Kahverengi akinti -hamilelik belirtileri ve erken menapoz

Trill6161

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2018
39
12
34
Merhaba Arkadaslar

Henuz daha doktora gidemedim ama size birsey sorma istiyorum Ben Bu ay 1inden 16 sina kadar Kahverengiyi akintim oldu baya. sogan suyu ictim yaklasik 8 gun akinti kesildi. Tanidik ginekologa sordum ostrogen dusuk olabilir dedi :KK43:doktora gidip degerlerime baktirmak icin adetimi bekliyorum 6 gunu gecikti . Hamilelik durumu da olabilir ayin 7sinde korunmadim. Kontrol ediyorum ancak testler negatif Sonuc veriyor hamilelik belirtisi var mi deseniniz Sadece gogus ucum azcik buyudu ucu belirginlesti sizlama vs var agri arada oda cok az ve siskinlik yok Aksine yumusak normal boyutta sersemlik dalginlik var da e gore azaldi. arada midem bulaniyor . Cildim kuru ve El Parmaklarim sis agzimda Kuruyor. Bu arada Ani sicak Basmasi ve ani usume vardi Cok fazla o azaldi biraz. Yuzum yanmiyor cok fazla suan. Kasik bel back agrisi nerdeyse hic yok. Sadece arada kasiklarda kipirdanma oluyo Kahverengi akintim kesinlince, 3 gun oncesinde kadar akintim yoktu yeni basladi. Seffaf su gibi Yarin tekrar test yapacagim 16 gun gecti iliski uzerinden. Varsa birkac gune cikar 😅 eger yoksa da erken menapoz giriyor olabilirim. Benim sorum su erken menapoz durumu daha yuksek gibi. Bu belirtilere sahip olup erken menepoza Giren var mi?

X