Kahve İçmeye Davet Ettim

jeehan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2017
2.351
1.644
Hanımlar selam ^^

Sitenin şıpsevdisi geldi ahahahha. Ben biraz akıllandım ve sizi dinledim. Geçen bahsettiğim çocukla ilgili konu. Hani işyerinden bi çocuk eklemişti ben red edip çocuğu sonra kendim eklemiştim. Çocukla o kadar garip şeylerde ortak noktalarımız çıktı ki, çok şaşırdım. Birkaç kez o mesaj attı. Bi süre mesajlaştık öyle ama asla sürekli mesaj atıp bunaltma gereksiz samimiyet kurmaya çalışma gibi şeyleri olmadı. Haftasonu bi konuda inatlaşıyorduk, bana bu şekilde dik başlı olursan ben seni nasıl kahve içmeye çağıracağım dedi sonra konuyu aldı evirdi çevirdi ilkten onu red etmeme getirdi :KK70: sonra ne alaka beni ekledi diye düşündün sandım, utandım dedi. Biraz saçma bi şekilde konuşma bitti. Bugun ben yazdım konuşurken senle konuşurken gülmediğim bi konu olmadı eğlenceli kızsın filan dedi bana. Valla çok hoşuma gitti böyle düşünmesi. (Ben kendimi feci sıkıcı buluyorum, buraya konu da açmıştım.)

Bugun konuşurken ilgisini baya belli etti, ben de yüz yüze konuşalım mı dedim. (açtığım konulardan bilenler bilir ki acayip çekingen bi tipim bunu demem çok zordu.)

Sonuç bu hafta sonu görüşüyoruz sjdnjdndfj hem çocuktan etkilendim hem de bayadır hayatımda birisi yok.

Sizce ne giysem?

Düz siyah asimetrik kesim bi elbisem var saçlarımı fönleyip takı vs takınca elbise çok cool duruyor.

Bol mor bir gömleğim var altına halter yaka atlet, mom jean bol takı. Sıcakta hiç pantolon giymek istemiyorum ama hoş olur gibi geliyor.

Başka kafamda bi şey oluşmadı. :/ Elbise daha hoş olur gibi geliyor, fikir verirseniz sevinirim :)

Not: Çok abarttığımı söyleyenler çok haklısınız.

Kızlar çok güzel geçti 💜

Ben yolları karıştırdım, biraz yürümek zorunda kaldık. Kusura bakma gibi bir şey dedim bana ben seninle konuşmak için geldim ister yürüyerek ister otobüste ister kafede sorun değil dedi 😅 Ya çok anlayışlı konuştu, hoşlandığını söyledi :)))))))))))))))

Son düzenleme:
Ben elbiseleri daha çok seviyorum ama yaz vakti siyah renkler bana bogucu geliyor kişin bile pek kullanmam siyahi. :)
Mis gibi beyazlar pudra tonlari dururken...
Tabi tarz meselesi hani siyaha özel bir ilginiz varsa bilemicim. 👍😁

Aslında hep renkli giyinen bi tipim ama siyahda daha rahat hissederim gibi geldi bi de renkli elbiselerimin hepsi çok fazla cici şeyler ahahahaha

Elbiseyi cok severim ama bu elbise boyle bir bulusma icin biraz abarti gibi geldi bana. Bu nedenle oyumu pantolondan yana kullaniyorum.

Bol sans diliyorum. 🥰

Çekingen olmanıza rağmen davet edebilmenize çok sevindim, tebrik ederim! Bence iki kombin de uygun. Gönlünüzce olsun. ^-^

Biliyordum yeah. Bugun burda okudugum en sevimli konu bu. :KK49:
Siyah elbiseyi giy. Kendini cok rahat hissedeksin. Emin ol. Mor renk ve mom jeans bogar seni. Ilk bulusmada hic kasmaya gerek yok.:KK60:

İçinde kendinizi en iyi hissettiğiniz kıyafeti seçin bence.. Siz kendinizi nasıl hissederseniz eminim görüşmenizde o şekilde geçeçektir 😊

Siyah elbise yerine çiçekli böcekli uçuş uçuş diz üstü bir elbise giyin. Pantolon sevmiyorum pek giymiyorum, hele yazın asla

bu çocuk işyerinden değil miydi ? yanlış mı hatırlıyorum?
zaten giyim tarzını biliyordur o yüzden çok kasma :)

Bir an nişanlımla ilk buluştuğumuz gün geldi gözümün önüne🙈 acayip heyecanlıydım, ben kesinlikle abarttığını düşünmüyorum o yüzden.. Ağustos ayında görüşmüştük ve ben de beyaz, rahat bir elbise giymiştim. Nasıl rahatsan onu giy, çünkü karşı tarafa da o enerjin geçiyor bence.

Yüzümde salak bir gülümsemeyle eve dönmüştüm🤭😂 Senin de öyle çok güzel geçsin🌺

X