Kafam karisti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Edelstein

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2021
786
2.172
Merhaba arkadaşlar,

Bugün sevgilim bana diyor ki bir rüya gördüm.
Rüyamda başka bir kızla nişanlanmışım.
Düğüne bir hafta kala seni görüyorum bir yerde, yanımdaki kızı unutuyorum.
Sonra anneme gittim dedim ki, anne bugün onu gördüm, ben yapamıcam başkasıyla diye.

Annesi sürekli evlenmemizi diretiyor uzun süreli ilişkimiz olduğu için ayrıca. Onu oyaladığımı falan sanıyor diye düşünüyorum, ki öyle bir şey asla yok, söz konusu olamaz.
Birkaç çözmemiz gereken sorun vardı evlilik yoluna girmeden. Ben de iki haftadır ilişkiyle ilgili acabalara düşmüştüm.
Bugün her şeyi çözdük ve barıştık ama bu "rüyanın" altında suçluluk psikolojisi mi yatıyor, ben mi abartıyorum, ya da kendince evliliği hızlandırmak için beni mi kışkırtıyor?

Kafam karıştı benim biraz. Aydınlatın beni kızlar. 🤷🏻‍♀️

Son düzenleme:
Ne kadar süredir birliktesiniz? Daha önce hiç güvensizlik veren bir davranışı oldu mu?

şimdi şöyle, annesi muhtemelen onun da başının etini yiyor evlenin diye, devamlı kafasında bu olunca da ister istemez bilinç altına yansımış olabilir diye düşündüm. Yani evlilik temalı rüya görmesinin nedeni bu olabilir.

ama başka kızla evlendiğini görmesi falan, bence tesadüf , yani sonuçta rüya, akıl sır ermiyor böyle işlere.

eğer sizi aldatıyor olsaydı bunun tek belirtisi gördüğü rüya olmazdı bence :KK48:

İlişkinizin detaylarına hakim olmadığım için belli bir şey söyleyemem ama, ya sizin dediğiniz gibi üstü kapalı olarak evlilik muhabbetini gündeme getirmek istiyor, ya da gerçekten rüyasına üzülmüş ve gelmiş sizinle paylaşmış, eğer 2.si ise aksine sadakatine artı puan vermeniz gerekir :KK48:

Gözlemleyin, sevgiliniz size sık sık evlilik muhabbeti açıp, sıkıştırmaya çalışır gibi konuşmaya başlayacak mı diye. Ona göre şekillenir zaten her şey.

fazla evhamlı geldiniz bana ama, bence bu kadar stres etmeyin her şeyi kendinize 😊

Ya gerçek bir rüya ya da göz korkutma.
Sen gelmezsen başkası gelir gülüm

Demek istemiş kendince🙈

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sevgilim bana diyor ki bir rüya gördüm.
Rüyamda başka bir kızla nişanlanmışım.
Düğüne bir hafta kala seni görüyorum bir yerde, yanımdaki kızı unutuyorum.
Sonra anneme gittim dedim ki, anne bugün onu gördüm, ben yapamıcam başkasıyla diye.

Annesi sürekli evlenmemizi diretiyor uzun süreli ilişkimiz olduğu için ayrıca. Onu oyaladığımı falan sanıyor diye düşünüyorum, ki öyle bir şey asla yok, söz konusu olamaz.
Birkaç çözmemiz gereken sorun vardı evlilik yoluna girmeden. Ben de iki haftadır ilişkiyle ilgili acabalara düşmüştüm.
Bugün her şeyi çözdük ve barıştık ama bu "rüyanın" altında suçluluk psikolojisi mi yatıyor, ben mi abartıyorum, ya da kendince evliliği hızlandırmak için beni mi kışkırtıyor?

Kafam karıştı benim biraz. Aydınlatın beni kızlar. 🤷🏻‍♀️
Emir Sarıgül olayını okumuş ondan sonra uyumuş herhalde. Valla aynı ona benziyor 🤷‍♀️

Ay ben bi sürü rüya görürüm çeşit çeşit
Evliyken bi kere boşandığımızı görmüştüm
Rüya deyin geçin bence
Bazen gerçekten bi anlamı olmuyor
Benimkiler mesela adeta rio karnavalı 😂

Olmayan rüyayı size böyle anlattığını düşünüyorsanız o ayrı tabi
O zaman zaten direkt güven problemi var demek

Bu rüya bazı şeyler tersine dönebiliyor gördüğün rüya tam tersi olurr
bende değişik değişik şeyler görüyodum evlenmeden önce kocam beni aldatıyordu :KK70:
bende gidip başkasıyla evleniyordum çok kötü ya
hattaa şu zamanları bile görüyorum yakasına yapışıyorum hemen :KK70: :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X