Kafam çok karışık

keremzuzu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
1
0
40
merhabalar aranıza yeni katıldım.çok dah farklı olsun isterdim ama bir sorunum var ve yardımınıza ihtyacım var.4 yıllık evliyim severek evlendim.ama 2 yıl beraber olamadık.cok sorunlar yasadık ve yorulduk.ama sonunda gecti dedim.bir bebeğim oldu henüz 2 aylık.daha 20 günlük lohusa iken esimden tokat yedim.unutamıyorum tek suçum bebek küçük tatile cıkamam demek oldu.annemlerdeydik ozaman çok sıkılmş sen git gez dolaş dedim tokat yedim.arkasından bunu daha unutamadan sadece hakaretlerine cevap verdiğim için arabadan inip bana yine tokat attı.bunu ondan hiç beklemediğim için çok yıkıldım karıncayı bile incitemez diye düşünürdüm.kendimi bir savaştan çıkmış gibi hissediyorum ve ayrılmak istiyorum.yardım edin siz olsanız ne yapardınız .çünkü artık onu bir yabancı gibi görüyorum öyle sogudumkı.oda sadece çocuk için yasadıgını soyluyor benimle.siz söyleyim içime öyle battıkı gururum kırıldı ne yapayım

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz arkadaşım...
size ayrılın ya da ayrılmayın diyemem ama
eğer eşiniz kendini düzeltmeyecekse,size iyi bir eş,
bebeğinize iyi bir baba olamayacaksa,eşinizle oturup konuşun ve
ortak bir karar varın derim... bebek için zoraki birliktelik
hem o bebeğe zarar verir hem de sizlere...
Allah yardımcınız olsun...

Konunuzu içerik nedeniyle;
Eşi ve Eşinin Ailesi - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU
bölümüne taşıyorum,lütfen o bölümden devam edelim...
sevgiler...

Henüz evliliğiniz yeni nasıl bu hale geldiniz anlamadım.
2 yıl birlikte olamadık demişsiniz ama her ne sebeple olursa olsun
eli size kalkmamalıydı....Ve de.... evet bir şok daha çocuk için yaşıyormuş eşiniz.
Pardon da soyu devam etsin diye mi evlendi?
Aileniz ne diyor bu konuda? Destek alacağınız yakınlarınız.....

merhabalar aranıza yeni katıldım.çok dah farklı olsun isterdim ama bir sorunum var ve yardımınıza ihtyacım var.4 yıllık evliyim severek evlendim.ama 2 yıl beraber olamadık.cok sorunlar yasadık ve yorulduk.ama sonunda gecti dedim.bir bebeğim oldu henüz 2 aylık.daha 20 günlük lohusa iken esimden tokat yedim.unutamıyorum tek suçum bebek küçük tatile cıkamam demek oldu.annemlerdeydik ozaman çok sıkılmş sen git gez dolaş dedim tokat yedim.arkasından bunu daha unutamadan sadece hakaretlerine cevap verdiğim için arabadan inip bana yine tokat attı.bunu ondan hiç beklemediğim için çok yıkıldım karıncayı bile incitemez diye düşünürdüm.kendimi bir savaştan çıkmış gibi hissediyorum ve ayrılmak istiyorum.yardım edin siz olsanız ne yapardınız .çünkü artık onu bir yabancı gibi görüyorum öyle sogudumkı.oda sadece çocuk için yasadıgını soyluyor benimle.siz söyleyim içime öyle battıkı gururum kırıldı ne yapayım

2 yıl berber olmadık çok sorunlar yaşadık demişsin, neden ayrı kaldınız canım?
pardon galiba cinsel bi sorun, eşin bu yüzden agresif olabilir mi,
bana psikolojik bi sorun gibi geldi, karıncayı bile incitmezdi demişsin, birden ne oldu ki

Son düzenleme:
tokat gelene kadar hiçbir sorununuz yok muydu?
yani herşey bir tokatla mı başladı.
eğer ne zamandır sorunlar varsa bu evliliği bi masaya yatırmak gerek gibi.
yok çocuk doğduktan sonra olduysa herşey; belki ilginin bölünmesi yüzünden bir bunalım falan olabilir.
ama gene de sadece çocuk için birlikteyaşadığını söylemek çok ayıp.
ciddi bir konuşmaya ihtiyacınız var..

Enteresanmış Kocan
Bence boşan
Hatta 5dk bile durma Fikrimce.
Zaten soğumuşsun oda soğumuş.:1ninca:

İster durup dururken ister baştan beri sorunlarınız olsun farketmez, size şiddet uygulayan, size çocuk için birlikteyim diyen birini boşayın gitsin. Böyle çiğ insanlara gıcık oluyorum.
Ne hakla size vurabilir ki. Herkes haddini bilecek. Kimsenin kimseye vurmaya hakkı yoktur.

tokat olayına kadar sorunlarınız var mıydı neden böyle birden değişirki insan seviği insana canını acıtırki eşiniz sorunları olabilir mi acaba

İster durup dururken ister baştan beri sorunlarınız olsun farketmez, size şiddet uygulayan, size çocuk için birlikteyim diyen birini boşayın gitsin. Böyle çiğ insanlara gıcık oluyorum.
Ne hakla size vurabilir ki. Herkes haddini bilecek. Kimsenin kimseye vurmaya hakkı yoktur.

üstelik lohusa bir kadına:umursamaz:

hemen boşanmayı düşünme
durumu düzeltmeye çalış konusun tatile çıkın yeğeme çıkın
beraber vakıt geçrin
baktın olmuyor boşarsın...
neler oluyor su dünyada inan hiç değmezz.
ama onceliğni durumu düzeltmek olsun tokat olayına gelınce hiç yakşmamıs çok ayıp çok terbiyesizce.
saygıyı bıtırıen bir unsur
iyi düşünün oyle karar vrin bence...

bir tokat uğruna hemen boşanılmaz zaten bebek olduktan sonra

ufak tefek krizler her ailede oluyor yani eskisi gibi olmuyor, bence onunda

piskolojik sorunları vardır fazla üstüne gitme ve bu konuyu açıp konuşma

sadece yanlış hareket olduğunu söyle birdaha olmaması dileğiyle

tekrar sana vurursa sende ona takat at ki bilsin elin armut toplamadığını

hemen boşanmayı düşünme
durumu düzeltmeye çalış konusun tatile çıkın yeğeme çıkın
beraber vakıt geçrin
baktın olmuyor boşarsın...
neler oluyor su dünyada inan hiç değmezz.
ama onceliğni durumu düzeltmek olsun tokat olayına gelınce hiç yakşmamıs çok ayıp çok terbiyesizce.
saygıyı bıtırıen bir unsur
iyi düşünün oyle karar vrin bence...

iyi de tokatı yiyen kadın niye düzeltmeye çalışan da o olsun.
kadın zaten tatile gidemem dediği için tokat yemiş.
yediği tokatın üstüne bi barda soğuk su içip hadi yemeğe çıkalım mı desin.
adam da zaten yapıcı olacak olsa önceden yıkmazdı.

bana göre sizde hatalısınız.. eşiniz belliki çok bunalmış.. sizinle birlikte tatil yapmak istemiş..ya deseydi:" karıcım sen yeni doğum yaptın ben tatile gidiyorum" o zaman ne yapardınız?

eşinize tatlı dille: aslında çok isterim bende sıkıldım, ama nasıl yapsakki, bebekle rahat edebilirmiyiz vs..

eşinizde tokat atmakta hatalı.. ne yani, sinirlenince hemen tokat mı atacak? ve sadece çocuk için yaşadığını söylemesi de ilginç..

acaba sorunlarınızı o güne kadar dil getirmediniz mi hiç? hep üstü kapatılıp geçiştirilmişmiydi? biranda adam böyle söyledi..

çocuğu olmayan burda onun neler yaşadığını bilemez
ufak çocukla yemeğe nasıl gideceksin, sosyete değilisin nerden bakıcı bulacaksın

akrabalar uzaktadır bırakamazsın zaten bırakmakta istemezsin,çocuğu olmayanlar için herşey kolay yani laylaylom ayrıntıları hiç düşünmüyorlar.

çocuğu olmayan burda onun neler yaşadığını bilemez
ufak çocukla yemeğe nasıl gideceksin, sosyete değilisin nerden bakıcı bulacaksın

akrabalar uzaktadır bırakamazsın zaten bırakmakta istemezsin,çocuğu olmayanlar için herşey kolay yani laylaylom ayrıntıları hiç düşünmüyorlar.

çocuk olup olmaması ne alaka şimdi?

ben çok gördüm tatilde daha el kadar bebeklerle tatile gelenleri.. etraflarına branda gibi bişey çekip ( eşleri) emizirip hemen uyutuyorlar yanlarında beşiklerinde..sonra havuzunada giriyor, istediğinide yapıyor..

hiçbiride sosyete ye benzemiyordu sizin tabirinizle..:nazar:

ne aşk ne sevgi kalmamış ..üstüne birde saygıyı bile yitirmiş bir eş... ne anlamı var ki artık evli olmanın... cesaretiniz varsa kaldırabilicekseniz bence ayrılın onun şiddetini hakaretini çekmeye değmez şu 3 günlük dünya...

eşinin değişebileceğini düşünüyorsan boşanmayı düşünme,bir yuva kolay kurulmuyo,oturup hiç konuştunuzmu?

X