Kafkas Kadınlarının Güzellik Sırrı

dilbersultan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2014
29
2
Tüylerden kurtulmak için bi yöntem arıyordum bir sitede bu tarifle karşılaştım gerçek mi bu deneyen var mı? Dalga falan mı geçiyor etkisinden de bahsetmemiş. Hamam otu gibi bi şey mi elde ediyor acaba. Ben hem tüyleri döken hem de zamanla yok eden bi formül arıyorum. Ağda hamam otu kullanamıyorum alerjim var. Makine kıl dönmesi yapıyor. Lazer için param yok. Bütün vücudumu jiletle aldım en son düşünün halim beter.

Eklentiler

• wp_ss_20150927_0001.png
    wp_ss_20150927_0001.png
    79,7 KB · Görüntüleme: 474
  • wp_ss_20150927_0002.png
    wp_ss_20150927_0002.png
    84,3 KB · Görüntüleme: 534
  • wp_ss_20150927_0003.png
    wp_ss_20150927_0003.png
    21,5 KB · Görüntüleme: 540
Tüylerden kurtulmak için bi yöntem arıyordum bir sitede bu tarifle karşılaştım gerçek mi bu deneyen var mı? Dalga falan mı geçiyor etkisinden de bahsetmemiş. Hamam otu gibi bi şey mi elde ediyor acaba. Ben hem tüyleri döken hem de zamanla yok eden bi formül arıyorum. Ağda hamam otu kullanamıyorum alerjim var. Makine kıl dönmesi yapıyor. Lazer için param yok. Bütün vücudumu jiletle aldım en son düşünün halim beter.
kafkas kadınları eskiden deterjanı nerdne buluyormuş acaba:) dalga gibi geldi ya çok tuhaf bi karışım:)

Cildi tahris edebilir bence tehlikeli bir formül limon+tuz formülü ayin bpypdpgp farzlarda yapildiginda etkili kozmik bakimi inceledin mi hic ?

Deterjan amonyak yağ komik geldi bana.hani biz kadinlar herseyi sürüyoruz ya oramiza buramiza,o anlamda dalga geçmisler bence.domates portakal havuç turp kahve çay mayonez bal yoğurt yumurta soda allah ne verdiyse artık...valla forumda ciş süreni bile okuduk. O derece yanı. Bence Denemeyin. Amonyak deterjan sürülür mu hiç?

Kıllardan çok çekmiş biri olarak KAYATUZU sabunu nu kesinlikle öneririm.Lazer için bacak bölgeme 800 TL ye anlaştığım bir dönemde bana Kayatuzu nu önerdiler
,Kuaförde sirağdayla bacaklarımı aldırdım ilk 4-5 gün sabunu ıslatarak bütün bölgeye bolca sürdüm ilk seansta bile sonuç mükemmeldi :KK45:hayret ettım,kılların % 80 i bitti diyebilirim, ayak parmaklarımda bile kalın kalın çıkan kıllar bir anda birkaçtaneden ibaret tüye dönüştü,Her ay ağda zamanım geldiğinde özellikle basenlerimin iç kısmı erkek bacağından farksızdı şimdi agda yaptırmayalı 3 ay oldu, diz altında biraz yoğunluk var diğer yerler tertemiz.Benim cildim hassas değil,Allerjim yok,hiçbir problem yaşamadım, sürdükten sonra hiç yıkamadım ,iki günde bir duş aldım akşam yıne bolca sürüp yattım, anlayacağın 5 gün tuzlu tuzlu dolaştım:KK16:.Sabun karıncalanma ve yanma yapıyor:KK43: ama kuruyunca geçiyor.[/QUOTE]

Kıllardan çok çekmiş biri olarak KAYATUZU sabunu nu kesinlikle öneririm.Lazer için bacak bölgeme 800 TL ye anlaştığım bir dönemde bana Kayatuzu nu önerdiler
,Kuaförde sirağdayla bacaklarımı aldırdım ilk 4-5 gün sabunu ıslatarak bütün bölgeye bolca sürdüm ilk seansta bile sonuç mükemmeldi :KK45:hayret ettım,kılların % 80 i bitti diyebilirim, ayak parmaklarımda bile kalın kalın çıkan kıllar bir anda birkaçtaneden ibaret tüye dönüştü,Her ay ağda zamanım geldiğinde özellikle basenlerimin iç kısmı erkek bacağından farksızdı şimdi agda yaptırmayalı 3 ay oldu, diz altında biraz yoğunluk var diğer yerler tertemiz.Benim cildim hassas değil,Allerjim yok,hiçbir problem yaşamadım, sürdükten sonra hiç yıkamadım ,iki günde bir duş aldım akşam yıne bolca sürüp yattım, anlayacağın 5 gün tuzlu tuzlu dolaştım:KK16:.Sabun karıncalanma ve yanma yapıyor:KK43: ama kuruyunca geçiyor.
[/QUOTE]kayatuzu sabunu mu? Eczanelerde var mı yoksa aktardan mı alacağız?

X