Kafama çok takıldı ne yapmalıyım.

Rapunzell1

Hiç ışık yok farkındayım..
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2017
330
418
Kızlar ben korunmuyorum çocuğum olursa olur diye aşırı uğraşmıyordum bu arada da iki dişime acil kanal tedavisi yaptırmam gerekti birine geçen hafta yaptırdım. Yarın diğerine yapılacak.
Neyse sabah uyandığımda karnımda aşırı şişkinlik gaz sıkışması gibi bir ağrı vardı. İş arkadaşlarım bu da gebelik belirtisi dediler. Normalde sevinirdim ama bu hafta dişlerimi yaptırıyorum korktum yani olabilir mi diye adetime 11 gün var. Tabi size hamile miyim diye sormayacağım.
Derdim diş randevusunu mu erteleyim yoksa daha her şey için çok erken bir şey olmaz varsa da tedaviyi tamamlayayım mı ne yapıyım bilemedim lütfen konum taşınmasın bilgi sahibi olanlardan akıl almalıyım.

Böyle bir bilgi çıkıyor. İnceleyin derim.

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-02-18-48-11-097_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-02-18-48-11-097_com.android.chrome.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 68
aynen daha belli bile değilmiş. Gaz sancısı var gebeyimle olmaz o işler zaten. Dişini mişini herşeyini yaptıt. Sağlam bi hamilelik olsun:)

Kızlar ben korunmuyorum çocuğum olursa olur diye aşırı uğraşmıyordum bu arada da iki dişime acil kanal tedavisi yaptırmam gerekti birine geçen hafta yaptırdım. Yarın diğerine yapılacak.
Neyse sabah uyandığımda karnımda aşırı şişkinlik gaz sıkışması gibi bir ağrı vardı. İş arkadaşlarım bu da gebelik belirtisi dediler. Normalde sevinirdim ama bu hafta dişlerimi yaptırıyorum korktum yani olabilir mi diye adetime 11 gün var. Tabi size hamile miyim diye sormayacağım.
Derdim diş randevusunu mu erteleyim yoksa daha her şey için çok erken bir şey olmaz varsa da tedaviyi tamamlayayım mı ne yapıyım bilemedim lütfen konum taşınmasın bilgi sahibi olanlardan akıl almalıyım.
Ben hamileyken kanal tedavisi yaptırmıştım bir sıkıntı yaşamadım ve insanlar ameliyat dahi olabiliyor hamileyken . Ayrıca gaz sıkışması şişkinlikte hamilelik belirtisi olduğunu yeni duydum açıkçası.

Ben hamileyken kanal tedavisi yaptırmıştım bir sıkıntı yaşamadım ve insanlar ameliyat dahi olabiliyor hamileyken . Ayrıca gaz sıkışması şişkinlikte hamilelik belirtisi olduğunu yeni duydum açıkçası.
Bende hiç duymamıştım

Adetime 11 gün var demek dün seviştim,bugün hamile miyim demek değil mi ya:)
Yani korunmadiginiz her ay gebelik riskiniz var,bunu da 28 gün geçip adet olana kadar öğrenemezsiniz. O zaman korunmasız sevişen hiçbir kadın dis operasyonu geçirmemeli ve röntgen falan cektirmemeli. Hatta sigara ve alkol de tüketmemeli :)
Ben yerinde olsam dişlerimi bitirirdim, zaten bebek varsa da öğrenmenin erken bir yolu yok. Zaten bebek yoksa da bir sonraki ay olabilir:) yani bunun sonu yok ki

Gebe olup olmadiginiz bile belli değil. Adet vaktiniz geçene kadar yapılan işlemlerin bebeğe bir zararının bulunmadigini biliyorum.

X