Gebeliğe Hazırlık Kafam karıştı ovulasyon için heellp 😃

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

seleny0

Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
161
131
Kızlar ovulasyon testim hiç böyle olmazdı 2 gün koyu görürdüm 3. Gün silikleşirdi. Bu ay bir gecikme söz konusu normalde 12. Günde yumurtlama olurdu şuan 18. Günümde hala aşağıda eklediğim gibi çıktı. Yorumlar mısınız?
A1EE23FB-6000-4ADE-A871-D390ECB80E13.jpeg

Canım silikleşmiş zaten dün pik yapmış demek bu ay çabuk çatlamış yumurtan tetikleyici birşeyler yemişsindir

21 nisanda yumurtlama olmuş zaten, 21-22 sinde de çatlamış. Sanırım 21 inde birini sabah birini akşam yapmışsınız.

21 nisanda yumurtlama olmuş zaten, 21-22 sinde de çatlamış. Sanırım 21 inde birini sabah birini akşam yapmışsınız.
Ama 21 indeki testte de bunlar fotoğraf olduğu için tam net çıkmıyor da yine koyu yani nerdeyse t çizgisine yakın koyuluktaydı. Çatladıktan sonra böyle t çizgisi koyu mu olur? Ben diğer aylarda yaptım hemen baya silikleşmişti. Bi önceki posta da ekledim mart ayındkai testlerimi

Ama 21 indeki testte de bunlar fotoğraf olduğu için tam net çıkmıyor da yine koyu yani nerdeyse t çizgisine yakın koyuluktaydı. Çatladıktan sonra böyle t çizgisi koyu mu olur? Ben diğer aylarda yaptım hemen baya silikleşmişti. Bi önceki posta da ekledim mart ayındkai testlerimi
Bir önceki günden daha az koyu çıkınca çatlamış oluyor.

Çok kafam karıştı ya 4 aydır bu şekilde ovulasyon testi yapıyorum hemen silikleşirdi şuan neden böyle olmuş olabilir ki
İlaç falan kullandınız mı? Ya da kür? Belki onlar etkilemiştir. Ama endişe edeceğiniz bir durum değil. Muhtemelen yarın tamamen silikleşir.

Normalde ama baya silik olurdu hatta diğer ayları da ekleyeyim burayaEki Görüntüle 2831850
Şu yüzden olur canım ilk yaptın koyu çıktı ikinci yaptığın az silik çıktı ya demek ki daha yeni çatlamış yumurtan o yüzden az siliktir diğer aylar çatlamadan birkaç saat sonra yaptığın için hemen silikleşiyordur

Şu yüzden olur canım ilk yaptın koyu çıktı ikinci yaptığın az silik çıktı ya demek ki daha yeni çatlamış yumurtan o yüzden az siliktir diğer aylar çatlamadan birkaç saat sonra yaptığın için hemen silikleşiyordur
Ama diğer günlerde de bir sonraki gün yapıyordum 21 inde çatladıysa eğer bir gün olmuş oluyor neden hala koyu çıksın ki

Ama diğer günlerde de bir sonraki gün yapıyordum 21 inde çatladıysa eğer bir gün olmuş oluyor neden hala koyu çıksın ki
Testin koyu değil hafif silikleşmiş yani çatlamış Şöyle anlatayım mesela ;

22 Şubat 19.00 Pik
23 Şubat 20.00 fazlasıyla silik
(Demek oluyor ki 22 şubat 21.00-23.00 gibi çatlama gerçekleşmiş ki bu kadar silik)

Ya da

20 Nisan 20.00Pik
21 Nisan 15.00 çok az silik
(Demek oluyor ki 21 nisan 11.00-14.00 gibi çatlama gerçekleşmiş ki az silinmiş)

Çatlama saatini hiçbirimiz bilemeyiz her ay farklı saatlerde oalbilir

Kızlar ovulasyon testim hiç böyle olmazdı 2 gün koyu görürdüm 3. Gün silikleşirdi. Bu ay bir gecikme söz konusu normalde 12. Günde yumurtlama olurdu şuan 18. Günümde hala aşağıda eklediğim gibi çıktı. Yorumlar mısınız?Eki Görüntüle 2831849
Bazen benimde böyle oluyor. Acaba yumurtam çatlayamıyor mu diye kuşkulanıyorum. Sebebini öğrenebildiniz mi 🙈

X