Kahverengi akıntı

KelebeksiRY

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2021
2.593
3.072
Kızlar selam geçen ay bir düşük yaşadım doktorum korunmana gerek yok dedi ve korunmadım. Şimdi düşük yaptığım tarihe bakarsak reglime 2 gün var fakat internette düşük sonrası yumurtlama 20.günde başlar kanama 35. Günde gelir yazıyor o yüzden kafam karıştı. Bazı belirtilerim var ve yeni başladı 5 gün önce falan bel ağrısı, sağ kasıkta doluluk hissi ve bastırınca ağrı, göğsülerde fazlaca ağrı ama aşırı bir dolgunluk olmadı ve uçları bazen daha koyu oluyor, sırtım ağrıyor ve bugün midemde doluluk var gibi bişey yiyemiyorum kendimi biraz zorlasam kusacak gibiyim Ha birde 3 gün önce ve bugün çok çok az bir kahverengi leke oldu yani damla kadar desem yeridir. Bundan 5 gün önce de beta sıfırlanmış mı diye ölçtürmüştüm 0.1 çıktı sonuç. Acaba erken mi ölçtürdüm yoksa düşükten dolayı mı böyle şeyler oluyor ve hamile olma ihtimalim var mı biraz erken oldu gibi düşünüyorum hemen olmaz sanmıştım. Uzun oldu ama şimdiden teşekkürler cevap verenlere

Sonuç ne bende histereskopi oldum amh 0.86 5 gündür kahve rengi akıntım var bir ay oldu ameliyatım akıntım bitmedi gitti

Sonuç ne bende histereskopi oldum amh 0.86 5 gündür kahve rengi akıntım var bir ay oldu ameliyatım akıntım bitmedi gitti
Merhaba ben adet gördüm ama benim sorduğum bitmeyen akıntı değildi düşük sonrası 8 günde kanamam bitti. Senin sorunu da inan bilmiyorum ama umarım bilen birisi çıkar

X