aynı şeyi yazmış yani evet kavga çıkarmak kötü oldu tabi klasörü görünce garibime gitti yani ne bileyim. ozaman en iyisi ölü taklidi yapmak. özür dilemeyi düşündüm ama bunaltmak da istemiyorum daha fazla iletişim kurmaya çalışarak..bilemedim

Iyi olmus kardesim. Benim bir arkadasim eski sevgilisini simdiki esi ile yasadiklari evde misafir etti. Zamaninda sirf mesafe yüzünden ayrilmislar. Kizda böyle boylu poslu güzel birsey. Esine "ya kabul edersin, ya kabul edersin" diye kabul ettirmis. Yani böyleleri var 🤷‍♀️

Iyi olmus kardesim. Benim bir arkadasim eski sevgilisini simdiki esi ile yasadiklari evde misafir etti. Zamaninda sirf mesafe yüzünden ayrilmislar. Kizda böyle boylu poslu güzel birsey. Esine "ya kabul edersin, ya kabul edersin" diye kabul ettirmis. Yani böyleleri var 🤷‍♀️
yani ben sinirlendim işte zaten mesajlaştılar yanımda bikere e bir de klasörü görünce kızın artık az da değil 4 sene çıkmışlar.

yani ben sinirlendim işte zaten mesajlaştılar yanımda bikere e bir de klasörü görünce kızın artık az da değil 4 sene çıkmışlar.

Bazilarina göre sorun yok orda durmasinda. Ve hala görüsüyorlar. Bende istemezdim. Hani kimse kanli bicakli olmasin ama arada cocukta yoksa gereksiz bana göre.en azindan göze carpmayacak bir yerde tutsun. Bence ikinizin beklentileri farkliymis

bunu deyip

bunu demek..

dengesiz olduğunuzu düşünmüştür muhtemelen.
eklemeyi unuttum kendisi kavga esnasında sevgili değiliz zaten basit birşey değil bu beraber çok vakit geçirmek gerekir dedi. e ülkeler farklı zaten başından beri ilişki düşünmemiş ozaman? ama öyle davranmadı konuşurken gayet ilişki istiyordu. yani gerginlik de tırmandı tabii bu cümlesinden sonra

Bazilarina göre sorun yok orda durmasinda. Ve hala görüsüyorlar. Bende istemezdim. Hani kimse kanli bicakli olmasin ama arada cocukta yoksa gereksiz bana göre.en azindan göze carpmayacak bir yerde tutsun. Bence ikinizin beklentileri farkliymis
bence sık da görüşüyorlar diye düşündüm ona da yükseldim. ne yani ayda bir görüşüyorlar da o da bana mı denk geldi yani? demek ki sık sık görüşüyorlar

X